ISO 9001 Kalite Sertifikası Almak ve Sertifika Fiyatı

ISO 9001 Kalite Sertifikası Almak ve Sertifika Fiyatı ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar için web sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilir ve firmamızdan en iyi fiyatları alabilirsiniz.

International Organization for Standardization kelimelerinin kısaltılmışı olan ISO, Uluslararası Standart Örgütünün hazırladığı kalite yönetim sistemleri ile ilgili standartlardır. Bunların içerisinde yer alan ve konu başlığımız olan ISO 9001 ile ilgili en son güncelleme kurum tarafından 2015 yılında güncellenmiş ve halen daha bu güncelleme üzerinden özelliklerine devam etmektedir.

ISO 9001´de bütün kuruluşlara kesinlikle ayrım gözetmeksizin uygulanmakta olan bir sistemdir. Belge için kuruluşların müşterilerinin ihtiyaçları ve beklentilerini belirlemesi, tanımlaması, karşılaması gibi durumlarda Uluslararası mecraalarda kabul gören bir yönetim biçimidir. Bu standart firmanın tüm faaliyetlerini kapsayacaktır.

Ülkemizde de pek çok kuruluşun talep ettiği ve tercih ettiği bu standart pek çok kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi kurumsallaşma konusunda oldukça önemlidir. Günümüzde piyasaların neredeyse tamamında rekabetçi bir ortam yer almaktadır. Bu durumlarda firmalarda kurumsallaşma adına daima rakiplerinden bir adım önde olmayı amaçlamaktadır. ISO 9001 kalite belgesini alabilmek için taleplerinizi EKOL BELGELENDİRME firmamıza yapabilirsiniz.

ISO 9001´in 2015 yılında yapılan revizyonunda yer alan başlıklardan kısaca bahsedecek olursak, 2015 yılında yapılan yeniliklerden öncelikle standart yüksek seviyeye göre tekrar hazırlanmıştır. Bu yenileme ile risk temelli düşünme başlığı ile risk odaklı düşünme sebebi ile sürekli iyileşme kültürü yer almaktadır. Ayrıca daha güçlü liderlik vurgusuna da yer verilmiştir. Bir çok yenileme gelen 2015 yılı revizyonu hakkında bilgi almak, ISO 9001 belgesi almak için fiyat öğrenmek için hemen hiç zaman kaybetmeden sitemizde bulunan iletişim numaralarımız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Çevre Yönetimi Belgelendirme Başvurusu (ISO 14001)
  Çevre Yönetimi Belgelendirme Başvurusu (ISO 14001) Ekol Belgelendirme aracılığı ile yapılabilmektedir. Sizlerde firmanıza entegre etmek istediğiniz bu sistem için hemen sitemizdeki numaralarımızı arayabilirsiniz.
 • ISO 21001 Eğitim Sistemi Belgelendirme Danışmanlığı
  ISO 21001 Eğitim Sistemi Belgelendirme Danışmanlığı için Ekol Belgelendirme özellikle İstanbul içerisinde bu sertifikaya sahip olmak isteyen kurum ve kuruluşlar için en hızlı çözümleri, en iyi şekilde sunabilmektedir.
 • ISO 9001 Belgesi Ne Demek?
  ISO 9001 Belgesi Ne Demek sorusunun açıklamalı yanıtı için incelediğiniz web sitemizde yer alan bilgilere hemen erişebilir, bilgi sahibi olabilir ve daha fazlası için Ekol´ü arayabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp