Sepetim Sepetim

ISO 31000 Nedir?

Kişilerin çalışmakta oldukları kurumlar ve işyerleri ile alakalı olan ISO 31000 nedir? İnsanların işyerlerinde sağlıklı ve sorunsuz şekilde çalışıp buna göre kendilerini, saplıklarını güven altına almalarını yönetmek isteyen bir standarttır. Bu nedenle insanların en doğru ve eksiksiz anlamda işyerlerinde kendilerini ve çalışanlarını muhafaza etmek, yanlış giden gidişatı durdurmak adına ilk olarak bu belgeyi alması önemlidir. Her an için iş güvenliği ve sağlığı önemli olduğundan kişiler bunu önemsemelidir.

Olası durumların olumsuz etkilerinin en aza indirilmesi, iş yerinde kişilerin kendilerini güvende hissederek çalışmasını sağlaması adına bu belge oldukça önemli ve gereklidir. Belgenin ne şekilde alınması gerektiği, ne içerdiği ve de belge standartlarını öğrenmek adına kişiler firmamız tarafından sunulmakta olan hizmeti alarak tüm sorularına yanıt bulabilir.

İşyerlerinde oluşmakta olan risk durumlarında bunların en sağlıklı şekilde yönetilmesinin sağlanması için belgeye ihtiyaç duyulmaktadır. Her işletme, firma ya da şirket tarafından alınması mümkün olan bu belge için firmamızdan hizmet alınabilir.

Ekol Belgelendirme bu alanda işinde uzman eğitmenler ile yola çıkıyor ve başarılı bir denetim süreci geçirmeniz için sizi bilgilendiriyor.

Şirketlere risk analizleri ve de risk yönetimlerinde yardım etmekte olan bu belgenin standartları da genel olmakta ve uluslararası geçerlilik sunmaktadır. Bu durumda kişilerin şirket olarak da daha iyi şekilde gelişmesi ve iyileşmesine doğru şekilde katkıda bulunur. Sağlam ve de her zaman için ilerleme odaklı olan firmaların alması gereken bir belgedir.

Uluslararası anlamda şirketlerin sağlık ve güvenlik performansını geliştiren bu belge tüm alanlarda proaktif yönetimi sağlamaya da yardımcı olur. Bu sayede kişiler şirket olarak her risk durumunu iyi şekilde yönetebildiği gibi aynı zamanda bunlar için nasıl tepki verileceğini ve ne şekilde çözümleneceğini de öğrenmiş olur.

ISO 31000 Faydaları Nelerdir?


Uluslararası alanda en doğru şekilde kişilere yardımcı olan ve şirketlerin yükselip riskler karşısında önlem almasına yardımcı olan b belgenin belgeyi temin eden kişilere çok sayıda avantajları bulunur. Kişilerin daha iyi şekilde yönetim kurması sağlıksal açıdan da riskleri ortadan kaldırması adına en etkili olan bir belgedir.

En iyi bilgilendirmelerin yapıldığı firma Ekol belgelendirme´den hizmet, teklif ve fiyat almak için iletişim sayfasındaki numaraları arayabilirsiniz.

Hedefleri Gerçekleştirmek
Kişilerin şirket ve çalışanlar olarak ilerde hedefledikleri her türlü projeyi hayata geçirmesi ve de sorunsuz ilerlemesi adına en etkili şekilde bu belgeye ihtiyaç duyduklarını belirtmek doğru olur. Hedeflerin uluslararası boyutta da geliştirilip gerçekleşmesini sağlamak için bu belge ciddi faydalar sunmaktadır. Proaktif yönetimin teşvik edilmesi adına da avantajları bulunur.

Risk Tanımlaması Yapmak
Kişilerin işyerinde karşılaşmakta oldukları risklerin bilinmesi ve bu riskler karşısında ne yapması gerektiğine ilişkin olarak bilgi sahibi olması adına son derece gerekli bir belgedir. Yani risklerin bilinmesi ve bu riskler karşısında ne şekilde tepki verilmesi gerektiğini öğrenilmesi ile riskler yönetilir. Risk işleme için risklerin tanımlamasını yapmak ve de gelişmeler göstermek son derece önemlidir.

ISO 31000 Nedir?

Hasar Önlemek
Bu belgenin temin edilmesi sayesinde kişiler çalıştıkları yerde ya da işveren olarak hasarların en aza indirilmesini sağlar. Hasarların önlenmesi ve bunların en aza indirilmesi bu belge ile mümkün hale gelir. Hasar olduğu zamanda bunun doğru şekilde yönetilmesine katkıda bulunulması sağlanmaktadır.

Örgütsel Öğrenmek
Kişilerin işyerindeki ekip ve de çalışma durumlarına göre bu belge sayesinde en doğru şekilde hep birlikte hareket etmesi mümkün hale getirilmektedir. Bundan dolayı insanların örgütsel öğrenmeyi gerçekleştirmek ve örgütsel şekilde hareket etmesini sağlamak adına en doğru şekilde bilgiler edinmesi sağlanır. ISO 31000 nedir? Konusunda kişilerin şirket ve firmalarında iş güvenliği ve sağlığını sağlamakta olan bir belgedir.
 
Türkiye´de bir çok yerel işletmenin en iyi fiyatlarını Ekol Belgelendirme´den aldığını biliyor muydunuz? Sizlerde uygun fiyat politikamızdan yararlanmak için bize iletişim sayfamızda yer alan numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kampanyaların düzenli olarak paylaşıldığı kurumsal INSTAGRAM hesabımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp