Sepetim Sepetim

ISO 29993 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi

Ekol Belgelendirme ile edineceğiniz tüm ISO belgelerinde olduğu gibi eğitim ve öğretim sistemleri için geliştirilmiş olan bu uluslararası belge ISO 29993 için eğitim öğretim konularında küresel çapta bir kaliteye sahip olmanız amaçlanmaktadır. Firmanızın artan kaliteli hizmetleri kapsamında aynı oranda karlılığı da artış içerisinde olacaktır. Yönetimsel ve kontrol açısından da kontrol edilebilir bir sisteme sahip olması ile rakiplerinizden her zaman 1 adım önde olacaksınız. ISO 29993 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi Belgelendirme hizmetlerinden yararlanmak için doğru yerdesiniz. Alanında uzman kadromuz ile sizlere ISO belgelerinin tamamında hizmetler sunuyor ve son dönemin popüler belgesi ISO 29993 için hizmet veriyoruz.

ISO 29993 sayesinde kurumunuzun doğrulanabilir ve sertifikalandırılabilir bir eğitim modeline sahip olacağı belirlenmiştir. Eğitim hizmetleri konusunda şeffaflığın, karşılatırılabilir olmanın en kapsamlı detaylarını Ekol Belgelendirme´den edinebileceksiniz.

Numaramıza hemen sitede yer alan ileitşim sayfasına geçiş yaparak erişeiblirisniz.

ISO 29993 - Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi


TS ISO 29993  belgesi kapsamına göz attığımızda yaşam boyunca öğrenme türleri dahil olmak üzere örgün eğitimde yer alan öğretim hizmetlerinin tüm gereksinimlerini kapsamaktadır.Firma içerisindeki eğitimler, kurum içindeki mesleki eğitim hususları vb.. durumlar için öğrenime dair tüm hizmetleri içermektedir. ISO 29993´te yer alan öğrenim hizmet sağlayıcıları, öğrenim hizmetlerine ek olarak malları, hizmetleri için kurumun parçası olacağı tüm hususlara bakıldığında alınacak olan bu belge yalnızca öğrenim hizmetlerini içerir ve öğrenim hizmetleri kapsamında geçerli olur.

Ekol Belgelendirme ile yola çıktığınızda doğru denetimler, işinde uzman eğitmenler tarafından hizmetler size verilir. Öğrenme hizmeti sağlayıcıların yeterliliklerine odaklanmak ve yeterlilik kabiliyetlerini arttırmak için uluslararası beklentileri bilir ve bu beklentilere yanıt verebilirsiniz.

TS ISO 29993 Belgesi öğrenim ve eğitim sistemlerinde yer alan okullarda, kolejlerde, üniversitelerde yararlı olacaktır. Aklınıza takılan hususların tamamı için Ekol Belgelendirme´ye ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde son dönemlerde artış gösteren eğitim ve öğretim kurumları kapsamında küresel anlamda kurumların kalitesini arttırmayı ve kurumlarda gelişmeler elde edilmesi amaçlanmaktadır. Kurumun hem kalitesini arttırmakta hemde öğrenme açısından dünya üzerinde karşılaştırılabilen, rakiplerinden 1 adım önde olabilen bir kurum olmanıza olanak sağlamaktadır. Kaliteli mesleki uygulama hizmetlerinden uygun fiyatlara yararlanabilmek için Ekol Belgelendirme firmasını arayabilirsiniz. Türkiye´nin hemen her ilinde etkili hizmetler sunan ve yaygın eğitim, öğretim hizmetlerinde geliştirilmeye gidilmesinde ortak bir referans temin edilmesini sunan ISO 29993 sizlere en uygun fiyatlarla sunuluyor.

NEDEN ISO 29993

Dünya üzerinde ve ülkemizde yüzbinlerce eğitim servis sağlayıcısı olarak özel olarak tasarlanan ve formal olmayan eğitim kurs teklifleri sunmaktadır. Formal olmayan eğitimlerdeki kalitenin kontrol altında tutulması için bu standart meydana getirilmiş ve rehber dökümanlar yaratılmıştır. Eğitim alanlar için karşılaştırma mekanizmasının yaratılması ile alınacak olan eğitim kalitesi artacaktır.

Firmaların bilgi edinmeye olan ihtiyaçlarına ve işlerine odaklanmasına yarar sağlayacak olan ISO 29993 belgesi Ekol Belgelendirme tarafından sizelre sunulacaktır. Bu standarda dahil olarak odak noktası eğitim olanların, eğitim katılımcılarına ihtiyaca uygun olarak öğrenme´ye kaydırılması sağlanmıştır.

ISO 29993 - Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi


TS ISO 29993 SİZLERE;


* Kurum içi organizasyonel etkinliği arttırmanızı sağlar ve iş süreçlerinizi daha iyi gerçekleştirmenizi amaçlar.

* Kurumunuzda doğrulanabilir, sertifikalanabilir bir eğitim modeli sahibi olmanızı sağlayabilirsiniz.

* Eğitim hizmetleir verdiğiniz kruumunuzda şefafflık ve karşılaştırabilir olmanız sağlanacaktır.

* Kurum içi eğitim modelleri risk çerçevesinde değerlendirilir ve güven kazanılır.

Öğrenim Hizmetleri Sağlayıcısına Sağladığı Yararlara baktığımızda eğitimdeki tüm programların gözden geçirilmesi kapsamında mükemmellik ve tanımlanmış süreçler edinilmesi sağlanacaktır. Kuruma alınan bu belge ile kurumun uluslararası anlamda kabul gören ve standartlara uygun olan bir marka olması sayesinde çalışanlardaki değer ve değişim süreçleri artış içerisinde olacak ve kurumun rekabetçi olan pazarda bu standarda sahip olmayanlar arasında lider konuma yükselmesi sağlanacaktır.

ISO 29993 Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi öğrencilere öğrenim sağlanma alanında şeffaflığı ve karşılaştırılabilirliği sunacaktır. Öğrencinin bu standarta sahip olanlardan alacağı hizmetler kapsamında uluslararası alanda kazanılır olması sağlanmaktadır.

Öğrencilere bu standart geliştirilmiş, zenginleştirilmiş bir öğrenim deneyimi yararı sunacak ve aynı zamanda yetkin olan eğitmenlerden eğitim almaları ve etkileşimli eğitimden yararlanmaları sunulmaktadır. ISO 29993 sayesinde öğrenciler güçlü birer mesleki yeterlilik kazanmaktadır. Bu da öğrencilerin ilerleyen dönemlerde elde edeceği yararlar kapsamında işverenlerden yüksek bir değer görecekleri anlamına gelir.

Ekol Belgelendirme olarak ISO 29993 belgesi almak isteyenlerin tamamına hizmet ve danışmanlık sunmaktayız.

Türkiye´nin hangi şehrinde olursanız olun alanında uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

ISO 29993 - Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Yönetim Sistemi

Yaygın eğitim ve öğretim için öğrenme hizmetleri - hizmet sağlayıcıları için temel şartlar için Ekol Belgelendirme´nin canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz. Dünya´da her insanın eğitimden, öğretimden yararlanması gerekir. Bu tamamen bir insani haktır. Eğitim süreçleri boyunca insanların en çok etkileşimde olduğu kurumlar için ISO 29993 belgesi büyük bir nimettir. Eğitim kurumlarının vermiş oldukları yeterliliklerin ve niteliğin belli olacağı bu belge için bizden bilgi alabilirsiniz.
 

ISO 29993 Danışmanlığı


ISO 29993 Standardı öğretim hizmetleri,
eğitim hizmetleri sunan firmalara yöneliktir. Kurumlara yol gösterici ve yine kurumlar için yol gösterici nitelikteki bu belge için Ekol Belgelendirme´nin uzman danışmanlarından hizmet alın. Eğitim almak isteyen her bir bireyin, uluslararası karşılığa sahip olacağını bilmesi, uluslararası standartlarda eğitim alacağını bilmesi kurum için avantaj sağlayacaktır. Eğitim veren firmanın prestijini arttıracak bu durum ile marka tanınabilir olacaktır.

Ekol Belgelendirme Sertifika Örnekleri için BURAYA TIKLAYINIZ..

ISO 29990 Eğitim Belgesinin standardını devlet okulları alabilir, özel okullar alabilir, mesleki eğitim veren kurumlar, üniversiteler alabilir. Bunun yanı sıra online olarak eğitim veren kurumlar, kurumun içinde personellere eğitim veren kurumlarda alabilir. Hemen her kurum için, eğitim öğretim alanında faal olan işletme için ISO 29993 belgesi gereklidir.

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan Ekol Belgelendirme telefon numaralarını arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

ISO 29993 Örnek Belge

Sıkça Sorulan Sorular
ISO 29993 Neyin Kısaltmasıdır?

 ISO 29993, "Learning services outside formal education -- Service requirements" olarak adlandırılan bir ISO standardıdır. Türkçe çevirisi "Resmi Olmayan Eğitim Dışındaki Öğrenme Hizmetleri - Hizmet Gereksinimleri" şeklindedir.

ISO 29993 Nedir?

 ISO 29993, resmi olmayan eğitim dışındaki öğrenme hizmetleri için hizmet gereksinimlerini belirleyen bir standarttır. Bu standart, eğitim hizmetlerinin kalitesini artırmak ve sağlamak için bir çerçeve sunar.

ISO 29993 Denetimi Nasıl Olmaktadır?

 ISO 29993 standartlarına uyumun değerlendirilmesi genellikle belgelendirme kuruluşları veya iç denetim ekipleri tarafından gerçekleştirilen bir denetim sürecini içerir. Bu süreç, öğrenme hizmetlerinin belirlenen gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını değerlendirir.

ISO 29993 Standart Detayları Nedir?

 ISO 29993 standartları, resmi olmayan eğitim dışındaki öğrenme hizmetleri için gereksinimleri ve en iyi uygulamaları belirler. Bu standartlar, öğrenme hizmeti sağlayıcılarına müşteri memnuniyeti, etkili öğrenme süreçleri ve kalite yönetimi konularında rehberlik eder.

ISO 29993 Belgesi Kaç Yıl Geçerlidir?

 ISO 29993 belgesinin geçerlilik süresi, ISO standartlarının genel olarak belirli bir süre boyunca geçerli olma zorunluluğunu içermediği için standartlar tarafından belirlenmez. Ancak, belgelendirme kuruluşları genellikle belirli aralıklarla tekrar denetim yapılmasını önerirler.

ISO 29993 Ne İşe Yarar?

 ISO 29993, öğrenme hizmeti sağlayıcılarına standartlar ve rehberlik sunarak hizmet kalitesini artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için bir çerçeve sağlar.

ISO 29993 Kapsamında Neler Olmalıdır?

 ISO 29993 kapsamında, öğrenme hizmeti sağlayıcıları müşteri ihtiyaçlarını belirlemeli, uygun eğitim materyalleri sağlamalı, eğitim süreçlerini etkili bir şekilde yönetmeli ve kaliteyi sürekli olarak iyileştirmelidir.

ISO 29993 Kapsamında Risk Analizi Nedir?

 ISO 29993 kapsamında risk analizi, öğrenme hizmeti sağlayıcılarının karşılaşabileceği potansiyel riskleri belirlemek, değerlendirmek ve yönetmek amacıyla yapılır. Bu analiz, hizmet kalitesini artırmak için önleyici ve düzeltici önlemlerin belirlenmesine yardımcı olur.

ISO 29993 Belgesini Kimler Almak Zorundadır?

 ISO 29993 belgesi, resmi olmayan eğitim dışındaki öğrenme hizmeti sağlayıcıları tarafından alınabilir. Ancak, belge alımı zorunlu değildir ve kuruluşların tercihine bağlıdır.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp