Sepetim Sepetim

Kurumsal Sosyal Uygunluk Eğitimi

Bu eğitim ile marka denetimleri ve sosyal uygunlukların ihtiyaç duyduğu, gerektirdiklerini karşılayan yönetim sistemlerinin geliştirilmesi, kurulmasını talep eden işletmelerin, sosyal uygunluk alanında kendini geliştirmek amacında bulunan kişi ve kişilerin, yöneticilerin gerekli bilgiye sahip olması amaçlanmaktadır.

Bu hizmet ile sosyal uygunluğun ne demek olduğu, kurumsal sosyal uygunluk yönetim sisteminin nasıl oluşturulacağı, zorla çalıştırma, çocuk işçiler, iş sağlığı ve güvenliği, örgütlenme ve toplu sözleşmelerin özgürlüğü, çalışma saatleri, ücretlendirmeler, sosyal uygunluk sistemler, tedarik zincirinin yönetimi, çevrenin korunması, insan kaynakları gibi ana başlıklarda yer alan sosyal uygunluk standartlarının kapsamı ile ilgili bilgiler, kurumsal sosyal uygunluk standartlarına uygun olan sistemlerin kurulması ile ilgili bilgiler, yaşanabilecek olaylar baz alınarak oluşturulacak örnek olayların analizlerinin yapılması, örnek bordro ve zaman ödeme kayıtlarının incelenmesi vb.. içeriği bulunmaktadır.

Bu tarz eğitimlerde sosyal uygunluk denetimlerine daha hızlı ve daha iyi bir biçimde hazırlanmanız amaçlanmaktadır. Taşeronlar, tedarikçilerin yaşayacağı tüm denetimleri detaylı bir şekilde gerçekleştirerek, sosyal uygunluk kültürüne uygun bir sistemin içerisinde kurulmayı, işletilmeyi sağlamaktadır.

Sizlerde bu alanda ihtiyaç duyduğunuz tüm soru, sorun ve talepler için web sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Vegan Sertifikasısı Fiyatları
  Vegan Sertifikasısı Fiyatları için Ekol Belgelendirme firmamızın web sitesinde yer alan müşteri temsilcileri numaralarından hemen teklif alabilirsiniz. Nerede olursanız olun, size en uygun teklifleri her zaman Ekol sunar.
 • MDR Teknik Dosya Türleri
  MDR Teknik Dosya Türlerini Ekol Belgelendirme´nin sizler için hazırlanan bu sayfasından inceleyebilir ve konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm hususlar için bize ulaşabilirsiniz.
 • Hijyen Eğitimi Merkezi ve Kursu
  Hijyen Eğitimi Merkezi ve Kursu ile ilgili Google aramalarınızda rastladığınız kurumsal firmamız Ekol Belgelendirme aracılığı ile en hızlı şekilde eğitimleri tamamlayarak belgenizi alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp