ISO 45001 Nedir?

Müşterilerin, tüketicilerin ürün ve hizmet almak noktasında beklentileri ve talepleri her geçen gün artış göstermekte olduğundan ISO 45001 nedir? Konusunda da kuruluşların ve kişilerin en iyi şekilde bilgi sahibi olmasında fayda vardır. Kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet sunmak önemli olduğu kadar kuruluşların da sosyal sorumlulukları yerine getirmesi gerekmektedir. ürün ve hizmetlerin güvenliğinin çalışan kişileri de tehlikeye atmaması açısından çalışan sağlığına ve işin güvenliğine yönelik bir standarttır.

Çalışma ortamlarının daha sağlıklı ve de güvenilir şekilde olmasını sağlamak adına bu belgenin alınması ve standartların uygulanması son derece gereklidir. İşyerinin ve çalışanların ihtiyaçlarının tespit edilmesi ile beraber bu işyerleri ve de çalışanların güvenliğinin oluşturulması adına en uygun ve doğru olan yönetmelikler ve karar alınmaktadır. Bu nedenle işyerindeki çalışanların sağlığını ve güvenliğini düşünen bir sistem olarak nitelendirilir.

Türkiye’de kısa bir belgelendirme süreci işletmeler için önemlidir, işinde uzman, tecrübeli danışmanlarımız ile ihtiyacınız olan ISO sertifikasında Ekol Belgelendirme olarak hizmet veriyoruz.

ISO 45001 Ne İşe Yarar?


Risk yönetimlerinin faaliyete geçirilmesi ve de işyerindeki oluşması muhtemel olan her türlü olumsuz duruma karşı tedbirlerin alınması adına bu belge işe yarar. Bu nedenle firmalar ve işyerleri bu belgeyi bulundurursa hem itibar açısından hem de çalışanın güvenliği açısından en doğru ve uygun olan adımlar atılmış olur. İş sağlığı ve güvenliğinin firma içerisinde sistematik ve olması gerektiği gibi yayılması sağlanmaktadır.

İş kazaları ve de meslek hastalıkları sebebiyle oluşabilecek işgücü kayıplarını asgariye çekerek maliyetin düşürülmesi ve verimliliğin artırılması sağlanmış olur. Sağlık ve güvenlik tedbirlerinin sadece bir anlık olarak değil her zaman için genel anlamda sağlanmasını ve alınmasını sağlar. Bu sayede kişiler çalışmakta oldukları ortamda da en iyi şekilde sonuç alarak kazalara karşı alınan tedbirler sayesinde korunmuş olur.

ISO 45001 Nasıl Alınır?

Alanında uzman kadromuz ile sizlere Türkiye’nin herhangi bir şehrinde hizmet verebiliyoruz. Ekol Belgelendirme’den teklif alabilmek için sitede yer alan numarayı arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.
 

ISO 45001 Avantajları


Firmanın en iyi şekilde kendini ispatlaması ve çalışanlar gözünde ya da uluslararası boyutta da avantaj elde etmesi açısından bu belgenin alınmasında yarar vardır. Yapılan araştırmalara göre işyerlerinde alınan ve düşük maliyetli olan önlemlerin pek çok açıdan koruyucu olduğunu ve kişilerin hayatlarını tehlikeye atmaktan koruduğunu kanıtlar. Değişmekte olan yasalara uyum sağlamak ve riskleri de en aza indirmek üzere doğru ve olması gereken bir belgedir.

Kişilere en iyi şekilde sağlıklı ve sorunsuz olarak güvenilir bir çalışma ortamı sunan bu belge her açıdan avantaj oluşturur. Ortamında bu anlamda devamlı şekilde sürekli olarak geliştirilmesine katkıda bulunulur. Firmamızdan bu belgeyi temin etmek için gerekli olan tüm başvuruların yapılması yeterli olur. Bu sayede kişiler belgenin alınması ile pek çok alanda en iyi şekilde avantaj elde ederek sonuçtan memnun kalınabilir.

Türkiye’nin öncü firması Ekol Belgelendirme sizlere 1 telefon kadar yakın, hemen iletişim numaraları veya canlı destek hattı ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

ISO 45001 Nasıl Alınır?


Kuruluşların ve firmaların bu belgeyi almayı sağlaması için ilk olarak tüm standartları bilmesi ve buna göre hareket etmesi gereklidir. Tüm yeterlilikler ve gerekli olanların sağlanması sayesinde kişiler sorun yaşamadan bu belgeyi temin edebilir. Belgenin alınması için firma ile iletişime geçen herkesin belgeyi en kısa sürede ve doğru şekilde alabilmesi söz konusudur. hem daha iyi sonuçlar almak hem de belgenin kullanılabilirliğini görmek açısından oldukça faydalı ve mantıklı olan bir belgedir.

Belgeyi almak ve tüm süreçleri bilmek için firmamızdan gerekli olan tüm bilgileri ve detayları öğrenmek söz konusudur. Bu sayede kişiler belge alma süreçlerini ve de aşamalarını eksiksiz şekilde hayata geçirirse kolaylıkla ve sorunsuz olarak belgeye sahip olabilir. ISO 45001 nedir? Konusunda iş sağlığı ve güvenliğiyle alakalı olan ve son derece gerekli olan bir belge olduğunu bilmekte fayda vardır.

Daha fazlası için Ekol Belgelendirme telefon numarasını arayabilirsiniz. En uygun teklifleri sizlere sunacak olan müşteri temsilcilerimize merak ettiğiniz soruları da iletebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp