Sepetim Sepetim

ISO Enerji Belgesi

Ekol Belgelendirme sizlere en uygun fiyatlardan ISO belgeleri sağlamaktadır. Kurumsal sitemiz aracılığıyla hemen web sitemizden teklif alabilir, uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Son senelerin en gözde ISO belgeleri arasında yer alan 5001´e ISO Enerji Belgesi olarak göz atabiliriz. Tüm standartların bir tık üzerinde detaylandırılmış ve inşa edilmiş olan bu uygulamanın geliştirilmesinde 70´den fazla ülkeden uzmanlar bir araya gelmiştir. Enerjinin etkin yönetimi ile alakalı firmaların enerji tüketimlerinin tespit edilmesini sağlayacak olan süreçlerde imzası olan ISO 5001 için Ekol Belgelendirme olarak Türkiye´nin her ilinde uzmanlarımız ile danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Kuruma ait enerji tüketiminin tespit edilmesi ve akabinde bu sürecin başlangıcının  meydana gelmesi gerekir. Firmalardaki tüketimin azaltılması ve kaynaklardaki performans artışının amaçlandığı bu sistem ile etkin & verimli bir enerji kullanımı meydana gelecektir. Markanızın performansının geliştirilmesi için iyileştirme sağlanmaktadır. Kayıt altına alınacak olan tüm sistemler için uzmanlarımız ile ISO belgesini en uygun teklifler ile sunmaktayız. Ekol Belgelendirme TÜRKAK Akreditasyonlu bir kurum olarak sizlere bu belgeyi vermek için yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşudur.

ISO 50001:2018 Enerji Yönetim Sistemi Belgesini Neden Almalıyım?

Enerjinin önemini her geçen gün daha iyi anlamaktayız. Yenilenemez olan enerji kaynaklarının kullanımı arttıkça dünya üzerindeki rezerv miktarları da bağlantılı olarak azalmaktadır. Bu kapsamda işletmelerin de fark ettiği gibi enerji maliyetleri her gün daha da zamlanmaktadır. Ciddi bir miktar haline gelen enerji ödemeleri hem ülkemiz açısından hem de firmalar açısından milyar dolarları yurt dışına çıkarmakta ve ithalat husularına yansımaktadır. Firmaların enerji kayıplarını farketmesi ve bunları en aza indirmesi gerekir. Enerji maliyetlerinde ciddi miktarlarda tasarruf elde etmek için Ekol Belgelendirme´den ISO 50001 danışmanlığı almalısınız.

Her işletmenin sera gazı ile mücadele içerisinde olması gerekir. UNFCCC´ye üye olan tüm ülkelerin küresel ortalama sıcaklık artışını 2 derecenin altına düşürmesi ile alakalı sözleşmenin kabulu ortadadır. Ulusal anlamdaki yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi için Enerjinin Etkili Yönetilmesi gerekir.

ISO 50001 sayesinde Avrupa Birliği´nin enerji mevzuatlarına da uyum sağlamış kurumlar arasındaki yerinizi alırsınız. Firmaların ülkeler arası ticari faaliyetlerinde de bazı yükümlülüklerde ENERJİ Konuları yer almaktadır. Bu belgeye sahip olduğunuzda bu yükümlülüklere uyduğunuzu da göstermiş olursunuz. Markanızın bilinirliği ve sektördeki prestiji bakımından enerji verimliliğinizi arttırmanız ve çevredeki etkilerinizin arttırılması için Ekol Belgelendirme´den destek alabilirsiniz.

ISO 50001 sayesinde elde ettiğinzi tasarruf sayesinde yeni yatırımlara yelken açabilirsiniz. Ekol Belgelendirme´den danışmanlık almak için hemen iletişim sayfasında yer alan numaraları arayabilir yada web sitesinde bulunan canlı destek hattı ile yazışabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Karbon Ayakizi Ölçümü Hizmeti
  Karbon Ayakizi Ölçümü Hizmeti için EKOL Belgelendirme firmasını arayabilir ve kısa süre içerisinde firmanız için bu hesaplamaları yaptırabilirsiniz.
 • FSC Belgelendirme Hizmetleri
  FSC Belgelendirme Hizmetlerinde bulunan EKOL Belgelendirme ile irtibata geçerek, faaliyet alanlarınız için gerekli olan, sizi bir adım öteye taşıyacak olan bu belgeye hemen sahip olabilirsiniz.
 • ISO 14001 Belgesi Danışmanlığı
  ISO 14001 Belgesi Danışmanlığı - Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri, belgelendirme sistemi için ihtiyacınız olan tüm detayları alanında uzman Ekol Belgelendirme firmasından hemen öğrenebilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp