Sepetim Sepetim

İşyeri Çalışma Koşulları Değerlendirme Danışmanlığı

İşyeri Çalışma Koşulları Değerlendirme Danışmanlığı hizmetimizde oldukça iddalıyız. Sektörümüzde WCA danışmanlığı veren ender firmalardan biri olmamız nedeni ile, aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

Dünya üzerinde artık bir çok firma ve marka ürünleri için tedarik aşamalarında, tedariklerini genelde farklı ülkelerden yapabilmektedir. Tedarikçi sayısı arttıkça firmaların satın alma birimleri, tedarikçileri farklı kategoriler içerisine alabilmekte ve çok fazla detaya da dikkat etmesi gerekmektedir. Tedarikçilerin sahip oldukları belge ve formlara da dikkat etmesi gereken uluslararası pazardaki firmaların, tedarikçi firmaların çalışma koşullarına, çalışanlarının sosyal haklarının yeterliliğine vb.. detaylara da dikkat etmesi, değerlendirmeya alması gerekmektedir. Genellikle fabrikaların üretim için tercih ettiği ürünlerin tedarikçilerinde uluslararası pazardaki standartlara uygunluk aranmaktadır.

Bu bağlamda INTERTEK tarafından oluşturulmuş olan WCA & İşyeri Çalışma Koşulları Değerlendirilmesi programları firmaların tamamıyle daha şeffaf ve daha iyi bir değerlendirme altında olmasını sağlamaktadır. İşletmelerin koşullarını, doğru seçenekler ile yönetmek ve verimli bir hal almasını sağlamaya yardımcı olan WCA´da kabul ve yaygın olan standartlar yer almaktadır. Kendilerini, hizmetleri ve ürünlerini geliştirmek isteyen firmaların uygun maliyetli bu çözüme uyması önerilmektedir.

Firmanın tüm koşullarının değerlendirilmesi, kıyaslama işlemlerinin yapılması ve daima geliştirilmesi amacı ile WCA etkili ve güçlü bir araç olarak karşımızdadır. İşletmenizin tedarikçilerini değerlendirebilmek için ekstra zaman harcamanıza ve emek sarfetmenize artık gerek yok. WCA´nın web tabanlı olan bu platformu sayesinde tüm denetim süreçlerini anında kontrol altına alır ve işinize daha çok zaman ayırırsınız.

WCA´nın Firmanıza Sağladığı Yararlar

İşyeri çalışma koşullarının iyileştirilmesi bağlamında yürütülen bu program sayesinde firmadaki tüm çalışma koşulları daha sağlıklı, daha rahat ve üretken bir hal almaktadır. WCA anlık olarak veri ve bilgiyi verebilmeniz için oluşturulan muhteşem detayları bulunan bir mekanizmadır.

WCA sayesinde piyasda bulunan firmaların tedarikçi olması daha kolay olacaktır. Kaliteli bir yapıda yürütülen online tabanlı bu program şeffaf ve güvene dayalı ilişkilerin inşaa edilmesine olanak sağlaması ile beraber, tedarikçileri ile firmaların uzun vadeli ortaklıklar oluşturmasını sağlamaktadır.

WCA denetimleri ve programlarında başarılı olan firmaların motivasyonu artacak bu da üretime etki edecektir. Sizlerde etik çalışma programları kapsamında firmanızın WCA belgesine sahip olabilmesi için izlemesi gerektiği yolu hemen firmamızın web sitesinden inceleyebilir ve konu ile alakalı danışmanlık hizmetlerini alabilmek adına numaralarımızı arayabilirsiniz. Firmamız her türlü belgelendirme ve denetim aşamalarında sizin yanınızda olarak hizmetlerini sağlamaktadır.

WCA belgesi yanı sıra ISO  belgelendirmeler, CE belgelendirmeleri ve diğer talepleriniz içinde Ekol Belgelendirme firmamızı arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 15038 Çeviri Hizmetleri Kalite Yönetim Sistemi
  Ekol Belgelendirme bu faaliyet alanında en iyi danışmanlar ile hizmetlerini vermektedir. Profesyonel danışmanlardan ISO 15038 Çeviri Hizmetleri Kalite Yönetim Sistemi ile alakalı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
 • Kosher Belgelendirme
  Kosher Belgesi ile ilgili en iyi içeriklere sitemizden ulaşabilir ve Ekol Belgelendirme ile " kosher sertifikası " işlemlerinizi kısa süre içerisinde hallederek sahip olabilirsiniz.
 • Lokanta Hizmetleri Kalite Belgesi
  Lokanta Hizmetleri Kalite Belgesi ihtiyaçlarınızda, işletmenizin daha kaliteli, daha sistematik ve daha iyi bir hizmet sunabilmesi adına EKOL BELGELENDİRME sizlerin yanında olmaktadır.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp