Sepetim Sepetim

Karbon Azaltım Sertifikası

Karbon Azaltım Sertifikası ihtiyaçlarınız için Türkiye´nin önde gelen firmaları arasında gösterilen Ekol Belgelendirme´den hizmet alabilirsiniz. Uzmanlarımız ile en uygun teklifleri sunuyoruz. Dünyanın en önemli ihtiyaçları arasında yer alan karbon azaltım sertifikası için kaliteli hizmetlerin adresi olan firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Karbon azaltım sertifikası ile her zaman müşteri odaklı çalışmalarına devam eden firmamızdan güven içinde en kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde almanız mümkün olmaktadır. Profesyonel mühendislerimiz ve uzman ekibimiz ile danışmanlık firmamız enerji alanında çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Uzun vadeli çözümler ile her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi firmamızla ihtiyacınız olduğunda iletişime geçebilirsiniz.

Karbon Emisyon Azaltım Nedir?


Her geçen gün gelişen teknoloji ile dünyanın her yerinde önemli oranda yenilikler meydana gelmektedir. Özellikle iklim değişikliği gibi durumlarda farklı yöntemler ile sorunlara çözümler üretilmektedir. Tarım ve diğer pek çok alanda daha hızlı bir gelişme elde etmek için gerekli olan etkenler bulunmaktadır. Bunlardan biride karbon azaltım işlemleridir. Karbon emisyonlarının azaltılması iklim değişikliği ile mücadele etmenin temelini oluşturmaktadır. son yıllarda hükümet karbon emisyon azaltım ile alakalı kararlar almaktadır ve kuruluşlar zorunlu ya da gönüllü bir şekilde karbon azaltım çalışmaları içinde olmaktadır.  

Karbon emisyon azaltım
nedenleri içinde ilk sırayı kontrolsüz sanayileşme almaktadır. Devamlı olarak artan enerji talebi, yükselişe geçen şehirleşme, ormanlık alanların azalması, hayvancılık faaliyetlerinin artması ve kontrol edilemeyen sera gazı salımı nedenler arasında yer almaktadır. Bu gibi sorunların önüne geçmek ve ekonomik anlamda fayda sağlamak için gerekli olan karbon azaltım sertifikası hizmetleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her zaman güvenilir ve başarılı çalışmaları ile danışmanlık firmamız her konuda en doğru bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır.

Ayrıca Ekol Belgelendirme olarak Karbon Ayak izi danışmanlığı hizmetimiz için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Karbon Azaltım Sertifikası Nedir?


Genel olarak küresel ısınma ve iklim değişikliği gibi sorunlara çözüm üretmek içi önemli bir yere sahip olan karbon azaltım sertifikası almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Karbon azaltım sertifikası nedir? Karbon azaltım sertifikası kurumların azaltmış olduğu emisyon salınımlarını sertifikalandırmak ve başka kuruluşlara satmasıyla bu kurumların karbon salınımlarını dengelemelerini sağlamaktadır. Bu sertifikalar sera gazı azaltımını temsil etmektedir.

Temiz enerji üretimi ile meydana gelen sertifikalarla belirlenen oranda bir sera gazı salımı telafi edilmektedir. Bu tarz sertifikaları yalnızca temiz enerji üretimi değil ağaçlandırma projeleri gibi pek çok projeler üretilebilir. Karbon alanında belli bir azaltıma gitmeyen ürün ile servis üretimi alanında aktif olan kuruluşlar salınıma neden olduklarından dolayı karbon oranına denk karbon azaltım sertifikası alarak neden oldukları salımı bloke etmiş olurlar.

Ülkeler için son derece önemli olan bu sertifikalar temiz enerji adına bir teşvik ve satın alanlar adına ise kurumsal bir sorumluluk olmaktadır. Karbon azaltım sertifikası hizmetlerinde her zaman farkını ortaya koyan danışmanlık firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Tüm yasal kurallar doğrultusunda çalışmalarına devam eden firmamızı istediğiniz zaman ziyaret etme şansına sahip olabilirsiniz.


Daha fazla bilgi ve detay için Ekol Belgelendirme´nin müşteri hizmetleri hattını arayabilir ve daima bilgi alabilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Co2 Ayak İzi Hesaplama
  Ekol Belgelendirme ile Co2 Ayak İzi Hesaplama hizmetleri sizlere sunulmaktadır. En uygun fiyatlar için işletmemize incelediğiniz web sitesi üzerinden ulaşabilir ve en iyi teklifleri alabilirsiniz.
 • İstanbul Yetkili CE Belgelendirme
  İstanbul Yetkili CE Belgelendirme hizmetlerinde bulunan firma Ekol Belgelendirme sizlere bir telefon kadar yakın. Belgelendirme hizmetlerimiz hakkında sitemizden hemen bilgi alın.
 • Kosher Belgelendirme
  Kosher Belgesi ile ilgili en iyi içeriklere sitemizden ulaşabilir ve Ekol Belgelendirme ile " kosher sertifikası " işlemlerinizi kısa süre içerisinde hallederek sahip olabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp