ISO 9001 Belgesi Alabilmek İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

ISO 9001 belgesi hiç kuşkusuz ülkemizde en çok talep edilen belgedir, bugün sizlere ISO 9001 Belgesi Alabilmek İçin İstenen Evraklar Nelerdir? sorusunun yanıtnı aktaracağız. Ekol Belgelendirme olarak bu alanda bir çok kurum ve kuruluşa ISO 9001 belgesi danışmanlık hizmeti vererek kısa süre içerisinde belgeye sahip olmasını sağladık. Sizlerde firmanızın bu belgeyi alabilmesi için ihtiyacı olan evraklar hakkında bilgilere bu içerik ile ulaşacaksınız.

Firmaların ve kuruluşların Kalite Yönetim Sistemlerinin istemiş olduğu şartlara uygunluğunun sağlanması ile ISO 9001 belgesi almaya hak kazanması olağandır. Ancak bu belgeyi almak için firmadan istenen evraklarda vardır. Firmaların organizasyonlarını, faaliyetlerini doğru standartlar dahilinde ve doğru ilkeler ile şekillendirdiğini göstereceği bu belge ile daha kaliteli, daha iyi bir organizasyon şeması elde edilir. Bu sertifika büyük küçük farketmeksizin her kuruluşa verilebilir. Her kuruluş bu belgeyi almak için başvuru yapabilir.

Firmaların bu belgeyi alabilmesi için ISO 9001 şartlarına uygun olduğunu göstermesi yetelri olacaktır.

ISO 9001 Belgesi Alabilmek İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

Bu belgeye sahip olmak isteyen firmaların başvurusunun geçerli olabilmesi için istenen evraklardan en önemlileri aşağıda madde madde yazılmıştır. Bu başvuru aşamalarını ve evrak süreçlerini takip edecek uzmanlar Ekol Belgelendirme ile sizlere sunulabilmektdir. Sizlerde firmamızdan ISO 9001 Danışmanlığı alarak kısa süre içerisinde evraklarınızın hazır olmasını sağlayabilir ve markanız, firmanız, kurumunuz için bu belgeye sahip olabilirsiniz.

* Vergi levhanızın olması gerekmektedir.
* Ticaret sicil gazetenizin olması gerekmektedir.
* Faaliyet belgenizin olması gerekmektedr.
* İmza sirküsüne sahip olunması gerekir.
* Resmi olarak firmanızda çalışan tüm personelin tam listesi gerekmektedir.
* Faaliyetlerinizi net bir şekilde gösterecek olan sektöre göre kapasite raporu gerekmektedir.
* Üretim izinleri gerekmektedir.
* Belge sözleşmesi gerekir.

Firmaların ISO 9001 belgesine sahip olabilmesi için en önemli evrak ve belgeler bu şekildedir. Başvurularınız sırasında ve başvurunun öncesinde bu belgeler önem arz etmektedir. ISO belgeleri almak için gerekli olan tüm belge & evraklara sitemizde yer alan canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme müşteri temsilcileri ISO belgeleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacaktır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Sürdürülebilirlik Değerlendirme Sistemleri
  Sürdürülebilirlik Değerlendirme Sistemleri için bilgi alabileceğiniz ve firmanızın ihtiyacı olan tüm hizmeti uzman danışmanlardan temin edebileceğiniz EKOL BELGELENDİRME firmamıza hoşgeldiniz.
 • ISO 22301 Sertifika Danışmanlığı - Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği
  ISO 22301 Sertifika Danışmanlığı - Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği alanında bazı standartları yerine getiren firmaların alabildiği bu belge için en iyi hizmeti en kaliteli kadrosu ile sizlere ulaştıran firmamız Ekol Belgelendirme bir telefon kadar ya
 • Medikal Cihazlarda FDA Başvurusu ve Onayı
  Medikal Cihazlarda FDA Başvurusu ve Onayı için izlenecek yol haritası, başvurunun yapılması için danışmanlık ve sertifikasyon için gerekli olan bilgiler adına Ekol Belgelendirme firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
Ekol Belgelendirme
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 747 10 62
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com