Sepetim Sepetim

Müşteri Şikayetleri Yönetimi ISO 10002 Belgelendirme

Müşteri Şikayetleri Yönetimi ISO 10002 Belgelendirme Sistemleri´nde uzman kadromuz ile Türkiye´nin her yerinde sizlerin hizmetindeyiz. Ekol´ü arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerinizin memnuniyetlerini, şikayetlerini ölçebileceğiniz, kayıt altına alabileceğiniz ve ilişkilerinizi üst seviyelere taşıyabileceğiniz bir sistemi markanıza entegre etmek istemez misiniz? ISO 10002 ile müşteri memnuniyeti kalite yönetim standardını size entegre ediyor ve müşterilerinizden gelen tüm talepleri değerlendirmeye almanızı sağlıyoruz.

ISO 9001´in içinden bilgilerin yer aldığı, teknik ve entegrasyonlarında bulunduğu ISO 10002´de tamamen müşteri memnuniyet odaklı bir yapıda sonuçları elde ediyor ve firmanızdaki kaliteli sistemlerin müşterilerinize yansıtılmasını sağlıyoruz. Müşterilerinizin memnun olması için her aşama Ekol Belgelendirme´nin uzman personeli, eğitmen ve danışmanı sayesinde yükseliyor ve müşterilerden alınan şikayet oranları, şikayetlere dönüş oranınız hızlı bir şekilde optimize ediliyor.

Markanız ve firmanız için müşterilerden gelen şikayetlerin yönetimi aşamasında kurumsal kimliğinizi bir üst seviyeye taşıyoruz. Uluslararası bir standart olan ISO 10002 ile tüm şikayetler kontrol altına alınır, takip edilmesi için geliştirilen bu standardın müşterileriniz için tüm şikayetleri yönetmeniz en temel odak olacaktır. Müşteri temsilcilerinizin, müşterilerinizi dinlemesi, onların taleplerine uygun çözümler üretebilmesi ve sunabilmesi için tüm sorunlar, olası problemler değerlendirilmektedir. Firmaların ticari itibarlarını yükseltebilmesi için ISO 10002´nin başarılı bir şekilde yönetilebilmesi gerekir.

Maddi kazançlarınızda düşüşler yaşamamak için hemen Ekol Belgelendirme´nin sizlere sunacağı en uygun teklifleri değerlendirmeye almalısınız. ISO 10002 Belgesi almak için incelemekte olduğunuz kurumsal web sitemizin iletişim sayfası üzerinden bize ulaşabiliriniz.

ISO 10002 BELGESİ ALMAK

Müşteri şikayet yönetimi sistemine ilişkin belge almak için Ekol Belgelendirme´den profesyonel destek alın. Uzmanlarımız sizin için markanıza uygun tüm detayları analiz etmekte ve süreci kontrol altına almaktadır.  Müşteri memnuniyeti standardının firmanıza entegrasyonu aşamasında yapı içerisindeki tüm modüller firmanıza kazandırılmalıdır. Müşteri ilişkileri departmanı oluşturulmakta, firmanızın tüm sorumlulukları, firmanızın çalışma prensipleri ve talimatlar hazırlanmaktadır. ISO 10002´nin tüm eğitimleri alanında uzman eğitmenler ile verilmektedir. Personeliniz için tüm eğitimler danışmanlarımız tarafından belirlenen günlerde verilecektir.

Iso 10002 belgesini alabilmek için öncelikli olarak standart temin edilmesi sağlanmalıdır. Tüm aşamaların bizi tercih ettiğiniz taktirde EKOL BELGELENDİRME tarafından yönetileceği ve sağlanacağını bilmenizi isteriz. ISO 10002 belgesi alabilmek için gerekli olan tüm yönergeleri firmanıza entegre ediyor ve sağlıyoruz. Belirli bir zaman içerisinde tüm konularda firmanızın sisteme dahil olmasını sağlıyor ve personelinize ISO 10002 eğitimlerini veriyoruz, eğitimerin tamamlanmasından hemen sonra ise belgelendirme başvurunuz yine danışmanlarımız aracılığı ile firmanız adına yapılmaktadır.

Iso 10002 belgesi alabilmek için bazı  belli başlı belgelere de sahip olmanız gerekmektedir. Ticaret sicil gazeteniz, imza sirküleriniz, vergi levhanız, faaliyet belgeniz gibi evrakların tam ve eksiksiz olarak bu başvuru sürecinde hazır lması gerekir. Firmanızın müşteri memnuniyet yönetim sistemi ve sistem dökümanlarına sahip olması, bu dökümanların belgelendirme firmasına sunulması ve denetim tarihinin belirlenmesi için Ekol Belgelendirme ile ortaklaşa yürütülecek aşamaları birlikte seçeceksiniz. Tüm bu işlemlerin ardından gerçekleşen denetim sonucunda alınacak olan denetim raporları ile beraber firmanızın almaya hak kazandığı ISO 10002 belgesi teslim edilecektir.

En uygun fiyatlardan ISO 10002 belgesi alabilmek için yapmanız gereken bizi aramak. Ekol Belgelendirme ile tercih edeceğiniz tüm ISO belgeleri, danışmanlıkları ve eğitimleri en uygun fiyatlardan sonuca ulaştırılmaktadır.

Sizlerde firmanıza yarar sağlayacak olan bu belgeyi, bu standardı hemen EKOL ile elde edin. Markanızı bir adım öteye taşıyın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • CE Belgesi Nasıl Kontrol Edilir?
  CE ile alakalı bilgilendirmeye Ekol Belgelendirme olarak devam ediyoruz. CE Belgesi Nasıl Kontrol Edilir? sorusunun kapsamlı yanıtı için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.
 • ISO 10004 Sertifikası
  ISO 10004 Sertifikası için en uygun fiyatları Ekol Firmasından alabileceğinizi biliyor muydunuz? İhtiyacınız olan bu belge için hemen sitemizdeki numaraları arayabilirsiniz.
 • Kozmetik Güvenlik Değerlendirmesi
  Kozmetik Ürünlerde Güvenlik Değerlendirmesi ve ilgili dosyanın hazırlanması için aradığınız danışmanlık firması Ekol Belgelendirme sizlere bir telefon kadar yakın, nerede olursanız olun en uygun fiyatlı hizmetler için hemen bizi arayı
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp