Sepetim Sepetim

ISO 31000 Belgesi Fiyatı

Her sektör için risk kavramı her daim mevcuttur. Sektörlerin kendine özgü riskleri, riskli durumları ve ortaya çıkabilecek olası sorunları kaçınılmazdır. Zira işletmeler için risk kavramı, doğal bir yapı içerisinde yer almaktadır. Bir işletme için herhangi bir riskten söz edilebilmesi için bununla ilgili tüm süreçlere hakim olmak gerekmektedir. Bu nedenle bu süreçleri bilip öncesinde gerekli adımları atarak önlem almak şarttır. Sizi işletmeniz için riskin ortaya çıkma ihtimallerini ve bu durumun işletmenize ne derecede etkileyebileceğini öğrenmek üzere firmamızdan destek almaya davet ediyoruz. Bu sektörde sayısız belgelendirme hizmeti sunan öncü firmamız, sizlere olası riskleri fırsata çevirebilme adına atabileceğiniz adımları detaylı bir şekilde aktaracaktır.

Ekol Belgelendirme bu belge için fiyat almak istediğinizde en uygun fiyatları size sunacaktır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaşarak ihtiyacınız olan ISO belgesine kısa sürede erişebilirsiniz.

ISO 31000 Belgesi Ne Anlam İfade Eder?


İşletmenin yürütmüş olduğu tüm faaliyetler ile dolaylı ya da doğrudan olarak ilgili tüm paydaşların haklarını korumayı, yönetimin yükümlülük ve sorumluluklarını ortaya koymayı hedefleyen yönetim anlayışı kurumsal yönetim olarak adlandırılmaktadır. Kurumsal Risk Yönetimi ise mevcut işletmenin etkilenebileceği riskleri analiz etmek, bu riskleri işletmenin risk alma profiline uygun bir şekilde yönetebilmek ve işletmenin potansiyel hedeflerine ulaşabilmesi ile alakalı bir teminat sağlamak için oluşturulmuş; aynı zamanda üst yönetim ve tüm çalışanlar tarafından belirlenecek olan stratejilerin saptanmasında kullanılan bir faaliyetten oluşmaktadır.

Uluslararası bir standart olan ISO 31000 Risk Yönetimi, kapsamlı yönerge ve ilkeler ışığında kuruluşlara risk analizi ve değerlendirmeleri konusunda yardımda bulunmaktadır. Bu standart; yönetim, planlama ve iletişim süreçlerindeki tüm süreç faaliyetlerine uygulanabilmektedir. İşletmenin yürüttüğü stratejilerde, aldığı yönetim kararlarında, uyguladığı iş süreçlerinde, projelerde ve uygulama talimatlarında kısacası her türlü riske karşı bu standartları uygulayabilmek mümkündür. Ancak kurumsal yönetim uygulamaları kurum kültürü, hukuk sistemi gibi her ülkenin içerisinde yer aldığı çeşitli faktörlere göre belirlendiğinden dolayı her ülke için standart bir modelden söz edebilmemiz pek mümkün olmamaktadır. Fakat yine de ortak ilkeler olarak şeffaflık, sorumluluk, eşitlik ve hesap verilebilirlik gibi kavramların karşımıza çıktığı görülmektedir. Kurumsal yönetime ait olan bu temel ilkeler, işletmenin performansının ölçülmesi ve geliştirilmesi esasına dayalı olarak birbirleriyle ilişki içindedir. Bu da işletmelerin paydaşları için değer yaratarak toplumsal statüde uyumlu bir şekilde çalışmayı sağlamaktadır. İşte ISO 31000 Belgesi, size kurumsal yönetimi risksiz ve en doğru şekilde yapabilmenizi sağlayacak olan bir prosedürden oluşmaktadır.

ISO 31000 Belgesi Fiyatı

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan numaramızı arayın. Ekol Belgelendirme’nin alanında uzman müşteri temsilcileri sizlere kısa sürede destek olacaktır.
 

ISO 31000 Belgesi Fiyat Teklifi


Bir işletme için gerekli önlemlerin alınması ve risk seviyesinin düşürülmesi, olumlu bir faaliyet hayatı için esastır. İşletmenizin tüm süreçlerinde ortaya çıkabilecek olan risklerin sistemli olarak ve mantıklı bir biçimde belirlenip değerlendirilmesi, derecelendirilmesi işlemi ve riskin ortadan kaldırılması için yapılması gereken planlamaları kapsayan bu sisteme sahip olup bu belgeyi temin edebilmek için firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece risk analizi yaparak işletmeniz için sonuçların tehlikeli ya da problemli olup olmadığını anlayabilir, gerekli değerlendirmeleri yapabilirsiniz. Bu kapsamda en uygun fiyat teklifini sizlere sunmak istiyoruz.

En uygun fiyatlar ve hızlı belgelendirme süreçleri için bize ulaşabilirsiniz.

Sizlere ISO sertifikaları konusunda profesyonel destek verecek olan firmamız, uzman eğitmenleri ve danışmanları ile size kapsamlı bir şekilde yol göstererek kısa süre içinde bu belgeye sahip olmanızı sağlayacaktır. İşletmeniz adına riskleri en aza indirip en doğru yönetimi sağlamak üzere risk yönetimi ile ilgili uluslararası bir standart olan ISO 31000 belgesine sahip olmak için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Web adresimizde yer alan iletişim numaramızdan irtibata geçerek tüm sertifikalarımız, eğitimlerimiz, doğrulama hizmetlerimiz ve diğer ayrıntılar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca kurumsal INSTAGRAM hesabımızda sizler için Ekol Belgelendirme’nin işinde uzman danışmanları konu ile alakalı hap bilgiler paylaşmaktadır. Bizi takip edin.  

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp