ISO 29993 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi

ISO 29993 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi Belgelendirme hizmetlerinden yararlanmak için doğru yerdesiniz. Alanında uzman kadromuz ile sizlere ISO belgelerinin tamamında hizmetler sunuyor ve son dönemin popüler belgesi ISO 29993 için hizmet veriyoruz.

ISO 29993 - Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi

TS ISO 29993  belgesi kapsamına göz attığımızda yaşam boyunca öğrenme türleri dahil olmak üzere örgün eğitimde yer alan öğretim hizmetlerinin tüm gereksinimlerini kapsamaktadır.Firma içerisindeki eğitimler, kurum içindeki mesleki eğitim hususları vb.. durumlar için öğrenime dair tüm hizmetleri içermektedir. ISO 29993´te yer alan öğrenim hizmet sağlayıcıları, öğrenim hizmetlerine ek olarak malları, hizmetleri için kurumun parçası olacağı tüm hususlara bakıldığında alınacak olan bu belge yalnızca öğrenim hizmetlerini içerir ve öğrenim hizmetleri kapsamında geçerli olur.

TS ISO 29993 Belgesi öğrenim ve eğitim sistemlerinde yer alan okullarda, kolejlerde, üniversitelerde yararlı olacaktır.

Ülkemizde son dönemlerde artış gösteren eğitim ve öğretim kurumları kapsamında küresel anlamda kurumların kalitesini arttırmayı ve kurumlarda gelişmeler elde edilmesi amaçlanmaktadır. Kurumun hem kalitesini arttırmakta hemde öğrenme açısından dünya üzerinde karşılaştırılabilen, rakiplerinden 1 adım önde olabilen bir kurum olmanıza olanak sağlamaktadır. Kaliteli mesleki uygulama hizmetlerinden uygun fiyatlara yararlanabilmek için Ekol Belgelendirme firmasını arayabilirsiniz. Türkiye´nin hemen her ilinde etkili hizmetler sunan ve yaygın eğitim, öğretim hizmetlerinde geliştirilmeye gidilmesinde ortak bir referans temin edilmesini sunan ISO 29993 sizlere en uygun fiyatlarla sunuluyor.

NEDEN ISO 29993

Dünya üzerinde ve ülkemizde yüzbinlerce eğitim servis sağlayıcısı olarak özel olarak tasarlanan ve formal olmayan eğitim kurs teklifleri sunmaktadır. Formal olmayan eğitimlerdeki kalitenin kontrol altında tutulması için bu standart meydana getirilmiş ve rehber dökümanlar yaratılmıştır. Eğitim alanlar için karşılaştırma mekanizmasının yaratılması ile alınacak olan eğitim kalitesi artacaktır.

Firmaların bilgi edinmeye olan ihtiyaçlarına ve işlerine odaklanmasına yarar sağlayacak olan ISO 29993 belgesi Ekol Belgelendirme tarafından sizelre sunulacaktır. Bu standarda dahil olarak odak noktası eğitim olanların, eğitim katılımcılarına ihtiyaca uygun olarak öğrenme´ye kaydırılması sağlanmıştır.

TS ISO 29993 SİZLERE;

* Kurum içi organizasyonel etkinliği arttırmanızı sağlar ve iş süreçlerinizi daha iyi gerçekleştirmenizi amaçlar.

* Kurumunuzda doğrulanabilir, sertifikalanabilir bir eğitim modeli sahibi olmanızı sağlayabilirsiniz.

* Eğitim hizmetleir verdiğiniz kruumunuzda şefafflık ve karşılaştırabilir olmanız sağlanacaktır.

* Kurum içi eğitim modelleri risk çerçevesinde değerlendirilir ve güven kazanılır.

Öğrenim Hizmetleri Sağlayıcısına Sağladığı Yararlara baktığımızda eğitimdeki tüm programların gözden geçirilmesi kapsamında mükemmellik ve tanımlanmış süreçler edinilmesi sağlanacaktır. Kuruma alınan bu belge ile kurumun uluslararası anlamda kabul gören ve standartlara uygun olan bir marka olması sayesinde çalışanlardaki değer ve değişim süreçleri artış içerisinde olacak ve kurumun rekabetçi olan pazarda bu standarda sahip olmayanlar arasında lider konuma yükselmesi sağlanacaktır.

ISO 29993 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi öğrencilere öğrenim sağlanma alanında şeffaflığı ve karşılaştırılabilirliği sunacaktır. Öğrencinin bu standarta sahip olanlardan alacağı hizmetler kapsamında uluslararası alanda kazanılır olması sağlanmaktadır.

Öğrencilere bu standart geliştirilmiş, zenginleştirilmiş bir öğrenim deneyimi yararı sunacak ve aynı zamanda yetkin olan eğitmenlerden eğitim almaları ve etkileşimli eğitimden yararlanmaları sunulmaktadır. ISO 29993 sayesinde öğrenciler güçlü birer mesleki yeterlilik kazanmaktadır. Bu da öğrencilerin ilerleyen dönemlerde elde edeceği yararlar kapsamında işverenlerden yüksek bir değer görecekleri anlamına gelir.

Ekol Belgelendirme olarak ISO 29993 belgesi almak isteyenlerin tamamına hizmet ve danışmanlık sunmaktayız.

Türkiye´nin hangi şehrinde olursanız olun alanında uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
Ekol Belgelendirme
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!