MSDS Etiketi Hazırlama Hizmeti

İş Sağlığı ve İş Güvenliği risklerini yok edebilmek amacı ile kimyasal madde kullanımları, depolanmaları aşamalarında olabilecek olan tüm riskler adına yapılan çalışmaların en başında gelen, kullanıcı müşteriyi ve personeli her zaman bilgilendirici içerikleri buluann kimyasal maddelerin tehlikelerini, risklerini ve bazı diğer bilgileri içeren Malzeme Güvenlik Formaları ( MSDS ) Ekol Belgelendirme´nin tecrübeli danışmanları tarafından hazırlanabilmektedir. Çok kısa süre içerisinde hazırlayabildiğimiz ve sizlerin işlerinize daha hızlı yoğunlaşabilmesini sağlayabildiğimiz bu hizmetimiz ile ilgili teklif, bilgi alabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

İstanbul ilinde bulunan firmamız ülkemizin hemen her ilinde bu hizmeti vermiş ve vermeye de devam etmektedir. MSDS formu hazırlama tehlikeli kimyasal maddeleri bünyesinde barındıran firmaalr için zorunludur. Aynı zamanda kimyasal madde karışımları üreten, ülke dışından kimyasal madde alan, kimyasal ürün ile herhangi bir bağlantısı bulunan tüm firmaların ürünler için bu formu hazırlaması gerekmektedir. Ekol Belgelendirme olarak bu alanda profesyonel kadromuz ile sizlere danışmanlık hizmet sunmaktayız. Kimyasal maddeleri ilgilendiren yönetmeliğe uygun MSDS formu hazırlamak için hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Malzeme Güvenlik Bilgi Formalarının iç ve dış piyasaya arz edilen ürünlerin, çevre üzerindeki etkileri, insan sağlığındaki etkilerinin olabilecek tüm olumsuzluklarını kontrollü ve verimli bir şekilde gözetmeli ve güvenlik bilgi formlarının hazırlanması sağlanmalıdır. Yasal bir zorunluluk olan malzeme güvenlik formu hazırlanması için müztahzar üreticileri, ithalatcıları, dağıtıcıları yer vermeli ve tüm alt kullanıcılarına bu malzeme güvenlik bilgi formunu ürün ile beraber sunmalıdır.

MSDS Kimler Hazırlayabilir?

Güvenlik bilgi formlarının hazırlanması bilgi ve tecrübe ister. Bu alanda hizmet verecek kurum ve kuruluş personellerinin TSE tarafından verilmiş olan sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Ekol Belgelendirme sizlere sunacağı MSDS hazırlama hizmeti alanında uzman, sertifika sahibi ve alanda faal olarak aktif personeli tarafından hazırlanmaktadır. Unutmamalısınız ki, sertifikası olmayan, geçerli sertifikası bulunmayan kurum ve kuruluşlar tarafından hazırlanan MSDS formları geçersizdir ve size geri dönüşü çok ağır olabilecek bazı sorunları beraberinde getirebilmektedir.

MSDS Gerekliliği Bulunan Başlıca Sektörler

* Madeni yağ üretimi yapanlar
* Kimya sektöründe bulunan firmalar
* Kimya alanı ve ürünleri ile ilgili hizmet veren firmalar
* Biyosidal madde üreticileri
* Deterhan üreticileri
* Kimyasal madde ve ürün üreticileri

Sizlerde firmanızın faaliyet alanının MSDS formu zorunlu olduğu bir alan olup, olmadığını sorgulamak için hemen hiç çekinmeden Ekol Belgelendirme numaralarını arayabilir ve anında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde yer alan canlı destek hattımız üzerinden de bizlere yazabilirsiniz.

MSDS Formu Hazırlamada Uzman Desteği

MSDS formu hazırlamada yetkili firma, uzman desteği oldukça önemlidir. Takdir edersiniz ki, bu tehlikeli madde içeren ürünler oldukça zararlı ve zarar verebilir içeriklere sahiptir. Hem firmanız, hem personeliniz, hemde ürünleri kullanan müşterileriniz için geri dönülemez bazı sorunları beraberinde getirebilirler. Taşımacılık alanında dahi hatalı dizilen, hatalı yerleştirilen tehlikeli maddeler büyük risk taşıyabilir. Tehlikeli madde içeren tüm ürünler her alanda kontrol edilmelidir. Nitekim bu ürünlerin etiketleme işlemleri, ambalajının tercih edilmesi, taşımacılık alanlarındaki tüm detaylar firma için önemlidir. Cezai yaptırım ve firma için kısıtlamalarının haricinde en önemli olarak çevre sağlığı, insan sağlığı için önem arz etmektedir.

MSDS Formunuzu hazırlatmak için lütfen tecrübeli, bilgi sahibi ve sertifika sahibi kişi ve kurumları tercih ediniz. Öncelik sağlık, öncelik güzel bir dünya, öncelik sağlıklı ve güvenlikli bir yaşamdır.

Türkiye Genelinde;  Malzeme Güvenlik Bilgi Formu hazırlama hizmeti sunuyoruz. Oksitleyici, katı, sıvı kimyasallar, aşındırıcı, alevlenen ürünler, kozmetik ürünler, tehlikeli madde içeren bileşenler, deterjan ürünleri, son dönemlerde hayatımızda çok fazla yer alan deterjanlar, kolonyalar, biyosidal ürünler, temizlik alanında bulunan tüm ürünler, hijyen ürünleri, yapı kimyasalları ürünleri, boyalar, plastiklerin hammadeleri ve çok daha geniş bir alana sahip olan tehlikeli madde içeren ürünlere en kaliteli MSDS formu hazırlama hizmeti EKOL BELGELENDİRME ile mümkündür.

Ekol Belgelendirme Malzeme Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama Hizmeti

Dünya´nın her yerinde özel olarak kimyasal etiket hazırlama hizmetini verebilmekteyiz. Firmalarınıza özel çözümler sunan Ekol Belgelendirme, 20´den fazla dilde malzeme güvenlik bilgi formu hazırlama hizmeti verebilmektedir. Bulunduğunuz ülkenin mevzuatına uygun bir şekilde MSDS formu hazırlayabilecek uzman personellerimiz bulunmaktadır.

Ekol Belgelendirme tarafından sunulacak olan bu hizemtte tüm sertifikaları tam, alanında tecrübe sahibi ve tehlikeli maddeler alanında eğitimlerini tamamlamış, güncel mevzuatlara hakim personelimiz bu hizmeti birden fazla lisanda sunabilmektedir. Farklı diller ve ana dilimiz Türkçe´de başarılı, kaliteli bir malzeme güvenlik bilgi formu hazırlatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ülkemizde hazırlanacak olan bu form yalnızca Türkçe olarak hazırlanmalıdır. İthalat veya ihracat yapan firmaların ürünleri için her dilde hazırlama hizmeti verebiliyoruz. TSE tarafından yetkili olan uzmanlarımız bu alanda oldukça başarılı formları çok kısa süre içerisinde hazırlayabilmektedir.

Ekol Belgelendirme web sitesinde yer alan canlı destek hattından bize yazarak veya numaralarımız üzerinden bize ulaşarak konu ile ilgili her türlü bilgiyi alabilir ve firmanız için teklif taleplerimizi inceleyebilirsiniz.
 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp