İstanbul Yetkili CE Belgelendirme

İstanbul Yetkili CE Belgelendirme hizmetlerinde bulunan firma Ekol Belgelendirme sizlere bir telefon kadar yakın. Belgelendirme hizmetlerimiz hakkında sitemizden hemen bilgi alın.

Cihazlar veya ürünlerin Avrupa Birliği ülkelerinin iç piyasasında serbest bir şekilde dolaşım imkanının olabilmesi amacı ile CE belgesine sahip olmaları gerekmektedir. İlgili mevzuatlarda gerekli şartlara uygun olarak üretildiğini gösteren CE belgesi bir nevi güvenlik ve sağlık işaretidir. CE işareti bulunan ürün ve cihazlar insan sağlığına ve çevresel etkenlere uygun olduğunu belli etmektedir.

Google aramalarında bir çok şekilde arayış şekli bulunmaktadır. Örneğin, ce markası, ce işareti, ce sertifikası olarak da aramasını yapabileceğiniz bu hizmet için en yetkili danışmanlar ve işinde tecrübeli eğitmenlerimiz ile işletmenizin yanındayız. CE işareti imalatı yapan firma tarafından alınabilen ve ürüne entegre edilebilen bir marka olarak da adlandırılabilir.

Üretici firmanın ürettiği ürünü için CE belgesinin bulunması ilgili üründeki tüm hukuki ihtiyaçları sağladığı ve ürünün Avrupa piyasasında kullanılabileceğini sağlamaktadır. Sizlerde ürünlerinizi Avrupa Birliği ülkelerine ihraç etmek için CE belgesine sahip olmasını istiyorsanız, izlemeniz gereken yolları, eğitim ve danışmanlıkları Ekol Belgelendirme firmasından alabilirsiniz. Nerede olursanız olun firmamız bulunduğunuz ilde sizlere CE Belgelendirmesi adına hizmet verebilmektedir.

CE işaretinin bulunmadığı ürünler güvenliksiz olarak değerlendirilmekte ve Avrupa Birliği ülkelerindeki piyasada yer alamamaktadır. AB ülkelerinde serbestce dolaşması için ürünün CE işaretine sahip bir ürün olması gerekmektedir.

Avrupa ihracatlarınız için CE Belgelerini firmamızdan alabilmek ve ilgili adımları firma danışmanlarımız ile tamamlamak için hemen iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızı arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 22000 Hızlı Belgelendirme
  ISO 22000 Hızlı Belgelendirme hizmetlerinden yararlanabilmek adına Ekol Belgelendirme firmasının web sitesinde bulunan telefon numaralarını hemen arayabilirsiniz.
 • Güvenlik (GSV) Denetim Danışmanlığı
  Güvenlik (GSV) Denetimleri ile alakalı tüm detaylara bu içeriğimizden erişebilir ve danışmanlık hizmetleri için Ekol Belgelendirme´den anında destek alabilirsiniz.
 • ISO 13485 Nedir?
  Birçok alan için son derece önemli ISO 13485 nedir? Tıbbi cihazlar yönetim sistemi belgesi kişilerin firmalarında ya da işletmelerinde bulunması gereken önemli belgelerdendir. Tıbbi cihazların kalitesinin ve konforunun belirlenmesi için bu be
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp