ISO 27034 Uygulama Yönetim Sistemleri Belgelendirme

Ekol Belgelendirme sizlere ISO 27034 Uygulama Yönetim Sistemleri danışmanlığı hizmetini sağlayabilmektedir. Bu standart kapsam dahiline giren uygulama sistemlerinin belirlenmesi için, programlayan, tasarlayanların veya tedarikçileirn uygulayıcılarına ve kullanıcılarına hitap eder. Burada firma yöneticileri ve bunların yanında yer alan geliştiricileri, denetleyicileri ve son kullanıcıları bilgi güvenlikleri konusunda rehberlik sunar. ISO 27034 belgesine ihtiyac duyan tüm işletmelere Türkiye´nin her noktasında hizmet verebilmekteyiz. Bilgisayar uygulamalarının firmanın bilgi güvenliği yönetim sistemini desteklemesi amacı ile istenmiş olan güvenlik düzeylerinin sunulabilmesi ve bir çok riskin ele alınabilmesi için adımlar atılmasını sağlayacaktır.  Firmanızın güvenliği ve devam eden tüm süreçleri ile alakalı durumları için ISO 27034 entegrasyonunun sağlanması önemlidir. Belgelerin, bileşenlerin ve ilkelerin doğru adımlar ile kontrol altında olması için Ekol´den destek alabilirsiniz.

Markanızın güvenlikle alakalı tüm kontrollerinin yapılması, gereksinimnlerinin karşılanması ve tüm güvenlik risklerinin değerlendirilmeye alınması gerekir. Süreç odaklı adımlar için Ekol Belgelendirme danışmanları size destek olacak ve uygulamaların çalışabilirliliği ve geliştirilebilir  olması için 3.taraf uygulamalar ile ilgili yapılması gerekenleri aktaraccaklardır.

ISO 27034 - Uygulama Yönetim Sistemleri BelgesiISO 27034 belgesi uygulamalarla alakalı olan ve bunlara karşın risklere maruz kalabilecek olan tüm firmaları kapsar. Tüm işletmeler, büyük küçük farketmeksizin bu belgeye sahip olabilirler. Devlet kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar dahi bu belgeye ihtiyaç duyarlar. Ülkemizde ISO 27034 danışmanlığı veren ender firmalar arasında olan EKOL BELGELENDİRME´den bilgi almak istediğinizde incelediğiniz web sayfamızın iletişim bölümünden bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

ISO 27034 - Uygulama Yönetim Sistemleri Belgesi´nde herhangi bir programlama dili ile alakalı güvenlik sağlayacak olan spesifikasyonların detaylı bilgilendirmesi için danışmanlarımıza canlı destek hattımızdan ulaşın. Burada yazılım uygulamaları geliştirenler ile alakalı proje yönetim standardı veya yazılım geliştirme yaşam döngüsü düşünmemelisiniz. ISO 27034 bunlar değildir,  bu standart belirlenmiş olan gereksinimleri ve standartların tek başına uygulanabilir biçimini amaçlar. Firmalara bunu entegre eder. ISO 27023 belgesi yöneticiler için, satın alma personelleriniz için, tedarik personelleriniz için, operasyon personelleriniz için ve denetçiler için gerekidir.

ISO 27034´e en çok ihtiyacı olanlar proje yöneticileri, yazılımda görevli olan yöneticiler, bilgi güvenliği ile ilgilenen yöneticileriniz, uygulamaların sahipleri, çalışanlarınızı denetleyecek olan ekip liderleri, yazılımları geliştirme konusunda görevli olan yöneticilerdir.

ISO 27034 DanışmanlığıUygulama Yönetim Sistemleri  danışmanlık hizmetlerinde size atanacak olan uzmanlarımız hızlı bir şekilde işletmeyi denetimlere hazır hale getirecektir. ISO 27034´ün güvenlik gereksinimleri kapsamında her bir uygulamanın kullanım süresi tanımlı olacak ve en iyi şekilde analiz edilmiş olmalıdır. Yeterli şekilde ele alınmış olan uygulama güvenliği sizin için bu belge adına bir avantaj olacaktır. Uygulama güvenlik kapsamı ve türü ile ilgili bilgileri danışmanlarımızdan alabilir ve risklere karşı önlemlerinizi önceden alabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde ISO 27034 belgesine sahip olabilmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayın.

Bizi Takip Edin :
Ekol Belgelendirme
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 747 10 62
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com