Sepetim Sepetim

Maske CE Belgesi - CE Belgesi Veren Kurumlar

Maske CE Belgesi - CE Belgesi Veren Kurumlar arasında yer alan Ekol Belgelendirme´nin kurumsal web sitesi aracılığı ile hemen üretimleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm belgelere erişebilir ve hızlı bir süre içerisinde temin edebilirsiniz.

Maske üretimi için CE Belgesi almak isteyenler için öncelikle almak istedikleri CE belgesinin ne anlama geldiğini açıklamak gerekir diye düşündük. Conforminty of European kelimelerinin kısatlaması olan CE Belgesi, Avrupa standartlarına uygunluk belgesi demektir. Herhangi bir ürün için CE belgesi alınabileceği için, özellikler ürünlerini avrupa pazarında satışa sunmak isteyenler için olmazsa olmazdır. CE belgesi ile üretimi yapılan bir ürünün bazı standartları barındırmış olduğu anlamına gelmektedir. Ancak kalite standartlarının tamamını taşıdığı anlamına da gelmez, CE belgesinin yanı sıra ürüne talep edilmesi durumunda ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 gibi kodlara sahip olan kalite belgelerini de alabilirsiniz. Konumuza dönecek olursak, CE belgesi avrupa pazarında dolaşımda olacak olan ürünler için zorunludur. Ülkemizde de maske üretimi, maske gibi ekipmanların üretimi aşamalarında da edinilmesi gerekmekte olan bir belge türüdür. Kalite belgeleriyle karıştırmamanız için kısa bir açıklama yapmak gerekirse CE belgesi, ürünün kalitesinden daha çok güvenliği ile alakalı bir durumdur. CE işareti bulunan ürün, insan sağlığını, hayvan sağlığını, bitki sağlığını kapsamakta olan standartları başarı ile karşılamış üründür.

CE belgesi bulunan ürünler insanların can güvenliğini, mal güvenliğini tehdit etmeyen ürünlerdir. Yaşamı olumsuz etkileyecek bir amacı yoktur, ilgili standartlara uygun bir üretim olduğu anlamına gelmektedir.

MASKE ÜRETİMİ İÇİN CE BELGESİ

2016/425/EU Kişisel Koruyucu Ekipmaların yönetmeliğinde Toz Maskeleri alanındaki üretimlerin onaylanmış kuruluşlar ve akredite laboratuvar tarafından test edilerek sertifikalandırılması gerekmektedir.

Dünya´yı da etkisi altına almış olan Koronavirüs nedeni ile maske kullanımı artmış ve üretime ciddi anlamda ihtiyaç doğmuştur. Salgının halen daha devam etmekte olması durumuna bakıldığında ara kesmeden üretim firmalarının üretim yapması hatta yeni bazı kuruluşların kurularak üretim aşamlarına geçmesi gerekmektedir. Maske üretebilmek ve pazara sunabilmek için bazı bilgi ve belgelere ihtiyacınız vardır. İşte bu noktada Ekol Belgelendirme olarak sizlerin hizmetindeyiz. Maske ve ekipmanların üretimi için ihtiyaç duyulan CE belgesi ve diğer kalite belgelerinde firmamız en hızlı ve en kaliteli şekilde sizlere hizmet verebilmektedir.

Maskeler üretim amaçlarına bakıldığında alınmış olan havanın temizliğinin sağlanmış olarak insanı koruması gerekmektedir. Üretimini yapacağınız bir maskede CE logosunun yer alması demek, o maskeyi rahatlıkla avrupa pazarında satışa sunabileceğiniz anlamına gelmektedir. Avrupa Ekonomik Alanı içerisinde dolaşımının rahat olması, satışının mümkün olması demektir. Tabi diğer bir alandan bakıldığında da üretmiş olduğunuz bu maskenin çevreyi koruması, sağlıklı olması, güvenlikli olması açısından standartları da içerdiği anlamına gelmektedir.

Ekol Belgelendirme olarak maske ce belgesi ihtiyaçlarınızda profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Ekol Belgelendirme çatısı altında sizlerin hizmetinde olan firmamız, maske ve tıbbi cihaz üretimlerinde ihtiyaç duyduğunuz CE belgesi için tüm aşamaları rahat ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştırmaktadır. Üretiminiz için ihtiyaç duyduğunuz CE Belgesinin belgelendirme işlemlerini gerçekleştiriyor ve sizi biran önce pazara ulaşmanız için gerekli tüm aşamaları takip ediyoruz. Maske üretimleriniz için ce belge taleplerinizde bizi aramadan asla karar vermeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Medikal Cihazlarda FDA Başvurusu ve Onayı
  Medikal Cihazlarda FDA Başvurusu ve Onayı için izlenecek yol haritası, başvurunun yapılması için danışmanlık ve sertifikasyon için gerekli olan bilgiler adına Ekol Belgelendirme firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
 • CE Belgesi Yoksa Ne Olur?
  Türkiye´de imal ettiğiniz ürünleriniz için CE Belge danışmanlığında Ekol Belgelendirme sizlerin hizmetindedir. CE Belgesi Yoksa Ne Olur? sorusunun yanıtını hemen buradan inceleyebilirsiniz.
 • MSDS Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama
  Ekol Belgelemdirme firmasından MSDS Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama hizmetini en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize ulaşın.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp