Sepetim Sepetim

ISO 9001 Belgesi Veren Kuruluşlar

ISO 9001 belgesi veren kuruluşlar, her türlü sektörden çeşitli firmalara ve işletmelere yönelik belgelendirme hizmeti sunmaktadır. Tabii ki bunun için öncelikle işletme yapısının ISO 9001 standartlarına uygun olması, bunu belirlemek için yapılacak denetimlerden başarıyla geçmesi gerekmektedir.

Söz konusu hazırlık aşamasını başarıyla tamamlamak istiyorsanız, profesyonel çapta danışmanlık hizmeti veren firmamıza başvurarak ihtiyacınız olan teknik desteğe ulaşabilir ve böylece kuruluşunuzun yapısını, istenen gerekliliklere uygun hâle getirebilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Veren Kuruluşlar Hangileridir?

ISO 9001, akreditasyonda ana konuları oluşturan yönetim sistemlerinden biridir. İşte belgelendirme kuruluşları, bu yönetim sisteminin işletmelerde standartlara uygun olarak kurulup işletilmekte olduğunu denetlemekle görevlidir. Yapılan denetim sonucu işletme uygun bulunursa bu durum, bir sertifika/belge yardımıyla dokümante edilmektedir.

Firmamız ISO 9001 belgesi veren kuruluşlar içinde en çok başvurulan adreslerden biri olup; DAKKS, UKAS, IAS, TÜRKAK gibi çeşitli Akreditasyon kuruluşları tarafından akredite edilerek yetkilendirilmiştir. Pek çok sektöre ve iş alanına yönelik belge vermeye yetkisi bulunan firmamız; sektörler için belirlenmiş NACE ve EA kodları doğrultusunda, belgelendirme hizmeti sunabileceği firmaları doğru bir şekilde gruplandırarak her birine aynı hız ve profesyonellik ile çözüm sunmaktadır. ISO 9001 belgesi nereden alınır? sorusuna nitelikli hizmetleriyle cevap veren firmamız, tüm işlemleri sizin adınıza yerine getirerek firmanızın bu önemli ihtiyacını pratik bir şekilde karşılamanızı sağlayacaktır.

Konu ile alakalı daha detaylı bilgi edinmek ve Ekol Belgelendirme´nin uzman danışmanlarından destek almak isterseniz sitede yer alan numarayı arayabilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Neden Önemli?


Çünkü bu belge; firmanızın işleyişe bakış açısını ve kalite yönetim sistemini iyi bir altyapıyla uyguladığını hem müşterilerinize, hem rakiplerinize göstermenizi sağlayacaktır. Öte yandan; firmaların katıldıkları bazı ihalelerde ISO 9001 belgesi şartı sunulmaktadır. Bu belgenin sunulabilmesi ve ihaleye katılımın geçerli sayılması için ilgili sertifikanın edinilmiş olması gerekmektedir.

Ürün ve hizmet kalitesinin tescillenip geliştirilmesi, tedarikçi ilişkilerinin güçlendirilmesi, müşterilerinizin gözünde marka itibarınızı taçlandırmak ve prestijinizi en üst düzeyde tutmak gibi avantajları da, ISO 9001 belgesinin sağlayacağı ayrıcalıklardan bazıları olarak sıralayabiliriz.

 ISO 9001 Belgesi Veren Kuruluşlar Hangileridir?

Tüm bunlara kavuşmak istiyor ve bunun için ISO 9001 belgesi veren kuruluşlar tarafından sunulacak desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, aradığınız çözümü firmamızda bulabilirsiniz. Danışmanlık, analiz, denetim, profesyonel yönlendirme ve teknik destek hizmetleriyle beklentilerinizi karşılayacak firmamız sayesinde, gerekli belgelendirme hizmetine üst düzey kalite ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme olarak sizlerin hizmetindeyiz. Hemen sitemizdeki canlı destek hattımızdan bize ulaşabilir ve anında bilgi alabilirsiniz.
 

ISO 9001 Belgesi Veren Kuruluşlar Nasıl Belgelendirme Yapar?


Tarafsız akredite kuruluşları olarak faaliyet gösteren bu yerler, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nde yer alan standartların uygunluğunu denetlemektedir. Bu sayede kurumların ilgili standartlara uygunluğunu ölçmekte, denetimde başarılı olan firmalara ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesini düzenlemektedir.

Bu noktada ülkemizdeki ISO 9001 belgesi veren kuruluşlar içinde ön plana çıkan bir firma olarak biz, akreditasyon şartlarını tanımlamakla işe başlıyoruz. Bu standardı kurarak gereken denetçi havuzunu hazırlıyor, akredite olacakları NACE ve EA kodlarına göre belirleyip, ISO belgesi denetimi konusunda profesyonel destek sunuyoruz. İSO belgelendirme hazırlıklarında danışmanlık hizmeti veriyor, tüm işlemlerin hatasız ve eksiksiz gerçekleştirilmesine yardımcı oluyoruz.

Bu ayrıcalıklara sahip olarak firmanızın kalite standartlarını en üst seviyeye yükseltmek için bizimle iletişime geçebilir, ISO 9001 belgesi veren firmalar arasında tercihinizi bizden yana kullanarak aradığınız proaktif çözüme kavuşabilirsiniz.

Tüm Türkiye´de Ekol Belgelendirme´den destek almanız mümkündür. Nerede olursanız olun alanında uzman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz.

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp