ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Belgelendirmesi

ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Belgelendirmesi ile alakalı tüm bilgilere en hızlı şekilde Ekol Belgelendirme firmasının kurumsal web sitesinden erişebilir ve anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekol Belgelendirme ISO 13027 belgelerinde en uygun teklifleri sizlere sunuyor. İşletmenizin ihtiyacı olan herhangi bir ISO belgesi için uzmanlarımızdan anında destek alaiblirsiniz.

Sağlıklı olmak insanların mutluluğundaki en öncelik taşıyan unsurlar arasında yer alır. Sağlıklı olabilmek adına çaba gösterilmesi gerekir. Kişilerin sağlıklı olması, sağlığının korunması açısından temizlik, sağlıklı beslenme durumları kapsamında işletmelerin yanında olan ISO standartlarından 13027 Hijyen ve Sanitasyon Belgelendirme şartlarındaki genel detaylar şu şekilde karşımıza çıkmaktadır.

* Gıda imalathanelerinin yapısı ile alakalı olan kuralları,
* Sosyal tesislerin yani büroların, bulaşıkhanelerin, duşların, tuvalterlerin, yatakhanelerin vb. alanların hijyen ile alakalı kuralları,
* yakıt depolarındaki ve bu sistemlerdeki kuralları,
* Aydınlatma ve ısıtma ile alakalı olan sistemlerin kuralları,
* Firmanın çevresi ile alakalı kuralları,
* Depolama sistemleri ve yerleri ile alakalı olan kuralları,
* Firmaların personelleri ile alakalı ilgili kuralları,
* İşletme içi kritik noktalardaki kontroller ve ilgili kuralalr,
* Üretimhanelerin gıda alanları ile alakalı kuralları,
* Depolama ve sevkiyatlar ile alakalı kuralları

Sağlamak gerekir. Gıda üretim alanının planlanması, sürekliliğin sağlanması için Ekol Belgelendirme´den uzman desteği alarak güvenli gıda üretiminizi sağlam bir temel üzerinden ilerletebilirsiniz.

ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Nedir?Gıda tarzı ürünlerin üretim alanları, sosyal tesislerin ve firmanın çevresini ve diğer bölümleri ilgilendiren bu uluslararası standart kapsamında dezenfeksiyon ve sterilizasyon ile alakalı kuralları kapsayan standartlardandadır. Firmanız için ISO 13027 belgesi  talepleriniz olduğunda hemen Ekol Belgelendirme´den bilgi alabilirsiniz.

ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Belgesi Almanın Faydaları Nelerdir?* Müşterilerinizden aldığınız şikayetlerde azalma sağlanacaktır.
* Düzenli olarak yapılacak olan denetimler ile personellerinizin kontrollerini ve aynı zamanda dikkatli çalışmalarını da sağlamış olacaksınız.
* Firmanızın gıda güvenliği ile alakalı tüm durumlarını tespit etmiş ve aynı zamanda kanıtlamış da olacaksınız.
* Mevcuttaki yada ilerleyen zamanlarda karşımıza çıkabilecek tüm tehlikelerin belirlenmiş olması sağlanacaktır.
* Düzenli bir şekilde yapılacak uzman desteği ile analizler sayesinde işletmenizin sanitasyon ve hijyen gelişimi izlenecektir.

Vergi Levhası Faaliyet Belgesi İmza Sirküsü Ticaret Sicil Kaydı SGK Bildirgesi (Son 3 Aylık) ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Sistemi Dokümantasyonu ile başvurularınızı yapabilmekteyiz. Tüm detaylar ve aklınıza takılan hususlar için uzmanlarımıza ulaşın. Ekol Belgelendirme Türkiye´nin hemen her yerinde hizmet vermektedir.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • MSDS Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama
  Ekol Belgelemdirme firmasından MSDS Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama hizmetini en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize ulaşın.
 • Tıbbi Cihazlar Yönetmeliği (MDR) Danışmanlık Hizmetleri
  Tıbbi Cihazlar Yönetmeliği (MDR) Danışmanlık Hizmetleri için Ekol Belgelendirme firmasını arayabilir ve firmadan anında konuya ilişkin bilgiler dahilinde destek alabilirsiniz.
 • ISO 14064 Belgelendirme Süreci Nasıldır?
  Özellikle sera gazına bağlı olarak projelerin değerlendirilmesi ve bununla ilgili olan noktaların takip edilmesi raporlanması ya da geçerli sayılması ve bununla tutarlılık sağlayan kurumların, ülkelerin dünya çapında kayda sağlayacak ha
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp