Sepetim Sepetim

ISO 45001 İş Güvenliği Sistemi Belgelendirmesi

ISO 45001 İş Güvenliği Sistemi Belgelendirmesindeki tüm talepleriniz için Ekol Belgelendirme firmamız ile görüşebilir, teklif alabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. ISO 45001 Sertifikası Danışmanlığı - Belgelendirme Hizmetlerimiz arasında bulunan ISO 45001 sertifikasını firmanızın almaya hak kazanması için yapması gerekenler ve detaylar için Ekol Belgelendirme olarak sizlerin yanındayız.  İşletme içerisinde faaliyet gösteren personelin zihinsel ve fiziksel sağlığının korunmasını amaçlamakta olan ISO 45001 sistemine dair merak ettiğiniz tüm bilgileri için Ekol Belgelendirme firmasına ulaşabilirsiniz. Firmamızın bu danışmanlık hizmeti ve firmanın almak istediği sertifika ile ilgili büyük ve küçük farkına bakmaksızın tüm işletmelere danışmanlık verebileceği bilinmektedir.

Firmanın faaliyet alanı ne olursa olsun, türü ne olursa olsun ISO 45001 İş sağlığı ve güvenliği sertifikasyon işlemleri yapılabilir.  Firmaların potansiyel olarak risklerini, iş kazalarını, meslek hastalıklarını vb.. olumsuz durumlarının engellenmesine olanak sağlayan bu sertifikalandırmada işletmenizi ve personelinizi süreklileştiren bir sistem oluşturarak, insan sağlığını, insan saygısını ön planda tutmaktayız. Sağlık ve güvenlik iel alakalı bu sertifikasyonda işçi için olumlu olarak adımlar atılır, işçinin iş güvenliği, iş sağlığı sağlanır ve iş kazaları gibi olayları en aza indirmeye çalışılınır.  Firma faaliyetlerinin yapıldığı esnada oluşabilecek kazalara ramak kalsa dahi, mali kayıplar olabilir, bunlar çalışanlar üzerinde olumsuz etkiler, psikolojik etkileri beraberinde getirir. Bazı işletmelerde üretim durma esnasına bile gelebilmektedir. Üretimin bırakın durma esnasına gelmesini, gecikmesi dahi firmaları yüksek miktarlarda ticari kayıplara sokmaktadır.  Firmaların çalışanlarına ve müşteri portföyüne karşı sunabileceği ISO 45001 standartı, firmaya güç katar, rekabet ortamındaki yerini sağlamlaştırır. Sizlerde etkili bir iş güvenliği ve sağlığı sistemi kurarak, iş mükemmeliğini arttırabilir, en önemli varlığınız olan çalışanlarınızı koruyarak gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Ekol Belgelendirme olarak ülkemizin tüm illerinde sizlere danışmanlık hizmetlerimizi verebiliriz.  ISO 45001 ile işletmenizdeki potansiyel tehlikeleri tanımlayabilir, riskleri en aza indirebilirsiniz. Güvenlik ve sağlık hedeflerinizi işletmenizin bir parçası haline getirebileceğiniz bu sertifikalandırma yönteminde Ekol Belgelendirme olarak planla - uygula - kontrol et ve önlem al döngülerini sizin adınıza oluştururuz.  ISO 45001 ile işçiniz için güvenlik ve sağlık önlemlerini almış olursunuz.

Çalışanlarınızı rahat ettireceğiniz, güvenli bir ortamda, rahat bir şekilde faaliyetlerini sağlayabilmelerini sunacağınız ve taahhüt edeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu sertifikaya sahip olmanız sadece işletme içerisinde etkilere sahip değil, aynı zamanda dışarıdaki rekabet ortamında firmanızın kalitesini gözler önüne sunacaktır. Personelinizi stressiz ve rahat bir ortamda çalıştırmak, üretimlerinizi yaptırmak onlardan daha fazla verim alarak markanıza ekstra kalite sunacaktır.  ISO 45001 sertifikası ile birlikte işletmenizdeki tehlikeleri bilir ve riskleri en aza indirirsiniz. Önleyici önlemlerin Ekol Belgelendirme danışmanlığı ile alınacağı bu sistemde çalışma koşulları korunur.  Ekol Belgelendirme Danışmanlık Hizmetleri  ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri belgesi alabilmeniz için firmamız size alanında uzman eğitmenler ve yetkililer ile danışmanlık hizmetleri vermektedir. Sağlamış olduğu yararlar ile birlikte bu standarta, bu sertifikaya işletmenizin sahip olması, personelinizin rahat çalışabilmesi, rahat üretim yapabilmesi ve yöneticilerinizin çalışanlara verdiği önemin göstergesi olacaktır.  Ekol Belgelendirme olarak yıllardan bu yana sertifikasyon işlemleri için danışmanlık vermekteyiz.

Denetimlerinizin başarılı şekilde tamamlanması, işletmenize bu sistemin kurulmasını sağlaması ve ilgili belgenin işletmenize kazandırılması için tüm süreç hakkında bilgiyi incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımız üzerinden edinebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • IREC Yenilenebilir Enerji Sertifikası Nedir?
  Ekol Belgelendirme hem bilgilendiriyor hem de uzman danışmanlarından alacağınız hizmet ile sizleri belgelendiriyor. IREC Yenilenebilir Enerji Sertifikası Nedir? sorusunun yanıtı için bu içeriğe gözatın.
 • İnovasyon Yönetim Sistemi Prensipleri
  İnovasyon Yönetim Sistemi Prensipleri için Ekol Belgelendirme´nin bu içeriğine gözatabilir ve anında uzmanlardan bilgi alabilirsiniz. Ihtiyacınız olan belgeleri uzmanlarımız ile sizlere sağlıyoruz.
 • MSDS Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama
  Ekol Belgelemdirme firmasından MSDS Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama hizmetini en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize ulaşın.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp