Sepetim Sepetim

Kalite Yönetim Sistemi Iso 9001 Fiyatları

Kalite Yönetim Sistemi Iso 9001 Fiyatlarını öğrenebilmek adına Ekol Belgelendirme firmamızın kurumsal web sitesinde yer alan numaralar üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

ISO 9001 2015 Kalite Yönetim Sistemine göre kar ve verimliliği arttırmak, müşterilerin memnuniyet durumlarını üst seviyelerde tutmak amaçlanmaktadır. Dünya genelinde uygulanmakta olan ve pek çok kuruluş tarafından uygulaması daima olan ISO 9001´in genel bir yönetim sistemi standartı olduğunu bilmelisiniz. Hemen her sektör için, tüm işletmelerde kullanılabilen Iso 9001´de kurumların müşterilerinin memnuniyetlerinin artması ve çalışanlarının motivasyonlarının yükselmesi amaçlanmaktadır.

Iso 9001 sertifikasına sahip olmak isteyen bir işletme, kendisini iyileştirmek istiyordur. Sektörü ne olursa olsun kalite yönetim sistemi standartı olan ISO 9001´de  ciddi ve gelişmeye açık sistemler kurulmakta ve işletilmektedir. Uluslararası geçerliliği bulunan yetkili kuruluşlar tarafından denetlenerek verilen bir belge türüdür.

Ekol Belgelendirme olarak Iso 9001 / 2015 için tüm prosedürlerinizde sizin yanınızdayız. Yapılması gerekenler, verilmesi gereken eğitimler ve denetimlerden geçmeniz için Ekol Belgelendirme sizlere hizmetlerini sunabilmektedir. Iso 9001 belgelendirme sisteminde tüm prosedürler Ekol Belgelendirme tarafından tamamlanır ve denetim planlaması işletme yetkilileri ile yapılır. Denetim çalışma planlamalarına geçildiğinde kurumunuzun kalite için nasıl değerlendirme yapacağı, hedeflerinin neler olacağı değerlendirilmektedir.

Iso 9001 belgesi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Iso 9001 belgesinin nasıl alındığını merak ediyorsanız, Iso 9001 belgesi almak için hangi evraklarınızın olması gerektiğini öğrenmek isiyoranız hemen hiç zaman kaybetmeden Ekol Belgelendirme firmamızı arayabilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim sayfamız aracılığı ile Ekol Belgelendirme firmasına ulaşabilirsiniz.

International Organization for Standardization kelimelerinin kısaltılmışı olan ISO, yani uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturmuş olduğu bir kalite yönetim sistemidir. ISO 9001 belgesine sahip olarak, işletmenizin ürünleri veya hizmetlerinin bu uluslararası standartlara göre kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olduğunuz anlamına gelmektedir.

Iso 9001 standartlarına uygun bir işletme veya ürününüz var ise pek çok yararı hem çalışanlarınıza, hem işletmenize, hem müşterinize sunarsınız. ISO 9001 yararlarına baktığımızda, çalışanların kalite bilincinde artışın olduğu, işletmenizin piyasadaki prestijinin artması, pazarlama faaliyetleri arasında rakiplerinizden 1 adım önde olduğunuz, uluslararası geçerliliği bulunan bu belgeye sahip olmanız ile ticaret alanında bazı avantajlardan yararlanabilmeniz, müşterilerdeki sadakatin ve memnuniyetin gözle görülebilir bir artış olduğu gibi durumlar görülebilmektedir.

Aynı zamanda Iso 9001 sertifikası bulunan işletmelerde, hata oranlarında, firelerde, yeniden işlemelerde azalmalar olduğu da gözlemlenmiştir. Iso 9001 ile işletmenizin girdileri, üretimleri, son kontrolleri, iç yetki ve sorumlulukları, faaliyetleri ve pek çok işlemi için de olumlu sonuçlar elde edecek olmanız size ve işletmenize muhteşem yararlar sunacaktır.

Sizde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine sahip olmak için bir fiyatlandırma arayışındaysanız, doğru yerdesiniz. Ekol Belgelendirme ile irtibata geçerek işletmeniz için gerekli tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 50001 Enerji Yönetim Standardı Danışmanlığı
  Ekol Belgelendirme´den alacağınız ISO 50001 Enerji Yönetim Standardı Danışmanlığı sayesinde iyi kurgulanmış bir enerji yönetimine sahip olacak ve enerji maliyetlerinizi azaltacaksınız.
 • Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi Belgelendirme
  Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi Belgelendirme hizmetimizle alakalı bilgilere Ekol Belgelendirme kurumsal sitesinden erişebilir ve anında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • LVD ve EMC Testleri
  LVD ve EMC Testleri ile ilgili bilgilere Ekol Belgelendirme firmasının kurumsal web sitesinden anında erişebilir ve ihtiyacınız olan bu testler için firmamızdan en uygun teklifleri alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp