Lokanta Hizmetleri Kalite Belgesi

Lokanta Hizmetleri Kalite Belgesi ihtiyaçlarınızda, işletmenizin daha kaliteli, daha sistematik ve daha iyi bir hizmet sunabilmesi adına EKOL BELGELENDİRME sizlerin yanında olmaktadır.

Aslında en net anlatımı ile ISO 9001 belgesinin lokantanıza entegre edilmesini kapsamaktadır. ISO 9001 belgesi ile firmanızın ürün ve hizmetlerinin nasıl kalitesinde artış olacağı, müşterilerinizin firmanızdan, markanızdan ve lokantanızdan beklentilerini bilmeniz ve bu beklentileri nasıl karşılayabileceğinizi personelinize, mutfak çalışanlarınıza ve markanıza entegre ediyoruz. Lokanta´nızda kaliteye uymanız, kaliteli bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürmeniz size yeni müşteri fırsatlarını arttıracak ve yeni işler kazandıracaktır. Yeni müşterinin son dönemlerde dünyayı etkisi altına alan hijyen kaynaklı azalacağı düşünülmektedir. Ancak Ekol Belgelendirme´nin firmanıza entegre edeceğiz LOKANTALAR İÇİN KALİTE BELGESİ sayesinde hijyenik bir işletmede, kaliteli hizmetler verebilir ve çevrenizde kaliteli bir marka olarak tanınabilirsiniz. Rakipleriniz müşteri kaybederken siz kaliteniz ve hijyen standartlarına uymanız sayesinde yeni müşteriler kazanırsınız.

Bir lokantanın kurumsallaşma alanında en fazla ihtiyacı olan belge çeşididir. Ekol Belgelendirme Lokanta Hizmetleri İçin Kalite Belgesi alabilmeniz, sahip olabilmeniz için yanınızdadır.

Yiyecek faaliyetleri alanında hizmet gösteren lokantaların kaliteli bir şekilde faaliyetlerini hem hijyen anlamında hemde müşteri memnuniyeti anlamında karşılayabilmesi için buradayız. Lokantanızın sunacağı hizmetler ile alakalı tüm süreci ürünün işletme kapısından girdiği andan, masaya servis edilmesine kadar kontrol eder ve müşterilerinize işletmenizden güven duymasını sağlattırırız. Ekol Belgelendirme´nin ülkemizin bir çok noktasında uluslararası kalitede çalışmak isteyen lokantalara, restoranlara ve cafelere sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde kaliteyi markanızın her noktasında, işletmenizin her aşamasında sunmasını sağlıyacağız. Kalite kontrolünüzün olması firma değerinizi arttırmanın yanı sıra müşterilerinizi de memnun edecektir. Satın aldığınız ürünün sevkiyatını, aldığınız firmanın kalitesini dahi bileceğiniz, kontrol altına alacağınız bir sistemdir.

RESTORAN - CAFE & LOKANTA KALİTE BELGELERİ

Restoranlar için ihtiyaç duyulan, son dönemlerde talep artışı olan kalite belgeleri Ekol Belgelendirme firması tarafından verilebilmektedir. ISO 9001´in markanıza entegre edilmesi ile tüm aşamaları başarılı bir şekilde tamamlar ve sizi kaliteli bir firma olma yoluna sunarız. Kontrollü bir işletme olmak üretmiş olduğunuz ürünlerin, yemeklerin ve verdiğiniz hizmetin ne denli doğru olduğunu müşterilerinize sunmanız demektir. İyi bir kalitede hizmet vermek isteyen lokanta, restoran ve cafelerin personelinin verimli olarak çalışmasını sağlıyoruz. Müşterilerinizin işletmenize bakış açısını değiştiriyor ve kalitenizi arttırıyoruz.

Büyük, küçük her türlü restoranın, lokantanın ve işletmenin kalite belgesi alabileceğini bilmenizi isteriz. Her sektör için kalite belgesi alınabilir ve firmalar müşterilerine daha iyi, daha kaliteli ve daha sistematik bir hizmeti sunar. Personelinizin hatasını, kusurlarını en aza indirebileceğiniz bu standartta mal ve hizmet kalitesinde de artış olacaktır.

Lokanta kalite belgesini alarak yeni müşterilere ulaşmanız hızlanabilir, sosyal mecralarda firmanızdan daha çok bahsedilmesi, işletmenizde daha çok misafirin check in yaparak tanıtım yapması anlamına gelir. Mutlu müşteriler her zaman işletmenizi çevresine tercih edecektir, bu da sizin kalite belgesini alarak, sistematik bir şekilde işletme faaliyetlerinizi sürdürmeniz ile olacaktır. Kurumsallaşma yolunda en büyük adım olacak olan kalite belgesi hakkında merak ettiğiniz her türlü soru için incelediğiniz web sitemizde yer alan numaralarımızdan çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Uluslararası Standartlarda Bir Restoran & Lokanta

Dünya standartlarında biz hizmet vermek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Firmanızı uluslararası standartlara uygun bir şekilde hizmet verir bir hale gelmesinde yardımcı olacak olan Ekol Belgelendirme danışmanları ile işlemler daha hızlı, daha kolay olacaktır. Standardın işletmenize entegre edilmesi, personel eğitimlerinizin verilmesi firmamızın alanında uzman danışmanları ile mümkündür.

Müşterilerinizin, tüketicilerinizin memnun olduğu, yeni müşterilerinize daha hızlı erişebildiğiniz ve tanınırlığınızın arttığı bir dönem hayal ediyorsanız, hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 13027 Hijyen Standardı Nedir?
  ISO 13027 Hijyen Standardı Nedir? Nasıl alınır? sorularının yanıtı için Ekol Belgelendirme firmasının sizler için hazırlamış olduğu bu içeriğe hemen gözatabilir ve alanında uzman kadromuzdan hemen teklif talep edebilirsiniz.
 • Fda Kaydı Nasıl Yapılır
  Fda Kaydı Nasıl Yapılır & Fda Belgesi Başvuru İşlemleri için Ekol Belgelendirme firmasından profesyonel destek alabilir ve aklınızdaki her türlü soru, sorun için firmamıza incelediğiniz web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Vegan Sertifika Süreci Nasıldır?
  Ekol Belgelendirme ile en iyi teklifler, en iyi hizmetler her zaman olduğu gibi sizleri bekliyor. Vegan Sertifika Süreci Nasıldır? sorusuna yanıt olarak hazırlanan bu içeriğimizi hemen inceleyebilir ve anında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp