Sepetim Sepetim

ISO 9001 Sertifikası Fiyatı

ISO 9001 sertifikası fiyatı; hem sertifika ücreti, hem denetim ücreti olmak üzere farklı unsurlardan oluşmaktadır. Ayrıca bu alandaki fiyatlandırma; seçilecek belgelendirme kuruluşuna, belge verilecek kuruluşun karmaşıklığına ve büyüklüğüne bağlı olarak da farklılık göstermektedir. Kuruluşun yapısı, komplekslik durumu ve büyüklüğü ne kadar basit ve açık ise, iso 9001 belgesi fiyatı o denli uygun olmaktadır.

Ekol Belgelendirme´nin bu alandaki tecrübeli danışmanları size 1 telefon kadar yakın, hemen işin direk uzmanından bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Konuyla ilgili güncel ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, en uygun fiyat teklifi ve kusursuz kalite güvencesiyle profesyonel hizmet alabilirsiniz.

ISO 9001 Sertifikası Fiyatı Ne Kadar?


ISO belge ücretini belirleme aşamasında fiyatı etkileyen bütün kriterlerin netleşmesini sağlıyor, böylelikle kişilere hem mâliyetten hem de zamandan kazandırıyoruz.

Bu doğrultuda, firmamız tarafından ISO 9001 sertifikası fiyatı belirlenirken göz önünde bulundurulan faktörlerden ilki, belge akreditasyon tercihidir. Ekol Belgelendirme size 1 telefon kadar yakındır. Arayabilirsiniz.

Piyasada genellikle; IAS, Türkak, Eqras, Dakks, Nac ve benzeri gibi akreditasyon kuruluşlarından sertifikalandırılma yapılmakta olup; bu, sertifikayı nerede, hangi kuruma veya kuruluşa sunacağınıza göre belirlenmelidir. Örnek vermemiz gerekirse; ISO 9001 belgesini devlet ihaleleri için kullanacak iseniz Türkak akredite almanız gerekliyken, yurt dışına ihracat yapan işletmeler ise diğer akreditasyon seçeneklerini değerlendirebilir.

Bunun yanı sıra; ISO 9001 sertifikası ücreti, ayrıca şu unsurlara göre değişmektedir:

1.    Kuruluşun şube sayısı,
2.    Üretim veya hizmet sektör durumu,
3.    ISO 001 eğitim talebiniz olup olmadığı,
4.    Dokümantasyon gereklilikleri,
5.    Denetim süreci vb.

ISO 9001 Sertifikası Fiyatı Ne Kadar?

Bu noktada şunu ekleyebiliriz ki; hangi sektörde faaliyet gösterdiğiniz, denetim ve uygulama aşamalarında farklılığa yol açacağı için fiyatı etkilemektedir. Yoksa ISO 9001 belgesi her sektör için verilebilir.

Çünkü ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı´nın tüm gereklilikleri geneldir. Büyüklüklerine, tiplerine yahut sağladıkları ürün ya da hizmetlere bakılmadan, bütün kuruluşlara uygulanabilir niteliktedir.
O nedenle etkin ve sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiş bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturmayı isteyen bütgün kuruluşlarca tercih edilebilir. Bu konuda ölçek veya sektör olarak herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.
 

ISO 9001 Sertifikası Fiyatları Neye Göre Değişir?


Sertifikayı edinmek isteyen kuruluşun büyüklüğü, mevcut durumu, sektörü, özellikleri, sürecin gerektirdiği işlemler ve alacağı vakit, ücretin belirlenmesinde doğrudan etkili olmaktadır.

Şirketinizde önceden ISO 9001 için çalışma yapılmış olabilir, Bu durumda dokümantasyon ve altyapı gibi çalışmalar zaten mevcutsa ISO 9001 belgesi fiyatı daha uyguna gelebilir. Net fiyatın bu tür konuları firmamızla karşılıklı görüşüp değerlendirdikten sonra ortaya çıkacağını unutmamalısınız.

Buna ek olarak; Türkak akredite ve yurt dışı akreditasyonlu ISO 9001 fiyatları da farklılık göstermektedir.

Biz bu noktada titiz bir çalışma yürütüyor, fiyat belirleme sürecini profesyonel şekilde yönetiyoruz. Önce ihtiyaç duyduğunuz belgeyi tespit ediyoruz. Ardından, tespit etmiş olduğumuz standart dâhilinde gereken dokümantasyon işlemlerini belirliyoruz. Firmanızın şartlara uygunluğunu denetliyor ve eksikliklerin nasıl giderileceğini stratejik bir şekilde planlıyoruz.
İşte bu aşamalar doğrultusunda; ISO 9001 belgesi alımı, dokümantasyon oluşturma, ISO 9001 eğitimi, sertifika gibi alanlarda profesyonel hizmet sunuyor, ihtiyaçlara modern çözümlerle yanıt veriyoruz.
Güncel ISO 9001 sertifikası fihyatı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilir; öte yandan, web sitemizdeki teklif formunu doldurarak da sizinle iletişime geçmemizi talep edebilirsiniz.

Sektörün öncü danışman ve eğitmen kadrosu ile hizmet veren Ekol Belgelendirme´de sizler için en uygun fiyatlar hazırlanacaktır, hemen arayabilir ve anında bilgi alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp