Kosher Belgelendirme

Kosher Belgesi ile ilgili en iyi içeriklere sitemizden ulaşabilir ve Ekol Belgelendirme ile " kosher sertifikası " işlemlerinizi kısa süre içerisinde hallederek sahip olabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme´nin sizler için kosher belgesi almanıza hak kazanabilmeniz için danışmanlık hizmeti bulunmaktadır. Firmamızda görevli olan uzman personelimiz ve danışmanlarımız ile ilgili belgeye kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Kosher denetimleri dini esaslara göre yapılan denetimler arasında gösterilmektedir. Bu denetime konu olacak olan ürünlerinizde aranan esaslar tarafınıza aktarılmaktadır. Bu esaslarda ürünlerinizin ve ürünlerin üretildiği tesislerinizin uygunluğu Haham tarafından değerlendirilmektedir. Uygun olan tüm işletmeler Kosher Belgesi alabilmektedir.

KOSHER SERTİFİKASI ALMAK

Sertifikasını alacağınız bu belgenin öncelikle anlamını öğrenmenizi isteriz. Saf, uygun ve tüketime uygun anlamına gelen KAŞER kökünden üreyen KOSHER kelimesine ait olan bu belgelendirme sisteminde, Koşer beslenme düzeninin temeli yer almaktadır. Bu yasalara topluca kaşrut denilmektedir. Yahudilerin kutsal olan metinler kitabı Tevrat´ta yer alır. Kapsamlı olan kosher beslenme kurallarında hangi gıdalara izin verildikleri, hangi gıdaların yasaklandıkları yazar. Aynı zamanda izin verilen gıdaların tüketiminden önce nasıl tüketilmesi gerektiği, ne şekilde işlenmesi gerektiği ve ne şekilde hazırlanması gerektiği de net bir şekilde yazmaktadır.

Üretim yaptığınız tesislerinizi Kosher belgesi alabilmek için uygun bir hale getirmek istediğinizde hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Üretimlerinizdeki sistemlerde kosher olmayan maddeler kullandığınızda sorumlu olan hahamın gözetimi altında tüm sistemin iyi bir şekilde temizlenmiş olması gerekecektir. Temizlikte kullanılacak olan yöntemler ve kimyasallar ise kaynar sıcak su, buhar ve sodyum hidroksit çözeltisi olan temizlik ürünleridir. Sizlerde işletmeniz için Koşer sertifikası almak istiyorasnız hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan Ekol Belgelendirme numaralarımızı arayabilir ve uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kosher Sertifikası almak için ne gereklidir?

* Kullanılan tüm bileşenlerin ve tedarikçilerinizin ayrıntılı listesi
* İçeriklerinizdeki hammaddelerin Kosher sertifikalarının olması
* Sorumlu denetçinin üretim tesisinizin ziyaret etmesi gerekir.

Ekol Belgelendirme olarak Kosher Sertifikası taleplerinizin tamamını değerlendirmekte ve üretim tesisiniz için en hızlı şekilde uygun hale gelmeniz sağlanmaktadır. İsrail yasaları tarafından Kosher Sertifikasını vermek ile yetkili olan birimler bellidir. Ülkedeki en büyük hahamlık otoritesi olarak tanınmış olan İsrail Hahambaşlığı ve Kosher Sertifikasyonu ile ilgili olan tüm konlarda tek yetki kendilerindedir. Bu denetimleri yapmak için ve ilgili belgeleri sizlere sunabilmek için bizden destek alabilirsiniz. Kosher denetimlerinde, Kosher belgelerindeki yetkili firmamızın web sitesinde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme firmasından destek alabilirsiniz. Firmamızın sizler için Kosher Sertifikası Almak için hak kazanabilmeniz için danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır. Uzmanlarımız tarafından sizlere sunulan teknik destekler sayesinde Kosher Belgelendirme için uygun olacak olan prosesler sunulacak ve danışmanlarımız size  en iyi fiyatları sunacaktır. Firmamızın danışmanları ve eğitmenlerinin dinamik yapısı ile belgelendirme hizmetleri kapsamında Türkiye´nin önde gelen firmaları arasında olduk. Uygun fiyatlarımız ve üstün hizmet garantimiz ile Türkiye´nin neresinde olurasnzı olun firmamızdan destek alabilir ve kısa süre içerisinde adresinizde danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz. Kosher alanlarında uzmanlaşan Ekol Belgelendirme olarak sizleri yönlendiriyor ve hedefe giden yollarda doğru adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz. Sorunsuz bir şekilde hedefe ulaşabilmeniz için bizi aramanız yeterli olacaktır. Tüm tüketiçilerin ve üreticilerin bize ulaşması ile gerekli süreç başlayacak ve kısa süre içerisinde ilgili belgeye sahip olmanız için temaslarımız yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

Bizi Takip Edin :
Ekol Belgelendirme
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 747 10 62
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Ara