ISO 31000 Belgesi Almak

ISO 31000 Belgesi Almak isteyen, Risk Yönetimi belgesi için fiyat teklifi isteyen tüm ziyaretçilerimizi alanında uzman kadromuzun hizmet verdiği firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

ISO 31000 RİSK YÖNETİMİ SİSTEMİ

Bu sistemin kurumların karşılayabilme durumu olduğu tüm riskleri içerdiğini ve bu risklerin firmalara, kurumlara karşı açabileceği tüm yolların firma performansına karşı etkisini, firmaların itibarlarının zedelenmesinin yanı sıra çevresel, güvenlik ve sosyal problemlerin engellenmesi için gerekli tüm yönetimsel içerikleri, sistemleri barındırmaktadır. ISO 31000 Belgesine sahip olmak, bu belge için fiyat almak isterseniz Ekol Belgelendirme firmamızı hemen arayabilir ve firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme olarak Risk Yönetim Sistemi ile alakalı her nevi durumu inceliyor ve firmanızın karşılaşabileceği risklerin boyutlarına, hal ve hareketlerine göre farklı aksiyonlar üretiyoruz. ISO 31000 ile riskler meydana gelmeden gerekli önlemleri alır ve büyük oranlarda zararları azaltırsınız. Risklerin az olduğu durumların meydana gelebileceği hallerin tamamı ise yok olur. Kalitenizi arttırmak için ISO 31000´a sahip olmalı ve Ekol Belgelendirme´nin alanında uzman, tecrübeli danışmanları ile çalışmalısınız.

Kamu´da ISO 31000 Risk Yönetimi


Kamu iç kontrol standartlarına baktığımızda bütün kamu kurumlarının risk yönetim sistemlerini kurmaları ve uygulamaları gerekmektedir. Kamu / özel sektör ayrımı yapmaksızın her firmanın, her işletmenin riskleri yönetmek için bilgi sahibi olması gerekiyor. Risk yönetimi ile alakalı her türlü soru, sorun ve talepleriniz adına bizi çekinmeden arayabilirsiniz. ISO 31000 sistemleri kamu kurumlarında kurulmalıdır. Risk değerlendirme çalışmalarını yaptırmalı ve riskleri belirlemiş olan kamu kurumları iç kontrol sisteminin isteklerini yerine getirmiş olur.

Risk yönetim sistemi yaşayan bir sistemdir, Daima yeni teknolojileri, yeni hedefleri bilir, revizyonlarını yapar ve personellerindeki sirkülasyonu sağlar. Risklerin meydana gelmeden önce bilinmesi, eski risklerin üzerine gelişen dünya ve teknoloji ile farklı risklerin olabileceğini bilerek hareket etmek önemlidir. Risk değerlendirmesi ve daha fazlası için ISO 31000 standardına sahip olabilirsiniz. Risk yönetim sistemini kurumunuza entegre edebilmemiz için uzman danışmanlarımız ile toplantı talep edebilir, bilgi alabilirsiniz.

Risk Yönetim Sistemi ( ISO 31000 ) Danışmanlığı

Ekol Belgelendirme olarak her nevi kurum, kuruluş için ISO belgelerindeki hizmetlerimizi uzman kadromuz ile sunuyoruz. Büyük / küçük farketmeksizin tüm işletmelere bu etkili yönetim sisteminin kurulumu için biz buradayız. Firmaların ISO 31000 sayesinde hedeflerine ulaşabilmesi daha kolay olur. Firmaların riskleri ve fırsatları daha iyi, daha etkili bir şekilde tanımlayabilmesi için güvenli olan ortamların oluşmasını sağlıyoruz.

Uzun senelerdir sektörde bulunan Ekol´ün kazanmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübesi ile ISO 31000 Risk Yönetim Sistemi ile sizlerin işletmelerini kazandırıyoruz.

Danışmanlarımıza ulaşmak, danışmanlarımızdan ISO belgeleri hakkında bilgi almak için hemen incelediğiniz kurumsal Ekol web sitesinin iletişim sayfası üzerinden ulaşım sağlayabilmeniz gerekiyor. Dilediğiniz zaman, çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Kimyasal ve Deterjanlar İçin Ürün Güvenlik Değerlendirmesi
  Kimyasal ve Deterjanlar İçin Ürün Güvenlik Değerlendirmesi ile ilgili bilgileri aktardığımız bu sayfamızda bir çok detaya hakim olabilir ve aradığınız güvenlik değerlendirme hizmetinden hemen Ekol Belgelendirme aracılığı ile yararlan
 • CE Belgeli Maske Üretimi
  CE Belgeli Maske Üretimi yapabilmeniz için gerekli olan bilgiler ve hangi maskeleri üretmek için CE Belgesi almak gerekli gibi soruların yanıtlarını Ekol Belgelendirme web sitesinden hemen inceleyebilirsiniz.
 • Ekoteks Belgesi
  Tekstil Ürünleri Eko Belgelendirme kapsamında EKOTEKS belgesi almak isteyen tüm firmaların yanındayız. Uzman Danışmanlarımız ile EKOL BELGELENDİRME Türkiye´nin her yerinde..
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp