Sepetim Sepetim

ISO 9001 Belgesi Nedir?

ISO 9001 Belgesi, bir işletmenin Uluslararası Standartlar Teşkilatı (International Organization Standardizasyon) tarafından belirlenen gerekliliklere uygunluğunu gösteren bir sertifikadır. Dünya genelinde en yaygın kalite yönetim sistemlerinden biri olan ISO 9001, birtakım standartlar içermektedir ve firmaların bunları eksiksiz olarak yerine getirdiği, ilgili belgeyle tescillenmektedir. Söz konusu belgeye sahip olmak isteyen firma ve kuruluşlara profesyonel destek sunan firmamız; ilgili evrak, doküman ve şartların karşılanması, sürecin başından sonuna dek kesintisiz yönetimi ve takibi, süreç sonrası teknik destek gibi hizmetler sunmaktadır.

Ekol Belgelendirme´nin ISO sertifikaları alanında sayısız referansı bulunmaktadır. Sizlerde en uygun fiyatalrdan bu belgeye sahip olabilmek isterseniz sitemizdeki irtibat kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Nedir?


Müşteri memnuniyeti anlayışını esas alan planlı faaliyetler bütününe ‘kalite yönetim sistemi’ adı verilmektedir. Organizasyonların sektörel gereksinimlerini karşılamaya yönelik kalite yönetim standartlarından biri ise ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’dir. İşletmelerin bu sisteme uygunluğunu kanıtlayan sertifika da ISO 9001 Belgesi olarak tanımlanmaktadır.

Biz; ISO 9001 Belgesi’ne sahip olmak isteyen firmalara tam donanımlı anahtar teslim bir hizmet sunuyor; onları kompleks prosedürlerle uğraşma külfetinden kurtararak, tüm işlemlerin hızlı ve hatasız bir şekilde yerine getirilmesini üstleniyoruz. Böylelikle firmanın ilgili belge sayesinde performansını en üst düzeye çıkarmasını mümkün kılıyor, itibarını korumasına ve müşteri ihtiyaçlarını en iyhi şekilde karşılayabilmesine imkân tanıyoruz.

Sitedeki irtibat kanallarından Ekol Belgelendirme2nin müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Avantajları Nelerdir?

Firmanızın bu belgeye sahip olması; hem marka sadakati ve prestiji, hem de verimliliği ve kârlılığı noktasında büyük önem taşımaktadır. Buna göre, ISO 9001 belgelendirme hizmetimizle firmalara sağladığımız avantajlardan bazıları şu şekilde çeşitlenmektedir:

1.    Mâliyetlerinizi azaltmanıza ve üretim süreçlerindeki hataları en aza indirmenize destek oluyoruz.
2.    İşletmenizin itibarını koruyup yükseltmenizi sağlıyoruz.
3.    İş akışınızın ve iletişim sürecinizin iyileşmesine öncülük ediyoruz.
4.    Yüksek verimlilik ayrıcalığından faydalanma imkânı sunuyor; gelişmiş süreç yönetimi, güçlendirilmiş operasyon ve denetim becerisi kazanmanıza yardımcı oluyoruz.
5.    Risk tahminini doğru ve şeffaf bir şekilde yapma fırsatı tanıyoruz.
6.    Hizmet ve ürün potansiyelinizi zenginleştiriyor, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmanıza önayak oluyoruz.

ISO 9001 Belgesi Nedir?


ISO 9001 Belgesi Nasıl Alınır?


Bu belgeye sahip olmak çok yönlü bir süreç izlemeyi gerektirmekte olup, firmamız sürecin her aşamasında size profesyonel çözümleriyle destek olacaktır. Bu doğrultuda, ISO 9001 Belgesi almayı isteyen işletmelerin firmamız tarafından tâbî tutulacağı aşamalar kısaca şöyle sıralanabilir:

1.    Kalite yönetim sisteminizin standartlara uygunluğunu ölçümlüyoruz.
2.    Uygun olmayan kısımlar tespit edersek bunları raporlayıp tarafınıza bildiriyor ve düzeltilmesine yardımcı oluyoruz.
3.    İlgili prosedürlerin ve teftiş aşamasının başarıyla tamamlanmasını sağlıyor, tüm bu adımlarla birlikte ISO 9001 Belgesi alımı sürecini olumlu bir şekilde sonuçlandırıyoruz.
4.    Sektör farkı gözetmeden bütün özel şirketler, dernekler, devlet kurum ve kuruluşları, vakıflar, sivil toplum kuruluşları için hizmet sunuyoruz.

Bu alanda belgelendirmeye tam yetkili akredite bir kurum olarak biz, teftiş ve incelemelerimizden geçer not alıp standartları tam mânâsıyla karşılayan tüm işletmelerin ISO 9001 Sertifikası’na sahip olarak, eşsiz bir kalite değeri kazandırıyoruz.

Eğer firmanızın ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi almaya ihtiyacı varsa; danışmanlık ve profesyonel destek için firmamızla görüşebilir, sizi adım adım yönlendirerek başarıya ulaştıracak belgelendirme kurumumuz vasıtasıyla, firmanızın bu temel ihtiyacını en hızlı ve etkili şekilde giderebilirsiniz. Bütüncül bir bakış açısıyla hareket eden ve her işletmemnin kendine özgü organizasyonel detaylarını göz önünde bulunduran firmamız, gereksinim duyduğunuz belgelendirme hizmetleri için doğru adrestir.

En uygun fiyatlardan size hizmet verecek olan danışmanlarımız bulunmaktadır. Sitemizdeki numaramızı arayabilir ve Ekol Belgelendirme´den dilediğiniz bilgiyi anında alabilirsiniz.  

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp