Kozmetik Ürünlerde Güvenlik Değerlendirmesi

Kozmetik Ürünlerde Güvenlik Değerlendirmesi için hemen alanının en iyi danışmanları ve tecrübeli personelimizden destek alabilir ve en profesyonel şekilde ürün değerlendirme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Her yaşa sahip bayanların kozmetik tüketicisi olduğunu bilmekteyiz. Günümüzde kullanımı sağlanan kozmetik ürünleri için insan sağlığına zararlı bileşenlerinin yer almaması, güvenilir lan ürünlerin olması ilgili yönetmeliklerde ve yasalarda belirlenmiştir. Avrupa ülkelerinden çok daha önce bu konuda ülkemizde kozmetik ürünlerinde güvenlik değerlendirmelerine ilişkin klavuzumuz yürürlüğe girmiş ve bir çok ürün artık kontrol altına alınmıştır. Kozmetik ürünleri piyasaya arz edilmeden önce ürün bilgi dosyasında güvenlik değerlendiricilerinin hazırladığı, ürün güvenlik bilgileri yer almak zorundadır. Kozmetik ürün güvenlik raporu için Ekol Belgelendirme uzman kadrosu ile sizlerin hizmetindedir.

Kozmetik ürün güvenlik raporlarında değerlendirici olan danışmanların biyoloji, biyokimya, toksikoloji, veterinerlik, eczacılık, dermatoloji, tıp veyahut eşdeğer bilim dallarında diploma sahibi olan kişiler olması gerekmektedir. Ekol Belgelendirme danışmanları bu alanda sizlere yeterli tecrübeye sahip kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır.

Ekol Belgelendirme olarak kozmetik ürün güvenlik dosyalarınızı hazırlatmak için hiç çekinmeden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız Türkiye´de Kozmetik Ürünlerde Güvenlik Değerlendirmesine İlişkin Klavuza göre tüm güvenlik değerlendirmelerini yapmaktadır. İki kısımdan oluşan bu hizmette ilk kısımda kozmetik ürün güvenlik bilgisi oluşturulmakta ve akabinde ikinci kısımda ise kozmetik ürün güvenlik değerlendirilmesi hakkında detaylara yer verilmektedir.

Ülkemiz piyasasında yer alacak olan tüm kozmetik ürünlerinin güvenlik değerlendirmesi yapılması ve ürün güvenlik değerlendirme raporları hazır hale getirilmelidir. Kozmetik alanında satışı yapılacak olan tüm ürünlerin kozmetik güvenlik değerlendirmelerini uzman kadromuz ile yapmaktayız. Kozmetik ürün güvenlik değerlendirme dosyalarınızın hazırlanması için hemen Ekol Belgelendirme´ye sitede yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için sitemizde yer alan numaramızı arayabilir ve en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Maske İçin FDA Belgesi Almak
  Amerika´ya Maske Gönderimi İçin FDA Belgesi Almak için yapmanız gerekenler, ihtiyaç duyduğunuz bilgiler ve başvuru formları için Ekol Belgelendirme firmasından anında hizmet alabilirsiniz.
 • TS ISO 56000 Standardı
  Ekol Belgelendirme´nin uzmanları ile TS ISO 56000 Standardı hakkında bilgi sahibi olabilir, kısa süre içerisinde işletmeniz için ilgili belgeye sahip olabilirsiniz.
 • GSV Belgesi
  GSV Belgesi almak isteyen tüm firmaların ilk tercihi EKOL.. Firmanıza GSV Güvenlik Denetimlerini başarılı tamamladığınıza ve uluslararası pazarda etkili olabileceğinize nazır bu önemli belgeyi kazandırıyoruz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp