Sepetim Sepetim

ISO 9001 Belgesi Nasıl Alınır?

ISO 9001 Belgesi sektör farkı olmaksızın, bazı kalite belge düzenlemelerini kapsayan uygulamaları barındırır. Danışmanlık firmamız beklentileri karşılayan uygun çözümler barındırır. ISO 9001 belgesi nasıl alınır sorusunun en kapsamlı yanıtını bulmak için danışmanlık firmamıza başvurabilirsiniz. Belgelendirme sistemi konusunda sektörü destekleyen çözümler sunan ekibimiz kalite belgelendirme alanında uzmanlık sağlayacaktır.

Ekol Belgelendirme firmasına ulaşarak ilgili belgeyi almanız mümkündür. Sitemizde yer alan iletişim numaralarını aramanız ve anında teklif almanızın ardından, hemen karar vereceğinizi düşünüyoruz.

ISO 9001 Belgesi Neden Alınmalı?

ISO 9001 kalite yönetim sistemleri uygunluk belgesi, firmanıza gelecek vaat eden bazı düzenlemeler içerir. Markanız her zamankinden çok daha verimli bir hale gelerek yeni potansiyel müşteriler bulacaktır. ISO 9001 Belgesi aldığınızda işletmenizde ekonomik ve niteliksel olarak birçok avantaj otomatik olarak gelebilecektir.

Maliyetleri azaltan ve verimi artıran çalışmaları firmanıza optimize ediyor ve en iyi belgelendirme sürecini hazırlıyoruz. İşletmeniz için yeni ortaklıklar kazanabileceğiniz prosedürler sayesinde geleceğin öne çıkan firmalarından biri olabilirsiniz.  Firmanız zaten belirli bir büyüme aşamasını tamamlamışsa, kalite sistemleri sayesinde var olan düzeni etkili bir şekilde sürdürebilirsiniz. ISO belgesi almak sektör içerisinde var olan prestijinizin korunmasına da yardım edecektir.

ISO 9001 Belgesi Faydaları


ISO 9001 belgesi
yurt dışında da geçerliliği olan bir duruma işaret eder. Diğer bir ifadeyle pazarda daha istikrarlı olma çabalarınızı uluslararası düzlemde sürdürebilirsiniz. Piyasa içerisinde her zamankinden çok daha etkili bir rekabet içerisine girebilirsiniz. İstikrarlı bir başarı skalası elde ederek gelecekte daha çok müşterinin kapılarını aralamış olursunuz.

Etkin bir çalışma yöntemi sağlayan ISO 9001 belgesi ihtiyaçlarınızı karşılayan nitelikler sunacaktır.  Kurum içi operasyonlar performans hatalarını azaltmaya yönelik olduğu için kaynak tasarrufu elde edersiniz.

Kurumsallaşma yönünde belirli bir adım atmak istediğinizde firmanız önemli bir değişim sürecine girebilir. Kalite yönetim sistemlerinin güncel versiyonları ve gelecek dönemdeki değişimleri danışmanlık firmamız ile bulabilirsiniz.

Tüm bu faydalardan yararlanmak istediğinizde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ekol Belgelendirme uzman danışmanları ile Türkiye’nin her yöresinde hizmet vermektedir.

ISO 9001 Belgesi Nasıl Alınır? Kaç Sene Geçerli?

 


ISO 9001 Belgesi almak için kuruluşa özel bir prosedür geliştirmekteyiz. Başvurular esnasında istenen belgeleri bizlere teslim ederek eksiksiz bir süreç geçirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel olarak sistem kurulumu sağlamaktayız.

Belgelendirme kurum başvurularınız için nasıl bir prosedür olacağını firmamıza sorabilirsiniz. Belgelendirme denetimleri gerçekleştirilmeden önce gerekli uygulamalar firmanıza özel olarak optimize edilecektir. Belge aldığınızda 3 sene geçerliliği olacaktır. Ancak belge şartları devam etmesi gereken prosedürler olduğundan her sene güncelleme kontrolleri yaptırmanız önerilir.
 

ISO 9001 Belgesi için Gereken Evraklar


ISO 9001 belgesi almak isteyenler için gereken evraklar arasında en önemlisi vergi levhası ve şirket faaliyet belgesidir. Çalışanlara dair bilgiler, ticari sicil gazetesi ve işletme sahibine ait imza sirküsü danışman ekibimize yönlendirilmelidir.   İmalatçı bir firma için kapasite raporu yanında üretim izinleri olmalıdır.

ISO 9001:2015 kapsamında gerekli olan, danışmanlık firmamız tarafından size özel belirtilen diğer belgelerin de hazırlanmış olması gerekmektedir. Danışmanlık firmamız, kalite yönetim sistemleri kapsamında gerekli görülen hallerde, eğitim programlarını kurum içinde sunabilmektedir. Kurum içi iletişim, müşteri memnuniyet çözümleri gibi eğitim prosedürleri hakkında da sorularınızı iletebilirsiniz.  
ISO Belgesi Alma Aşamaları Neler?

ISO Belgesi alma aşamaları tamamlandığında sertifikanızı elde etmiş olursunuz.  Belgelendirme öncesi hazırlık aşamasıyla başlayan süreç ardından proje planlıyoruz. Proje planlaması dışında belgelendirme eğitimleri aşaması, kurumsal anlamda çok önemli olacaktır.

ISO 9001 Belgesi Nasıl Alınır?

Sistem kurulmadan önce eğitim aşamasında, işin önemli bir kısmı tamamlanmış olur. Teorik ve pratik eğitimler alan kurum çalışanları faydalı bir sürecin temellerini de atmış olacaktır.  Sistem kurulumu ile birlikte sertifika alma aşaması tamamlanır.   

Iso 9001 belgesi nasıl alınır sorusunu yanıtladığımız yazımızda, daha fazla merak ettiğiniz konular varsa mutlaka danışmanlık firmamızı aramalısınız.

Ekol Belgelendirme firmasını aramanız belgeyi alabilmeniz için ilk aşama olacaktır, bize iletişim numaramız, whatsapp hattımız, canlı destek ya da instagram sayfamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
 

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp