ISO 50001 Enerji Yönetim Standardı Danışmanlığı

Ekol Belgelendirme´den alacağınız ISO 50001 Enerji Yönetim Standardı Danışmanlığı sayesinde iyi kurgulanmış bir enerji yönetimine sahip olacak ve enerji maliyetlerinizi azaltacaksınız. Firmanız için hiç yatırım yapmadan enerji maliyetlerinizi ortalama %11´lere kadar düşürebileceğinizi biliyor muydunuz? Ekol Belgelendirme bu alanda sizlere uzman kadrosu ile İstanbul merkezli hizmetlerini sunabilmektedir.

Özellikle kamu binalarında, ticari ve hizmet binalarında, elektrik üretim tesislerinde ve tüm endüstriyel işletmelerde enerji birimi kurmakla yükümlü olan, enerji yöneticisi bulundurmak zorunda olan firmalarda ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ile alakalı danışmanlık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ülkemizde bir çok kurumun bu alanda zorunlulukları bulunmaktadır. Özellikle ilk olarak 2023 senesinde belgelendirmelerinin tamamlanmış olması gereken bu iş kollarında enerji yönetim sistemlerinin güncel olması istenilmektedir. Tüm kurumlar, tüm işletmeler ve kuruluşlar için ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi olmazsa olmazdır!

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ ALMAK İÇİN


Ekol Belgelendirme ihtiyacınız olan enerji yönetim sistemi standardına en uygun fiyatlardan sahip olmanızı sağlayabilmektedir. ISO 50001 ile alakalı süreçlerin başlayabilmesi için ilk olarak kurumunuza enerji ile alakalı sistemlerin kurulması ve uygulanması sağlanacaktır. Bu belgeye sahip olabilmeniz için uzmanlarımız ile hizmetlerimizi bulunduğunuz şehirde, firmanıza, fabrikanıza sağlayacağız. ISO 50001´de başvuru için tüm değerlendirmeler, tüm süreçler kontrolümüz altında olacak. Sözleşme aşamalarından değerlendirme aşamasına, belgelendirme aşamasına kadar süreç takibimizde olacaktır.

Enerji Yönetim Sistemleri kapsamında belge sahibi olmak isteyen tüm firmaların yanındayız. Belgelendirme aşamalarında 2 farklı aşama bulunmaktadır. Bunların ilk sırasında denetim planlaması bulunmaktadır. Enerji yönetim sistemi ile alakalı dökümanlarınızın hazırlanması, gözden geçirilmesi Ekol Belgelendirme danışmanları tarafından sağlanacak ve varsa düzenlenmesi gerekli olanlar baştan meydana getirilecektir. Faaliyetlerinizi aksatmayacak bir şekilde tüm süreç takibimizde olacaktır.

Firmanız için hazırlanmış olan ISO 50001 sisteminde ilgili dökümanların hazırlanması, ilgili kayıtların hazırlanması ve başarılı bir denetim süreci geçirmeniz için tüm ekip çalışmalara destek olacaktır. İyi bir kurgulanmış enerji yönetim sistemi sayesinde firmanızın yatırım yapmadan fayda elde etmesi sağlanacaktır. Enerji maliyetlerinizden tasarruf elde etmek için sizde Ekol Belgelendirme firmasından danışmanlık hizmeti alın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 10004 Belgesi
  ISO 10004 Belgesi ihtiyaçlarınızın tamamına destek sağlıyoruz, Ekol Belgelendirme olarak tüm ziyaretçilerimize en uygun teklifleri sunar ve kısa süre içerisinde ihtiyacı olan belgeyi sunarız.
 • C-TPAT Uygunluk Denetimi
  C-TPAT Uygunluk Denetimi ile ilgili bir çok detaya, bir çok bilgiye kurumsal sitemizden erişebilir ve Amerika malları ile ilgili olan bu önemli denetimi başarılı bir şekilde geçmek için uzman desteğini Ekol´den alabilirsiniz.
 • ISO 45001 Sertifikası Danışmanlığı
  ISO 45001 Sertifikası Danışmanlığı - Belgelendirme Hizmetlerimiz arasında bulunan ISO 45001 sertifikasını firmanızın almaya hak kazanması için yapması gerekenler ve detaylar için Ekol Belgelendirme olarak sizlerin yanındayız.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp