Sepetim Sepetim

ISO 50001 Belgesi Başvurusu

Ekol Belgelendirme´den alınacak olan güven ile kısa süre içerisinde ISO 50001 Belgesi Başvurusu yapabilirsiniz. Firmamız enerji alanında uzman danışman kadrosu ile Türkiye´nin hemen her şehrinde müşterilerine profesyonel destek sunmaktadır.

Enerji verimliliği kanununda yer alan enerjinin daha iyi kullanılması, enerjideki israfın önüne geçilmesi ve artan enerji maliyetlerinin ekonomi yönündeki yüklerinin her kurum için hafifletilmesi önemlidir. Çevrenin korunması için enerji kaynaklarındaki kullanım verimliliğinin arttırılması ISO 5001 ile amaçlanmaktadır. Enerji´de bir çok ülkenin uzmanlarının bir araya gelerek ISO standartları kapsamında bazı detaylara dikkat çektiği ve enerji yönetim sisteminin oluşturulmasına adım attıkları bilinmektedir. Enerji´de tasarrufun edinilmesi, enerjideki maliyetlerin daha az olması, sürdürülebilir bir enerji sistemleri için sizde ISO 50001´i tercih edebilirsiniz.

A veya B ! kullanılacak olan enerjinin tipi, türü ne olursa olsun, daha etkin ve daha sürdürülebilir bir enerji için kurallar bulunmaktadır. Firmaların enerji alanındaki verimliliğini elde edebilmesi zorunludur. Ülkemizde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından zorunlu olan bu detay için Ekol Belgelendirme´nin uzmanları sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Denetim ve belgelendirme faaliyetleri kapsamında firmaların ülke ekonomisine katkı sağlaması amacıyla desteklerimizi sunmaktayız. Uzman teknik denetçilerimiz ve teknik uzmanlarımız ile gerçekleştirilen denetimler ile enerji verimliliği edinilmektedir. Bir çok detay ile farkındalığın elde edilmesi ve konu ile alakalı katılımın arttırılması kurumunuz için önemlidir. Ekol Belgelendirme´nin sizlere sunacağı ISO 5001 danışmanlığında sürekliliğin sağlanması ve firmanızın enerji maliyetlerinde düzelmeler olması beklenir. Kıt kaynaklar arasında en önemlisi diyebileceğimiz enerjinin gelecek nesillere aktarılması için geç kalmayın, hemen Ekol´den teklif alın.

İşletmelerin kaynaklarındaki verimliliği arttırmak ve iyileştirmesi için zorunluluk bulunmaktadır. ISO 5001 Sertifikası sayesinde firmanın enerji tüketimini daha iyi bri hale getirebilir ve iyileştirme ile alakalı potansiyellerin farkına varılması istenir. Enerji tüketimine bağlı olarak tüm detayların belirlenmesinin ardından iyi bir yönetim sadece firmaya değil aynı zamanda ülkemize de fayda sağlayacaktır. Türkiye´de sık sık karşılaştığımız iklimsel problemler, doğa olaylarının önüne geçmek, küresel ısınma konularından uzaklaşmak için enerji yönetimi kaçınılmazdır. Ekol Belgelendirme firması onaylı bir Türkak Akreditasyon kurumudur. Sizlere sunduğumuz danışmanlık hizmetleri ile enerji tasarrufundan yararlanmanızı sağlayacak ve iyileştirme potansiyeliniz olan tüm tüketimlerinizi gözden geçireceğiz.

Detaylar ve teklifler için hemen iletişim numaramızdan bize ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 13485 Nasıl Alınır?
  Ekol Belgelendirme ile tıbbi cihaz üreticileri ürünlerini piyasada rahat dolaşıma sokabilir. ISO 13485 Nasıl Alınır? sorusunun yanıtı ve ilgili belge için hizmet alabilmek adına bize ulaşabilirsiniz.
 • ISO/IEC 27001:2022 Standardında Önemli Değişiklikler
  ISO/IEC 27001:2022 Standardında Önemli Değişiklikler yapıldı. Sizde şimdi hemen EKOL BELGELENDİRME firmasından destek alarak sertifikanızı güncelleyin, denetimlerden başarılı sonuçlar alın.
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Kuralları
  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Kuralları hakkında bilgilere bu içerik aracılığı ile erişebilirsiniz, en uygun teklif seçenekleri için Ekol Belgelendirme´ye ulaşabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp