Sepetim Sepetim

ISO 9001 Belgesi Alabilmek İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

ISO 9001 belgesi hiç kuşkusuz ülkemizde en çok talep edilen belgedir, bugün sizlere ISO 9001 Belgesi Alabilmek İçin İstenen Evraklar Nelerdir? sorusunun yanıtnı aktaracağız. Ekol Belgelendirme olarak bu alanda bir çok kurum ve kuruluşa ISO 9001 belgesi danışmanlık hizmeti vererek kısa süre içerisinde belgeye sahip olmasını sağladık. Sizlerde firmanızın bu belgeyi alabilmesi için ihtiyacı olan evraklar hakkında bilgilere bu içerik ile ulaşacaksınız.

Firmaların ve kuruluşların Kalite Yönetim Sistemlerinin istemiş olduğu şartlara uygunluğunun sağlanması ile ISO 9001 belgesi almaya hak kazanması olağandır. Ancak bu belgeyi almak için firmadan istenen evraklarda vardır. Firmaların organizasyonlarını, faaliyetlerini doğru standartlar dahilinde ve doğru ilkeler ile şekillendirdiğini göstereceği bu belge ile daha kaliteli, daha iyi bir organizasyon şeması elde edilir. Bu sertifika büyük küçük farketmeksizin her kuruluşa verilebilir. Her kuruluş bu belgeyi almak için başvuru yapabilir.

Firmaların bu belgeyi alabilmesi için ISO 9001 şartlarına uygun olduğunu göstermesi yetelri olacaktır.

ISO 9001 Belgesi Alabilmek İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

Bu belgeye sahip olmak isteyen firmaların başvurusunun geçerli olabilmesi için istenen evraklardan en önemlileri aşağıda madde madde yazılmıştır. Bu başvuru aşamalarını ve evrak süreçlerini takip edecek uzmanlar Ekol Belgelendirme ile sizlere sunulabilmektdir. Sizlerde firmamızdan ISO 9001 Danışmanlığı alarak kısa süre içerisinde evraklarınızın hazır olmasını sağlayabilir ve markanız, firmanız, kurumunuz için bu belgeye sahip olabilirsiniz.

* Vergi levhanızın olması gerekmektedir.
* Ticaret sicil gazetenizin olması gerekmektedir.
* Faaliyet belgenizin olması gerekmektedr.
* İmza sirküsüne sahip olunması gerekir.
* Resmi olarak firmanızda çalışan tüm personelin tam listesi gerekmektedir.
* Faaliyetlerinizi net bir şekilde gösterecek olan sektöre göre kapasite raporu gerekmektedir.
* Üretim izinleri gerekmektedir.
* Belge sözleşmesi gerekir.

Firmaların ISO 9001 belgesine sahip olabilmesi için en önemli evrak ve belgeler bu şekildedir. Başvurularınız sırasında ve başvurunun öncesinde bu belgeler önem arz etmektedir. ISO belgeleri almak için gerekli olan tüm belge & evraklara sitemizde yer alan canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme müşteri temsilcileri ISO belgeleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacaktır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Iso 9001 Kalite Sertifikası
  Belgelendirme Hizmetleri ISO 9001 ve Iso 9001 Kalite Sertifikası taleplerinizin tamamında profesyonel bir kadro ve ekip ile en hızlı sonuca en kaliteli şekilde ulaşmak için Ekol Belgelendirme firmasını tercih etmelisiniz.
 • ISO 10004 Belgesi
  ISO 10004 Belgesi ihtiyaçlarınızın tamamına destek sağlıyoruz, Ekol Belgelendirme olarak tüm ziyaretçilerimize en uygun teklifleri sunar ve kısa süre içerisinde ihtiyacı olan belgeyi sunarız.
 • ISO 10004 Belgesi Aşamaları
  ISO 10004 Belgesi Aşamaları hakkında bilgi sahibi olabilmeniz adına Ekol Belgelendirme firmasının uzmanları bu içeriği sizler için hazırladı, hemen yakından gözatın.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp