ISO Belgelendirme

ISO´nun tüm belgelendirme türlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız yönetim sistemlerinizin belgelendirmesinde sürdürülebilir bir geliştirmeyi firmanıza katmak için süreci kontrol etmektedir. Tüm firmaların ihtiyacı olduğu ISO Belgelendirme detaylarını, ulusal ve uluslararası standartlarda sağlıyor ve tüm hizmetlere,ürünlere entegrasyonu başarılı bir şekilde sağlıyoruz. İhtiyacınız olan tüm proseslerin doğru şekilde hazırlanması, firmanıza entegre edilmesi için var gücü ile çalışan, tecrübesine güvendiğimiz danışmanlarımız bulunuyor. .ISO belgelendirmesi sayesinde artan prestijiniz, artan müşteri memnuniyetini, ürünlerinizdeki ve hizmetlerinizdeki kalitedeki yukarı yönlü artış ve mükemmelleşme alanında bir çok katkıdan yararlanabileceksiniz. Hemen her sektöre uygulanabilen ISO standartları ile firmaların iyileştirmeleri sağlanır.

 

ISO BELGELENDİRMEISO ( International Organization for Standardization ), Uluslararası Standartlar Kuruluşunun kısaltılmış İngilizce baş harflerinden oluşan, uluslararası standardizasyonu sağlamak ve uluslararası standartlar oluşturmak amacıyla 23 Şubat 1947 tarihinde ISO 135 ülkeden ulusal standart kuruluşlarının katılımıyla kurulmuş ve şu anda 179 un üzerinde bir üye katılımıyla yönetilmektedir. 1947 senesinde kurulmuş olmak ile birlikte, İsviçre´nin Cenevre Şehri bu organizasyonun merkezidir.

ISO, Uluslararası ticareti ve ticaret hacmini arttırmak, tedarikçi-işletme ve müşteri arasındaki güveni oluşturmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. ISO Belgesi; Hizmet alanının farklı sektörlerinde faaliyette olan işletmelerin belirli bir standarda uygun olarak hizmet sunduklarının ispatında bulunan ve alanlarında yetkinliğinin bulunduğunu belirten bir belgedir. Kuruluş ilk standardını 1987 yılında yayınlamış ve o yıllardan beridir sürekli gelişen çeşitlenen standartlar yayınlamaya devam etmektedir.

ISO Belgesi, ülkeler arası standartlar organizasyonu olan ISO nezdinde oluşturulan ve her işletmeye uygulanabilen kalite yönetim sistemi standartlarının genel ismine denir.  Belge sahibi olmayı talep eden işletme akredite bir kuruluş nezdinde önce yeterlilik analizine tabi olurken, yeterlilik analizinden sonra uygunluk analizinde bulunarak belge isteği yapan işletme kalite yönetim sistemi belgesi ile belgelendirilir. Ülkeler arası Standartlar Organizasyonu bünyesinde çeşitli teknik komiteler yer almaktadır. Bu komiteler uzmanlık dallarına uygun göre standartları meydana getirirler. Teknik komitelerin işlevi, Teknik Komiteler Yürütme kurulu nezdinde takibi yapılır. Ülkelerin temsilcisi konumun yer alan Standart Enstitüleri bu komitelerde görev edinirler. Ülkelerin temsilcisi konumunda görev alan Standart Enstitüleri yaptığı çalışmaları bakımından ISO nezdinde tam üye statüsü elde ederek sertifika verme hakkına sahip olurlar.

ISO Fiyatları

Temel Olarak ISO Belgesi;* Ülkesel anlamda meydana getirilmiş olan standartlar içinde uyum oluşturma
* Taraf olan kuruluşların onay vermesi ile ortak standartlar hazırlanması
* Komiteler vasıtası ile üretimde bulunulan bilginin paylaşılması
* Değişik ülkeler arası kuruluşlar ile iş ortaklığının yapılması
* Değişik ya da yeni standartların hazırlanmasına temel hazırlamak
* Global ürün, hizmet alış verişine katkıda bulunmak ürün ve hizmetlerin ticaretini kolay duruma getirmeyi amaçlamaktadır.

“EKOL Belgelendirme Firması olarak sizlere tüm ISO Belgeleri süreçlerinde destek olmaktan memnuniyet duyarız. Detaylı bilgiler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.”

ÖRNEK ISO BELGESİ

ISO BELGE ÖRNEĞİ

ISO Belgelendirme Sistemlerinde Sizlere Sunduğumu Belgeler

* ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 41001 Tesis Yönetimi Belgesi
* ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Belgesi
* ISO 21001 Eğitim Kuruluşları Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenlik Sistemi Belgesi
* ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO 15038 Tercüme Hizmetleri Yönetim Sistemi Belgesi
* ISO EN 15593 Gıda Paketleme Ambalaj Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

Tüm bu belge türleri ve detaylarına en uygun fiyatlardan danışmanlık hizmetimiz sayesinde erişebilir ve firmanız için istediğiniz ISO Belgesine sahip olabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme olarak sizlere yönetim sistemleri ile alakalı olan belgelendirme süreçlerinde profesyonel desteğimizi her zaman sunarız. Alanında uzman kadromuz ile standarda uygunluğunuzu kontrol etmekte ve sizlerin uygunluğu kanıtlayabilmesi için gerekli adımları atmanızı sağlıyoruz. Sektör içerisindeki rekabete ayak uydurabilmeniz için eğitmenlerimiz ve danışmanlarımız Türkiye´nin her yerinde hizmet vermektedir. ISO belge hizmetleri ve CE Belgesi alanında sizlerin yanında olan ekiplerimizden anında bilgi alabilmek isterseniz incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasından, whatsapp destek hattından bilgi alabilirsiniz.

Bunlara ek olarak Ekol Belgelendirme Instagram hesabı sizlerin hizmetindedir. Sorularınıza anında yanıt alabilmek için işletmemizin sosyal mecralarda yer alan hesaplarına DM yolu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
 

ISO BelgesiEkol Belgelendirme Sertifika Örnekleri için BURAYA TIKLAYINIZ..
 

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp