Medikal Cihaz Dağılımı ve Dağıtıcıları (Distribütörler)

Medikal Cihaz Dağılımı ve Dağıtıcıları (Distribütörler) için iş ortağınız Ekol Belgelendirme firması sizlerden gelecek olan telefonlar üzerinden detaylı bilgilendirmeleri yapmakta ve en kaliteli hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Faaliyet alanı medikal cihazların dağıtımı olan, distribütörlerin tüm gereksinimleri karşıladığını alıcılara sunması gerekmektedir. Ayrıca medikal cihazlardaki CE işaretlerinin gerçekliği ve geçerli bir uygunluk beyanı olmalıdır. Ürünlerin kullanım talimatları ile ilgili olan tüm etiketlerinin, ürünlerin satılmış olduğu ülkelerin kendi dillerine çevrilmiş olması sağlanmalıdır ki ilgili pazarda rahat bir şekilde hareket edebilsinler.

Ekol Belgelendirme markası ile sizlerin medikal cihaz dağıtım süreçlerini doğrudan ve dolaylı olarak desteklemekteyiz. Tüm ticari kuruluşların bu faaliyetlerini yasal çerçevelerde sürdürmek istemesi gayet normaldir, bizler alanında uzman ve tecrübe sahibi danışmanlarımız ile ülkemizin ve dünya üzerinde giriş yapmak istediğiniz tüm ülkelerin pazarlarındaki mevzuatlara hakimiz. Ürünlerinizi göndereceğiniz tüm ülkelerin yasalarına ve ihtiyaç duyulan standartlara hakim olan danışmanlarımız ile ortak bir paydada birlikte olarak satışlarınızı arttırmak, pazara giriş yapmanız için gerekli olan tüm adımları tamamlarız.

Medikal cihazlarınızın dış ülke pazarlarındaki yerini alması için Ekol Belgelendirme sizlerin yanındadır. İhtal edilecek olan tüm medikal cihazlar için sattıgınız ürünlerin kontrolünü ve tüm sorumlulugunuzu üstleneceğiniz bilgi, belgeleri hazırlıyoruz. Muhteşem medikal cihazlar üretseniz de, satışa sunulacağı pazarlarda dogru belge ve dökümanları olmaz ise bir anlamı olmayacak, hatta pazara bile ürününüzü sokamayacaksınız. Bu nedenle doğru ve etkili bir şekilde tüm süreçlerin takibini Ekol Belgelendirme firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Medikal cihazların pazarlara dağılımı için ürünlerin bozulması, arızalanması ve ciddi riskleri oluşturması durumları için bazı bilgilendirmeler yapılmalıdır. Ürünleri satmamak yeterli değildir. Sizlerde doğru bir pazara giriş, doğru ürün yönetimi ve kaliteli ürün belgelendirmeleri için Ekol Belgelendirme firmasını arayabilirsiniz. Medikal cihaz dağılımı için Ekol Belgelendirme sizleri tüm mevzuatlara, yasalara ve standartlara hakim bir firma haline getirmek için işinin ehli danışmanları ile birlikte hizmetlerine ulaştıracaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Maske CE Belgeleri
  Maske CE Belgesi - CE Belgesi Veren Kurumlar arasında yer alan Ekol Belgelendirme´nin kurumsal web sitesi aracılığı ile hemen üretimleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm belgelere erişebilir ve hızlı bir süre içerisinde temin edebilirsi
 • ISO 56002
  ISO 56002 belgelendirme süreçlerinde kendini kanıtlamış bir danışman kadrosuna sahip Ekol Belgelendirme´ye sitede yer alan irtibat kanallarından ulaşabilirsiniz.
 • Lokanta Hizmetleri Kalite Belgesi
  Lokanta Hizmetleri Kalite Belgesi ihtiyaçlarınızda, işletmenizin daha kaliteli, daha sistematik ve daha iyi bir hizmet sunabilmesi adına EKOL BELGELENDİRME sizlerin yanında olmaktadır.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp