Sepetim Sepetim

ISO 41001 Tesis Yönetimi Belgesi

ISO 41001 Tesis Yönetimi Belgelendirmesi firmalara büyük yararlar sağlamaktadır. ISO belgeleri arasında bulunan bu belge Dünya´nın her yerinde geçerlidir. Uluslararası bir standart olan ISO 41001 Tesis Yönetimi ile firmanıza yüksek standartlar sunar, yeni gelişimler için yol açar ve tesisinizin yönetilme hedeflerini geiştirirsiniz. Nokta atışı yapacağınız ve faaliyetlerinizi rahat bir şekilde yürütebileceğiniz bu belge sayesinde bir çok yararı da hem firmaya, hem çalışanlarınıza sunarsınız.

ISO 41001 Yönetim standardı kapsamında firmaların tesis yönetimi alanındaki ihtiyaçları belirlenir ve tüketicilerin talep ettiği, ihtiyaç duyduğu durumlarda başarılı bir yönetim sağlanır. Rekabet ortamında sürdürlebilir olmanızı sağlayacak olan bu standart özel sektör ve kamu alanında hemen her sektöre uygulanabilen bir sitandarttır.

ISO belgelendirmeleri arasında daha yeni olarak meydana çıkan ve yararları bakmından tesislere büyük faydalar sağlayan ISO 41001 Belgesi 2018 senesinde çıkartılmıştır.

Tesislerin yönetimlerinin verilmi ve etkili bir şekilde sürdürlebilmesi için ISO 41001 Sertifikası beklentilerin karşılanması ve tesisin piyasadaki rekabetçi koşullar ile başa çıkarak sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Firmalar bakımından önemli bir hal alan rekabet ortamında tüm ISO belgelerinde olduğu gibi bu belgedende yararlanmanın önemini bilmeniz gerekir.

Ekol Belgelendirme olarak bu alanda işinde uzman eğitmenlerimiz ile hizmet veriyoruz. Türkiye´nin öncü firmasından sizlerde hizmet almak istiyorsanız, sitede yer alan telefon numarasından firmaya ulaşabilirsiniz.

Tesis Yönetimi ve ISO 41001 birbiri ile  bağlantılırı. Hızlı büyüme gösteren sektörlerin tamamı için gerekli olan, tesis yönetimi ile alakalı olarak global anlamdaki tutarlılığın elde edilmesi için ISO 41001´e ihtiyaç duyulur. Bu hizmet ile alakalı bilgi edinmek istediğinizde Ekol Belgelendirme´nin web sitesinde yer alan numarayı arayabilirsiniz.

ISO 41001 Tesis Yönetimi Belgesi


ISO 41001 Standartı Nedir?


ISO 41001 Tesis Yönetim Hizmetleri olarak bilinen bu standart kurumlara büyük yararlar sağlamaktadır. ISO belgeleri arasında bulunan 41001 Belgesi Dünya üzerinde var olan tüm uygulamaları incelemiş ve uzun süren uğraşlar, araştırmalar ile meydana gelen raporlar ile geliştirilmiştir. Çok eski değil, 2018 senesinde çıkarılan bu standart sayesinde firmaların stratejilerini belirmedeki planlamalarını yapabilmesi, gelişme ve geliştirme için yeni taktiklerin araştırılmasını, tesis yönetimi ile alakalı olan hedeflendirmelerin geliştirilmesi için çok geniş kapsamlıdır. Tesislerinizin yönetimindeki etkilerinin alt yükleyici ekiplerine devredilmesi için her türlü kuruluşu da bu belgelendirme sistemi desteklemektedir.

Küçük ölçekli, büyük ölçekli firma farketmeksizin her faaliyet kapsamına uygulanabilen ve her firmanın sahip olması gereken bir belgedir. ISO 41001 genel olarak tesis yönetim sistemleri ile alakalıdır. Her sektöre uygulanabilir ve fayda sağlayabilir bir belgedir.

ISO 41001 Belgesi ile kaliteli bir tesis yönetimine sahip olabilir ve müşterilerinize güven sağlayabilirsiniz. Firmaların tesis yönetim sistemi ile alakalı olan bu sertifikayı alması Ekol Belgelendirme danışmanları ile oldukça kolay olacaktır. Uzman ve tecrübeli danışmanlarımız ile Tesis Yönetimi Belgelendirme faaliyetleri kapsamındaki tüm süreçte sizlerin yanında oluyor ve sizlere deyimi yerindeyse rehberlik ederek firmanıza, marka ve tesislerinize bu belgenin uyumlu olduğunu göstermenizi sağlıyoruz.

ISO 410001 belgelendirme hizmetimizden yararlanmanızın ardından hemen fayda elde edilecek olan konu başlıklarından bahsetmek gerekirse, maliyetleriniz en aza inecek, rekabet koşullarına ayak uyduracak ve rakipleriniz karşısında avantaj elde edeceksiniz, ayrıca firmanıza, tesisinize bu belge ile değer katacaksınız son olarak ise global anlamda tutarlı bir ölçüte sahip olacaksınız. Ekol Belgelendirme´nin bu alanda başarılı eğitmenleri, işinde uzman danışmanları ile yola çıkmak için tek yapmanız gereken web sitesindeki telefon numarasını aramak veya mesai saatleri içerisinde canlı destek hattı üzerinden firma yetkilileri ile irtibata geçmektir.
 

ISO 41001 Belgesi Almak


Iso belgeleri
arasında en yeni yayımlanan bu belgeyi firmanıza, marka ve tesisinize kazandırmak bizim ile çok kolay. Belgelendirme faaliyetlerimizdeki detayları öğrenmek, bu sertifikaya sahip olmak için yapmanız gerekenleri öğrenmek için hemen bizi arayabilirsiniz. Ekol Belgelendirme firmasını arayarak ISO 41001 için randevu oluşturabilirsiniz. Ekol Belgelendirme Türkiye´nin herhangi bir yerinde, herhangi bir iş kolunda, herhangi bir firmaya bu belgeyi alması için hizmet verebilen yegane firmalar arasındadır. Sizlerde ülke üzerinde bilinen, tanınan ve bu belgelendirme konusunda uzman olan ekiplerimiz ile çalışabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme´yi arayarak mevcut tesisinizdeki yönetimsel faaliyetlerinizi yakından incelenmesini sağlayabilir ve gereklilikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Belgelendirme işlemlerinin en başından, en sonuna kadar yanınızda olacağız. Tüm aşamalarda Ekol Belgelendirme danışmanları sizlere bir telefon kadar yakın olacak ve denetim ziyaretlerinde dahi kurumunuz için en doğru yolun izlenmesini sağlayacaktır. Belgelendirme süreçlerinin iyi, sağlıklı ve başarılı bir sonuç alınmasını sağlayarak amaca ulaşmak isteyen her firmanın ilk tercihi Ekol Belgelendirme olmaktadır.

ISO 41001 Tesis Yönetimi Belgesi

Her türlü ISO belgelendirme hizmeti için Ekol ilk durağınız olabilir, her standart için ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Çekinmeden günün her saati bize mail adreslerimizden ulaşmanızın ardından size ekiplerimiz en kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır. Ek olarak kurumsal INSTAGRAM hesabımız da sizlerin hizmetindedir, web sitemizden hesabımıza geçiş yaparak DM yolu ile müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
 

ISO 41001 Standardının Firmanıza Bazı Faydaları


* Iso belgelerinin tesis yönetimi için olanı ISO 41001´in firmanıza, çalışanlarınıza ve çalışma ortamlarının güvenli bir hal almasını sağladığını bilmelisiniz.

* Rekabet koşullarının çokca arttığı şu günlerde, ISO 41001 ile ulusal ve uluslararası pazarda müşterilerinize değer verdiğini, değer kattığınızı gösterir ve sürekli olarak iyileştirmeler içerisinde olduğunuzu sunarsınız.

* Tesisinizdeki kaliteli, doğru yönetim sayesinde müşterilerinizin stratejik planlarını da destekler bir hal almış olursunuz.

* Maliyet bakımından ISO 41001 belgesine sahip olarak tesis yönetiminizde genel giderleriniz azalacak ve iyi bir tesis ekonomisi elde edeceksiniz.

Tesis Yönetim Sistemi Belgesini Ekol Belgelendirme´den alabilir ve işletmenizi global pazarda bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz. Sürdürlebilir bir çalışma ortamı için firmamızdan yardım alın. Uluslararası bir prestije sahip olan ISO belgelerini Ekol Belgelendirme il temin edebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular ve firmanız için ISO 41001 Teklifi alabilmek için hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.


ISO 41001 Tesis Yönetimi Belgesi

Uluslararası bir standart olan ISO 41001 ile sizlerde Dünya üzerindeki bir çok sektör için etkin tesis yönetiminin oluşmasına katkı sağlayabilecek olan ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme´den alacağınız danışmanlık kapsamına gerektiği hallerde dış kaynaklı ölçüm durumları, testler, iyileştirme çalışmaları dahil olmayacaktır ancak firmamız her zaman olduğu gibi, tüm ISO belgelendirme uygulamalarında olduğu gibi en uygun fiyatlardan size hizmet sunacağına emin olabilirsiniz. Türkiye´nin önde gelen işletmelerine hizmet veren, öne çıkan markalarına ISO 41001 danışmanlığı veren Ekol Belgelendirme ile yola çıkarak avantaj elde edebilirsiniz.

ISO 41001 Tesis Yönetimi Yönetim Sistemi Danışmanlığı firmaların tesislerinin yönetim alanındaki ihtiyaçlarının belirlenmesinde yardımcıdır. Tüketicilerden ortaya çıkacak olan talepler, ihtiyaçlar bu sistem ile başarılı bir şekilde yönetilecektir. Uygun bir şekilde denetimlerin yapılması ve eğitimlerin verilmesi için Ekol Belgelendirme ile yola çıkabilirsiniz. Kurumsal firmamız ile sürdürülebilir bir işletme olmak, küresel rekabet ortamında doğru adımları atmak için bize ulaşabilirsiniz. Tesis yönetimi sayesinde işletmenizin profilini yükseltin ve operasyonel anlamda verimliliğinizi arttırın.

Sunacağımız profesyonel danışmanlığın son aşamasına gelmeden önce iç denetimler ve yönetimler gözden geçirilir. İşinde uzman personelimizle iç tetkikler yapılacaktır. ISO 41001:2018 belgelendirme hizmeti için çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Ekol Belgelendirme Sertifika Örnekleri için BURAYA TIKLAYINIZ..

ISO 41001 Tesis Yönetimi Belgesi

Sıkça Sorulan Sorular
ISO 41001 Neyin Kısaltmasıdır?

 ISO 41001, "Facility management -- Management systems -- Requirements with guidance for use" olarak adlandırılan bir ISO standardıdır.

ISO 41001 Nedir?

 ISO 41001, tesis yönetimi için yönetim sistemlerini belirleyen ve kullanım için rehberlik sağlayan gereklilikleri içeren bir standardı temsil eder.

ISO 41001 Denetimi Nasıl Olmaktadır?

 ISO 41001 standartlarına uyumun değerlendirilmesi genellikle belgelendirme kuruluşları veya iç denetim ekibi tarafından gerçekleştirilen bir denetim sürecini içerir.

ISO 41001 Standart Detayları Nedir?

 ISO 41001 standartları, tesis yönetimi için yönetim sistemlerinin gerekliliklerini ve kullanım için rehberlik sağlar.

ISO 41001 Belgesi Kaç Yıl Geçerlidir?

 ISO 41001 belgesinin geçerlilik süresi, ISO standartlarının genel olarak belirli bir süre boyunca geçerli olma zorunluluğunu içermediği için standartlar tarafından belirlenmez.

ISO 41001 Ne İşe Yarar?

 ISO 41001, tesis yönetiminde yönetim sistemlerinin gerekliliklerini belirleyerek ve rehberlik sağlayarak organizasyonlara yardımcı olur.

ISO 41001 Kapsamında Neler Olmalıdır?

 ISO 41001 kapsamında, organizasyonlar tesis yönetimi için belirli gereklilikleri takip etmeli ve bu alandaki en iyi uygulamaları kullanmalıdır.

ISO 41001 Kapsamında Risk Analizi Nedir?

 ISO 41001 kapsamında risk analizi, tesis yönetimi süreçlerinde karşılaşılabilecek potansiyel riskleri belirlemek, değerlendirmek ve yönetmek için yapılan bir süreçtir.

ISO 41001 Belgesini Kimler Almak Zorundadır?

 ISO 41001 belgesi, tesis yönetimi için bir standardı temsil eder ve almak zorunlu değildir. Organizasyonlar, bu standardı takip etmek istediklerinde belge almayı tercih edebilirler.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp