Sepetim Sepetim

Iso 31000 Standardı Belge Danışmanlığı

Iso 31000 Standardı Belge Danışmanlığı konusunda alanının en iyi eğitmenleri, tecrübeli personeli ve sektörün öncüleri arasında yer alan danışmanları ile Ekol Belgelendirme Türkiye´nin neresinde olursanız olun, sizin yanınızda.

ISO 31000 Risk Yönetim Sistemi ile ilgili revize edinmiş olan tüm yönetim sistemlerini risk tabanlı bir yaklaşım içerisinde tüme varım tarzıyla kuruluşunuza uygulamak için izlenecek yollar ile ilgili danışmanlık hizmetini vermekteyiz. Ekol Belgelendirme size ve işletmenize ISO 31000 Risk Yönetimi ile ilgili eğitimleri verebilen, alanında uzman danışmanlar ve eğitmenler ile faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Firmamız işletmenizle ilgili tüm riskleri anlamanız, risklerin üstünden geçerek yok etmeniz ile ilgili tüm bilgileri verebilmektedir.

Büyük işletmeler veya küçük işletmeler kategorisinde bulunan tüm firmaların ihtiyacı olan bir standarttır. Firmada çalışan sayısına bakılmaksızın, firma büyüklüğüne bakılmaksızın bu standartları tüm işletmeler uygulayabilir, faaliyetlerin karşısında riskleri kontrol altına alabileceğiniz ve olabilecek tüm zararlardan kaçınabileceğiniz birtakım standartları ortaya çıkararak size yarar sağlayan Iso 31000, işletmenizin daha sistematik ve kurallar içerisinde faaliyet gösterebilmesini amaçlamaktadır.

Risk Yönetimi Danışmanlığı alınarak ISO 31000 standartlarına sahip olabilmek bugün günümüzde her geçen gün önemini arttırmaktadır. İşletmelerin üretim kabiliyetlerine kadar etki edebilecek olan bu standartlar ile firmanızı geliştirebilirsiniz. Uluslararası bir standart olan Risk Yönetimi Standartları sayesinde yönetim standartlarını, yönetim modellerini, yönetim stratejilerini öğrenir ve firmanıza özgü çalışma modelinizi oluşturabilirsiniz. Bu standartlar sayesinde firmanızın risk yönetimlerini gözden geçirebilir ve sorun olan sistemlerdeki risk yönetimlerini yeniden inşaa edebilirsiniz. Global bir yönetim sistemine uygun olan işletmeler rakiplerinden 1 adım önde olacaklardır.

ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi Faydaları

* İlgili standartlara sahip olan bir işletmeye baktığımızda, o işletmede operasyonel verim artacak ve yönetimi ise proaktif olarak geliştirecektir.

* ISO 31000 standartı ile birlikte işletmedeki hissedarlarda risk tönetiminize yönelik güven oluşacaktır.

* İlgili standarta sahip olan tüm firmalarda kayıplar en aza inecektir. Kayıpları en aza indirebilmek adına risk analizine yönelik çalışmalarımız ve danışmanlık hizmetlerimizi size sunacağız.

* Kurumsal risk yönetimi standartları sayesinde firmanın yönetim sisteminin performansı, direnci gözle görülebilir bir şekilde artış sağlayacaktır.

* Bu standartlar ile beraber işletmede değişim başlayacak ve standartlar sebebi ile şirketiniz büyüyecektir.

Iso 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi Belgesini Kimler Alabilir?

İlgili standartlara sahip olan bir işletme olabilmek için, büyük, küçük şirket ayrımı yoktur. 1 kişiden oluşan bir işletmede bu standarta sahip olabilir veya 10.000 kişi ile hizmet veren bir fabrika da bu standarta sahip olabilir. Herhangi bir sınırlama olmayan bu belgelendirme sistemine sizlerde en hızlı şekilde sahip olabilmek için Ekol Belgelendirme´yi arayabilir ve en hızlı şekilde bu standarta sahip işletme kategorisindeki yerinizi alabilirsiniz.

2018 yılının Mart ayı içerisinde yenilenen ISO 31000 standartlarında önemli değişimler ve gelişmeler olmuştur. Biz Ekol Belgelendirme olarak tüm danışmanlarımız ile ilgili belgeye hakim bir şekilde hizmetlerimizi sunabilmekteyiz. Tüm firmaların kendine ve faaliyetine göre bir has yapısı olabilir, bizler Ekol Belgelendirme olarak her şekilde işletmenizi, personelinizi, üretim ürünlerinizi, faaliyetlerinizi analiz etmekte ve risk analiz programınızı hazırlayabilmekteyiz. Ekonomik şartlar, küresel değişimleri de göz önünde bulunduracak olan eğitmenlerimiz ve danışmanlarımız, risk analizi için size en iyi hizmeti sunacaktır.

İşletmenizin tüm operasyonlarının süreçlerinin iyi bir şekilde yönetilmesi, proaktif bir şekilde geliştirilmesi, işletme ortaklarınızın tüm faaliyetlerinizin ilerleyişine güven duyması ve nihai tüketicilerin marka kalitesini kabul edebilmesi için Ekol Belgelendirme size danışmanlık hizmeti verebilmekte ve ilgili ISO 31000 Risk Yönetimi eğitimleri sayesinde bu belgelendirmeye ulaşabilmesini, edinebilmesini sağlamaktadır.

Global bir standart olan ISO 31000 belgesine sahip olmak için hemen incelediğiniz Ekol Belgelendirme sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. En iyi danışmanlar ile risk yönetim analizi sistemini sizlere kazandıracağız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Yeşil Enerji Sertifikası
  Yeşil Enerji Sertifikası ile ilgili bilgi ve dökümanlara erişmek istediğiniz an Ekol Belgelendirme´nin sizler için hazırlanmış olan bu içeriğine göz atabilir ve sertifika tekliflerini anında site üzerinden alabilirsiniz.
 • ISCC Belgelendirme Hizmetleri
  ISCC Belgelendirme Hizmetleri ile alakalı geçtiğimiz günlerde Ekol Belgelendirme web sitesinde verdiğimiz bilgilerin yanı sıra bu içeriği de ayrıca sizlere hazırlamak ve sunmak istedik.
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Kuralları
  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Kuralları hakkında bilgilere bu içerik aracılığı ile erişebilirsiniz, en uygun teklif seçenekleri için Ekol Belgelendirme´ye ulaşabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp