İyi Su Ürünleri Uygulamaları (BAP)

Ekol Belgelendirme olarak iyi su ürünleri uygulamaları standartları konusunda su ürünlerinin üretim tesislerine ve bir çok sektöre hizmet verebilen alanında uzman danışmanları bünyesinde barındırmaktadır. Çevresel, sosyal sorumluluk, hayvan hakları, gıda güvenlikleri ve sürdürülebilirlik için gönüllü olan belgelendirme ssitemi GAA´nın ( Global su ürünleri Birliği ) geliştirdiği BAP standartları su ürünleri için kurulan çiftlikleri, kuluçkahaneleri, firma tesislerini, yem değirmenlerini, tüketicileri ve bir çok sektörü içine alan su ürünleri ile alakalı en yüksek endüstri uygulamalarının geliştirilmiş olduğu ve güvence sunulabilmesinin sağlanıldığı sistemlerdir. Ekol Belgelendirme olarak uzmanlarımız ile BAP standartlarına uygunluğunuzu sağlıyoruz. Firmanızın Bap´a uygunluğunun kanıtlanması için denetlenmesi ve eksiklerinin belirlenerek kısa süre içerisinde giderilmesi için biz buradayız!

Bap İyi Su Ürünleri Uygulamaları Standartları öncelikli olarak çevreyı ve hayvan refahını ele alır. Yetiştiricilik tesisleri kapsamındaki standartları barındıran BAP süreçlerinde sorumlu kültür balıkçılığının en temel unsurları açıklanmaktadır. Uygulamalardaki uyumunuzu analzi edebilmek ve kantitatif çözümleri sunabilmeniz için bizden destek alabilirsiniz. Bu standart deniz mahsüllerine dair tüm üretim tesislerinde geçerli olmaktadır. Çipura, levrek ve alabalık üretim tesisleri içinde geçerli olarak karşınıza çıkmaktadır. Türkiye´nin hemen her bölgesinde bulunan yetişticiler için BAP belgelendirme hizmeti sunmaktayız.

Ekol Belgelendirme firmamızdan BAP Standardı Danışmanlık hizmetlerini en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

NEDEN BAP?

Bap belgelendire programına dahil olmak ve damgayı elde etmek için bizden destek alabilirsiniz. Başarılı olan katılımcıların ürettiği, yetiştirdiği su ürünlerinin ambalaj kısımlarında kullanabilecekleri ve tüketiciler için güvenli, sürdürülebilir bir firma olduğunu temin etme hususunu da ele alacakları İYİ SU ÜRÜNLEİR UYGULAMALARI BELGESİ damgası adına her aşamada yanınızda olacak olan danışmanlarımız bulunmaktadır. BAP Su Ürünleri İşleme Tesisi Standartları ayrıca Global Gıda Güvenliği Girişiminin (GFSI) kriterleri için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Tüm denetim süreçlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilmeniz ve denetimleri aşabilmeniz için biz buradayız.

Üst düzey kalite ve güvenlik koşulları kapsamında denetimler yapılmaktadır. Ekol Belgelendirme´nin gelişmiş GIDA TESTLERNDİRME LABORATUARLARINDA Bap Kriterlerine uygunluk belirlenecek ve su ürünlerinde, atık sulardaki numunelerin alınmasındaki test süreçleri etkili & hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Bap standartları ile alakalı olacak olan uyumluluk & sürdürülebilirlik için su ürünleri belgelendirme denetimleri hakkında merak ettiğiniz tüm hususlar için bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve İyi Su Sürünler Uygulaması Standartları için teklif alabilmek adına bize incelediğiniz Ekol Belgelendirme web sitesinde yer alan telefon numaraları ile ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!