Sepetim Sepetim

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi olarak karşımıza çıkan ISO 45001´de firmaların iş sağlığı ve güvenliğini ilgili yasalar ve mevzuatlar dahilinde incelemektedir. Firmalardaki bu konuda yer alan risklerin tamamını ortadan kaldırabilmek veya en aza indirebilmek için çalışmalar yapılır. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamının kurum içerisinde oluşturulması ve ilgili ortamın daimi olarak aktif bir şekilde yönetilebilmesi amaçlanmaktadır.

Kurum içerisinde çalışan tüm kişilerin risklerini azaltmak ve daha güvenli bir çalışma ortamı hazırlanmak istenilen ve ilgili standartlara uyan kurumlara sunulan Uluslararası bir sertifikadır. ISO 45001 belgesine sahip olan firmalar rakip firmalarına göre daha fazla prestij sahibi olacak ve pazardaki yerini daha kolay alacaktır. Firma içerisindeki verimliliği arttırabilecek olan bu standart sayesinde firma satışları ve hizmetleri bile farkedilir bir yükselme olabilmektedir. ISO 45001 standardına uyan firmalar gerekli olan yasal zorunluluklarını da yerine getirmiş olurlar.

ISO 45001 Standardı

Kurum ve firmaların kendi içinde iş güvenliği ve yönetim sistemlerinin kurulması için gerekli olan tüm şartlar Uluslararası olarak kabul gören ISO 45001 içerisinde detaylıca yer almaktadır. İlgili şartları en iyi ve hızlı şekilde yerine getirebilmek adına EKOL BELGELENDİRME firmamızdan bilgi ve destek alabilirsiniz. Firmamız aracılığı ile ISO 45001 standardı belgesini alabilmeniz için personelinize ilgili eğitimler verilmektedir. Ekol Belgelendirme aracılığı ile verilecek olan bu eğitimlerde ISO 45001´in tüm temel kavramları aktarılacak ve sistem işleyişi personelinize adapte edilecektir.

Firmaların tamamı ISO 45001 standardına sahip olabilmek adına bu eğitimlere ihtiyaç duymaktadır. ISO 45001 süreçlerinde en iyi danışmanlar ve eğitmenler ile Ekol Belgelendirme çatısı altında ülkemizin hemen her ilinde sizlere hizmet verebilmekteyiz. ISO 45001 standardına bir destek almadan sahip olmanız çok mümkün olmayacaktır. Hiçbir standarda benzemeyen ISO 45001 standardı uzun ve tecrübe isteyen bir süreçtir. Firmanız için Ekol Belgelendirme´den alacağınız danışmanlık hizmeti ile ilgili süreci hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve tecrübeli danışmanlarımız sayesinde ilgili belgeye sahip olabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme çatısı altında sizlere sunulan bir hizmet olan ISO 45001 standardı firmanız faaliyetlerinde bir aksama olmadan alacağı eğitim ve danışmanlık hizmeti ile iş sağlığı ve güvenliği açısından tüm düzenlemeleri yapılacak ve dünya üzerinde kabul gören bu standarda göre faaliyetlerini sürdürecektir.

Neden İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

* ISO 45001 standardına uygun firmaların tamamı iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı bilgilidir, olası sorunları en aza indirir ve firma içerisindeki iş gücünde oluşabilecek kaybı yok eder.

* İlgili belgeye sahip olan kurum veya kuruluşunuz içerisindeki çalışma ortamı daha iyi hal alacak ve personeliniz daha iyi işe adapte olacaktır.

* ISO 45001 sayesinde firmalar yasal tarafların tamamının önünde belgesi olması sebebi ile dik durur. Firmanızın iş güvenliğine olan duyarlılığını da bu belge ile kanıtlamış olursunuz.

* İlgili standarda uyan firmalar piyasa koşullarında daha saygın bir hal alacak ve rekabet konusunda da rakiplerinden bir adım önde olacaktır.

* ISO 45001 ile yaşanabilecek olan iş kazaları, hastalıklar gibi nedenler sebebi ile firma içerisindeki hizmetlerin, üretimlerin durması, yavaşlaması önlenecektir. İşletme maliyetlerinizi de aynı zamanda bu standartlar dahilinde en aza düşüreceksiniz.

* İşletme içerisindeki arızalanmaları ve bunların açtığı maliyetleri de düşürecek olan bir sistemdir.

* ISO 45001 ile firma içerisinde iş sağlığı ve güvenliği alanında sistematik bir çalışma sürdürülecek ve tüm personel bilgi sahibi olacaktır.

* Uluslararası bir standart olan ISO 45001 ile tüm dünya üzerinde yasalara ve şartlara uygun bir firma olarak tanınabileceksiniz.

Sizde ISO 45001 ile ilgili bilgi almak ve firmanızın bu belgelendirme sistemleri dahilinde, ISO 45001 standardına uygun faaliyetlerini sürdürebilmesi için hemen Ekol Belgelendirme´den destek alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp