Sepetim Sepetim

Iso 9001 2015 Nasıl Alınır?

Iso belgesini almak için öncelikle danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir. Aynı zamanda ISO danışmanlık hizmetini alırken, ISO eğitimleri de almanız gerekecektir. Tabi tüm işleyişleri tüm detayları Ekol Belgelendirme Iso 9001 2015 belgesi öncesi yapılan görüşmede size aktaracaktır. Ekol Belgelendirme kurumsal web sitesinde yer alan tüm belgelendirme sistemleri için bilgilendirmeler aktarılmıştır. Ancak talep edilmesi halinde isteyen ziyaretçilerimiz anlık olarak telefon numaralarımızı arayarak bilgi alabilirler.

Dünya genelinde giderek artan rekabet ortamında şirketlerin hedeflerine ulaşması için bazı yollardan geçmeleri gerekmektedir. Öncelikli hedefleri müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak, maliyetleri azaltmak, verimliliği arttırmak ve yeni ürünleri, hizmetleri pazara sunmak olan işletmelerde hedefleri yakalamak çin bazı çözümler sonuca ulaştıramamakta ve yeterli olamamaktadır. Iso 9001´de bu hedefleri yakalamak amacı ile kurulacak olan kalite yönetim sistemini beraberinde getirmektedir.

ISO 9001 2015 ise, ISO 9000 standardı, her 5 yılda bir ISO tarafından gözden geçirilmekte ve uygulayıcıların görüşleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli revizyonlar yapılarak yeniden yayınlanmaktadır. 2008 rakamı, bu revizyonun 2008 yılında yapılıp, yayınlandığını gösterir versiyon tarihidir.

ISO 9001:2015 Belgesi Almak İçin;

Iso 9001:2015 kalite yönetim sistemi için bir danışmanlık hizmeti almak istdiğinizde Ekol Belgelendirmeyi arayabilir ve uzman satış personelimiz ile bir görüşme yapabilirsiniz. Telefon veya sitemizde yer alan email adresleri üzerinden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Iso 9001 belgesi almak isteyen işletmeler ile hizmet için gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra, tarafınıza teklifimiz gönderilecektir. İstanbul´da bulunan ziyaretçilerimiz dilerse bu toplantıları yüz yüze de yapabilir. İstanbul bölgesinde yer alan tüm ISO 9001 belgesine sahip olmak isteyen ziyaretçilerimizi ofisimizde ağırlayabilir veyahut ziyaretçilerimizin bizzat kendi işletmelerinde görüşmelerimizi yapabiliriz.

Iso 9001 belgelendirme sisteminde bazı prosedürler ve prosesler vardır. İş programı hazırlanmalı ve müşteriye tarafımızca onaylatılmalıdır. Aynı zamanda Iso 9001 için kalite yönetim sistemi adı altında işletme çalışanlarınıza Ekol Belgelendirme yetkilileri tarafından eğitimler verilecektir. Eğitim verme işlemlerini tamamlamamızın ardından, dökümantasyon hazırlama aşamalarına geçmekte olacağız, bu çalışmalarda Iso 9001 kapsamında ekibinize görev dağılımını yapacağız.

Tüm yönetim sistemi belgelendirmeleri kanunen 3 seneyi kapsamaktadır. Ekol Belgelendirme olarak müşterilerimize sunulan hizmetimizde ISO 9001 belgesi alınacak olan işletmeye en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü konu, soru ve fiyatlandırma talepleri için çekinmeden firmamıza iletişim sayfasında yer alan numaralar üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca düzenli olarak paylaşımlar yaptığımız Instagram hesabımızı takip ederek, kısa bilgilere düzenli olarak erişebilirsiniz. Instagram sayfamız için https://www.instagram.com/ekolbelgelendirme/ linkine tıklayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • BSCI İşletme Sosyal Uyumluluk İnisiyatifi
  BSCI İşletme Sosyal Uyumluluk İnisiyatifi hakkında detaylı bilgilere erişebileceğiniz ve BSCI ile alakalı işletmenize uygun teklifleri alabileceğiniz Ekol Belgelendirme´ye hoşgeldiniz.
 • Karbon Ayakizi Raporlaması
  Karbon Ayakizi Raporlaması ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere Ekol Belgelendirme´nin kurumsal web sayfasından erişebilir ve alanında uzman danışmanlardan bu konuda destek alabilirsiniz.
 • İnovasyon Nedir?
  ISO 56000 İnovasyon Yönetimi belgelendirme hizmeti veren Ekol Belgelendirme´de İNOVASYON kelimesi ele alındı. Bu içeriğimizden hemen bilgi sahibi olabilir ve Ekol´den ISO teklifi alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp