ISO 41001 Tesis Yönetimi Belgesi

ISO 41001 Tesis Yönetimi Belgelendirmesi firmalara büyük yararlar sağlamaktadır. ISO belgeleri arasında bulunan bu belge Dünya´nın her yerinde geçerlidir. Uluslararası bir standart olan ISO 41001 Tesis Yönetimi ile firmanıza yüksek standartlar sunar, yeni gelişimler için yol açar ve tesisinizin yönetilme hedeflerini geiştirirsiniz. Nokta atışı yapacağınız ve faaliyetlerinizi rahat bir şekilde yürütebileceğiniz bu belge sayesinde bir çok yararı da hem firmaya, hem çalışanlarınıza sunarsınız.

ISO 41001 Yönetim standardı kapsamında firmaların tesis yönetimi alanındaki ihtiyaçları belirlenir ve tüketicilerin talep ettiği, ihtiyaç duyduğu durumlarda başarılı bir yönetim sağlanır. Rekabet ortamında sürdürlebilir olmanızı sağlayacak olan bu standart özel sektör ve kamu alanında hemen her sektöre uygulanabilen bir sitandarttır.

ISO belgelendirmeleri arasında daha yeni olarak meydana çıkan ve yararları bakmından tesislere büyük faydalar sağlayan ISO 41001 Belgesi 2018 senesinde çıkartılmıştır.

Tesislerin yönetimlerinin verilmi ve etkili bir şekilde sürdürlebilmesi için ISO 41001 Sertifikası beklentilerin karşılanması ve tesisin piyasadaki rekabetçi koşullar ile başa çıkarak sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Firmalar bakımından önemli bir hal alan rekabet ortamında tüm ISO belgelerinde olduğu gibi bu belgedende yararlanmanın önemini bilmeniz gerekir.

ISO 41001 Standartı Nedir?

ISO 41001 Tesis Yönetim Hizmetleri olarak bilinen bu standart kurumlara büyük yararlar sağlamaktadır. ISO belgeleri arasında bulunan 41001 Belgesi Dünya üzerinde var olan tüm uygulamaları incelemiş ve uzun süren uğraşlar, araştırmalar ile meydana gelen raporlar ile geliştirilmiştir. Çok eski değil, 2018 senesinde çıkarılan bu standart sayesinde firmaların stratejilerini belirmedeki planlamalarını yapabilmesi, gelişme ve geliştirme için yeni taktiklerin araştırılmasını, tesis yönetimi ile alakalı olan hedeflendirmelerin geliştirilmesi için çok geniş kapsamlıdır. Tesislerinizin yönetimindeki etkilerinin alt yükleyici ekiplerine devredilmesi için her türlü kuruluşu da bu belgelendirme sistemi desteklemektedir.

Küçük ölçekli, büyük ölçekli firma farketmeksizin her faaliyet kapsamına uygulanabilen ve her firmanın sahip olması gereken bir belgedir. ISO 41001 genel olarak tesis yönetim sistemleri ile alakalıdır. Her sektöre uygulanabilir ve fayda sağlayabilir bir belgedir.

ISO 41001 Belgesi ile kaliteli bir tesis yönetimine sahip olabilir ve müşterilerinize güven sağlayabilirsiniz. Firmaların tesis yönetim sistemi ile alakalı olan bu sertifikayı alması Ekol Belgelendirme danışmanları ile oldukça kolay olacaktır. Uzman ve tecrübeli danışmanlarımız ile Tesis Yönetimi Belgelendirme faaliyetleri kapsamındaki tüm süreçte sizlerin yanında oluyor ve sizlere deyimi yerindeyse rehberlik ederek firmanıza, marka ve tesislerinize bu belgenin uyumlu olduğunu göstermenizi sağlıyoruz.

ISO 41001 Belgesi Almak

Iso belgeleri arasında en yeni yayımlanan bu belgeyi firmanıza, marka ve tesisinize kazandırmak bizim ile çok kolay. Belgelendirme faaliyetlerimizdeki detayları öğrenmek, bu sertifikaya sahip olmak için yapmanız gerekenleri öğrenmek için hemen bizi arayabilirsiniz. Ekol Belgelendirme firmasını arayarak ISO 41001 için randevu oluşturabilirsiniz. Ekol Belgelendirme Türkiye´nin herhangi bir yerinde, herhangi bir iş kolunda, herhangi bir firmaya bu belgeyi alması için hizmet verebilen yegane firmalar arasındadır. Sizlerde ülke üzerinde bilinen, tanınan ve bu belgelendirme konusunda uzman olan ekiplerimiz ile çalışabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme´yi arayarak mevcut tesisinizdeki yönetimsel faaliyetlerinizi yakından incelenmesini sağlayabilir ve gereklilikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Belgelendirme işlemlerinin en başından, en sonuna kadar yanınızda olacağız. Tüm aşamalarda Ekol Belgelendirme danışmanları sizlere bir telefon kadar yakın olacak ve denetim ziyaretlerinde dahi kurumunuz için en doğru yolun izlenmesini sağlayacaktır. Belgelendirme süreçlerinin iyi, sağlıklı ve başarılı bir sonuç alınmasını sağlayarak amaca ulaşmak isteyen her firmanın ilk tercihi Ekol Belgelendirme olmaktadır.

ISO 41001 Standardının Firmanıza Bazı Faydaları

* Iso belgelerinin tesis yönetimi için olanı ISO 41001´in firmanıza, çalışanlarınıza ve çalışma ortamlarının güvenli bir hal almasını sağladığını bilmelisiniz.

* Rekabet koşullarının çokca arttığı şu günlerde, ISO 41001 ile ulusal ve uluslararası pazarda müşterilerinize değer verdiğini, değer kattığınızı gösterir ve sürekli olarak iyileştirmeler içerisinde olduğunuzu sunarsınız.

* Tesisinizdeki kaliteli, doğru yönetim sayesinde müşterilerinizin stratejik planlarını da destekler bir hal almış olursunuz.

* Maliyet bakımından ISO 41001 belgesine sahip olarak tesis yönetiminizde genel giderleriniz azalacak ve iyi bir tesis ekonomisi elde edeceksiniz.

Tesis Yönetim Sistemi Belgesini Ekol Belgelendirme´den alabilir ve işletmenizi global pazarda bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz. Sürdürlebilir bir çalışma ortamı için firmamızdan yardım alın. Uluslararası bir prestije sahip olan ISO belgelerini Ekol Belgelendirme il temin edebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular ve firmanız için ISO 41001 Teklifi alabilmek için hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
Ekol Belgelendirme
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 747 10 62
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com