Sepetim Sepetim

ISO 9001 Belgesini Kimler Alabilir?

ISO 9001 belgesini kimler alabilir? Sorusunu detaylı bir şekilde cevaplamadan önce, özetle şunu söyleyebiliriz: Bu belgeyi; sektörü ve büyüklüğü fark etmeksizin, her türlü firma ve işletme ya da tüm kurumlar ve kuruluşlar alabilmektedir. Gerek küçük ve orta, gerekse büyük çaplı firma ve şirketler, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartlarını karşılamaları hâlinde, ilgili sertifikayı edinme hakkına sahiptir.

EKOL; imalattan inşaata, turizmden gıdaya kadar pek çok sektöre yönelik pek çok işletme ve firmaya hizmet vermiş olup, hangi alanda faaliyet gösterdiğinizin bize başvuru yapıp yapamayacağınız noktasında önemi bulunmamaktadır. Siz de firmanızın ISO 9001 belgesi ile kalitesini tescillemesini ve uluslararası gerekliliklere uygun olduğunu resmi olarak beyan etmeyi istiyorsanız; marka prestiji, müşteri güven ve sadakati, daha verimli ürün ve hizmet süreçleri gibi avantajlara kavuşmak için, bu alanda yetkili kılınmış belgelendirme firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme´nin kalite alanında oldukça fazla tecrübeye sahip olan danışmanları ile hizmetleri sağladığını biliyor muydunuz? Doğru süreç, doğru adım için hemen bizi arayın.

ISO 9001 Belgesini Kimler Alabilir?


Belgelendirme alanında yetkili firmalardan biri olarak biz; ISO 9001 sertifikasını, vergi kaydı bulunan her ölçekteki firmaya verebilmekteyiz. Yani kişinin kendisine değil, resmi bir firmaya bu belgenin alınmasını sağlamaktayız. Belli bir ürün veya hizmete ISO 9001 belgesi verilmiyor olup, ilgili hizmet veya ürünü sunan firma -uygunluk denetimlerimiz olumlu sonuçlanırsa- bu belgeyi almaya hak kazanmaktadır.

Büyüklüğüne bakmaksızın her türlü firmaya yönelik ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri belgelendirme faaliyetimiz mevcut olup, bu alanda gerekli danışmanlık ve destek hizmetleri firmamız bünyesinde bir araya gelmektedir. Ekol Belgelendirme bu alanda sayısız referansa sahiptir. Sizlerde mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alın.

Buna göre; belgelendirme hizmetlerimizden yararlanan firmaların faaliyet gösterdiği bazı sektörleri, kısaca şöyle sıralayabiliriz:

1.    Maden,
2.    Tarım,
3.    Makine,
4.    Kimya,
5.    Sağlık,
6.    İlaç,
7.    Kâğıt,
8.    Uzay,
9.    Mühendislik,
10.    Eğitim-öğretim,
11.    Gıda,
12.    Metal,
13.    Kamu,
14.    Lojistik,
15.    Yazılım,
16.    Enerji,
17.    Taşıma,
18.    Geri dönüşüm.

ISO 9001 Belgesini Kimler Alabilir?Neden ISO 9001 Belgesi Alınmalı?


Çünkü bu belgeye sahip olmak, işletmenizin uluslararası gerekliliklere ve kalite standartlarına tam olarak uygunluk sağladığını beyan etmek demektir. Bu ise marka prestijinizin artması, pazardaki payınızın yükselmesi, tüketici nezdindeki konumunuzun daha ileri noktaya taşınması ve potansiyel müşterilerinize tam anlamıyla güven telkin edebilmeniz açısından çok önemlidir.
Biz; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi alanında danışmanlık ve profesyonel destek sunarak firmaların bu avantajlara kavuşmasını mümkün kılıyor, markaların iş süreçlerini ve iş kalitesini iyileştirmelerine öncülük ediyoruz.

Bunun yanı sıra firma çalışanlarınızın yetkinliklerini ve becerilerini artırmaya yönelik eğitimleri, periyodik denetimleri de başarıyla gerçekleştiriyoruz.
Gerekli belgelendirme ihtiyaçlarınızın karşılanmasına ek olarak; sistemlerinizin ve kalite standartlarınızın devamlılığı, güvenliği, işletme verimliliğinin sürdürülebilirliği alanında da kesintisiz profesyonel destek sunmaktan geri durmuyoruz.

Öyleyse; ISO 9001 belgesini kimler alabilir? Gereken evraklar ve şartlar nelerdir?gibi sorularınıza daha kapsamlı cevap bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz doğru ve güncel bilgileri firmamızdan edinebilir, uzmanlarımızın belgelendirme işlemlerine yönelik size özel oluşturacağı yol haritası eşliğinde emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.
En uygun fiyat teklifini bizden alarak, firmanızın ISO sertifikalandırma alanındaki gereksinimlerine modern çözümlerimizle yanıt bulabilirsiniz. Böylece işletmenizi rekabet yarışında bir adım öne taşıyarak, ticari hedeflerinize her geçen gün biraz daha yaklaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Sizde bu sertifikaya kısa süre içerisinde erşmek istiyorsanız Ekol Belgelendirme´ye ulaşabilirsiniz. Ekol Belgelendirme Türkiye´nin her yerinde sizlerin hizmetindedir.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp