Müşteri Şikayetleri Yönetimi ISO 10002 Belgelendirme

Müşteri Şikayetleri Yönetimi ISO 10002 Belgelendirme Sistemleri´nde uzman kadromuz ile Türkiye´nin her yerinde sizlerin hizmetindeyiz. Ekol´ü arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerinizin memnuniyetlerini, şikayetlerini ölçebileceğiniz, kayıt altına alabileceğiniz ve ilişkilerinizi üst seviyelere taşıyabileceğiniz bir sistemi markanıza entegre etmek istemez misiniz? ISO 10002 ile müşteri memnuniyeti kalite yönetim standardını size entegre ediyor ve müşterilerinizden gelen tüm talepleri değerlendirmeye almanızı sağlıyoruz.

ISO 9001´in içinden bilgilerin yer aldığı, teknik ve entegrasyonlarında bulunduğu ISO 10002´de tamamen müşteri memnuniyet odaklı bir yapıda sonuçları elde ediyor ve firmanızdaki kaliteli sistemlerin müşterilerinize yansıtılmasını sağlıyoruz. Müşterilerinizin memnun olması için her aşama Ekol Belgelendirme´nin uzman personeli, eğitmen ve danışmanı sayesinde yükseliyor ve müşterilerden alınan şikayet oranları, şikayetlere dönüş oranınız hızlı bir şekilde optimize ediliyor.

Markanız ve firmanız için müşterilerden gelen şikayetlerin yönetimi aşamasında kurumsal kimliğinizi bir üst seviyeye taşıyoruz. Uluslararası bir standart olan ISO 10002 ile tüm şikayetler kontrol altına alınır, takip edilmesi için geliştirilen bu standardın müşterileriniz için tüm şikayetleri yönetmeniz en temel odak olacaktır. Müşteri temsilcilerinizin, müşterilerinizi dinlemesi, onların taleplerine uygun çözümler üretebilmesi ve sunabilmesi için tüm sorunlar, olası problemler değerlendirilmektedir. Firmaların ticari itibarlarını yükseltebilmesi için ISO 10002´nin başarılı bir şekilde yönetilebilmesi gerekir.

Maddi kazançlarınızda düşüşler yaşamamak için hemen Ekol Belgelendirme´nin sizlere sunacağı en uygun teklifleri değerlendirmeye almalısınız. ISO 10002 Belgesi almak için incelemekte olduğunuz kurumsal web sitemizin iletişim sayfası üzerinden bize ulaşabiliriniz.

ISO 10002 BELGESİ ALMAK

Müşteri şikayet yönetimi sistemine ilişkin belge almak için Ekol Belgelendirme´den profesyonel destek alın. Uzmanlarımız sizin için markanıza uygun tüm detayları analiz etmekte ve süreci kontrol altına almaktadır.  Müşteri memnuniyeti standardının firmanıza entegrasyonu aşamasında yapı içerisindeki tüm modüller firmanıza kazandırılmalıdır. Müşteri ilişkileri departmanı oluşturulmakta, firmanızın tüm sorumlulukları, firmanızın çalışma prensipleri ve talimatlar hazırlanmaktadır. ISO 10002´nin tüm eğitimleri alanında uzman eğitmenler ile verilmektedir. Personeliniz için tüm eğitimler danışmanlarımız tarafından belirlenen günlerde verilecektir.

Iso 10002 belgesini alabilmek için öncelikli olarak standart temin edilmesi sağlanmalıdır. Tüm aşamaların bizi tercih ettiğiniz taktirde EKOL BELGELENDİRME tarafından yönetileceği ve sağlanacağını bilmenizi isteriz. ISO 10002 belgesi alabilmek için gerekli olan tüm yönergeleri firmanıza entegre ediyor ve sağlıyoruz. Belirli bir zaman içerisinde tüm konularda firmanızın sisteme dahil olmasını sağlıyor ve personelinize ISO 10002 eğitimlerini veriyoruz, eğitimerin tamamlanmasından hemen sonra ise belgelendirme başvurunuz yine danışmanlarımız aracılığı ile firmanız adına yapılmaktadır.

Iso 10002 belgesi alabilmek için bazı  belli başlı belgelere de sahip olmanız gerekmektedir. Ticaret sicil gazeteniz, imza sirküleriniz, vergi levhanız, faaliyet belgeniz gibi evrakların tam ve eksiksiz olarak bu başvuru sürecinde hazır lması gerekir. Firmanızın müşteri memnuniyet yönetim sistemi ve sistem dökümanlarına sahip olması, bu dökümanların belgelendirme firmasına sunulması ve denetim tarihinin belirlenmesi için Ekol Belgelendirme ile ortaklaşa yürütülecek aşamaları birlikte seçeceksiniz. Tüm bu işlemlerin ardından gerçekleşen denetim sonucunda alınacak olan denetim raporları ile beraber firmanızın almaya hak kazandığı ISO 10002 belgesi teslim edilecektir.

En uygun fiyatlardan ISO 10002 belgesi alabilmek için yapmanız gereken bizi aramak. Ekol Belgelendirme ile tercih edeceğiniz tüm ISO belgeleri, danışmanlıkları ve eğitimleri en uygun fiyatlardan sonuca ulaştırılmaktadır.

Sizlerde firmanıza yarar sağlayacak olan bu belgeyi, bu standardı hemen EKOL ile elde edin. Markanızı bir adım öteye taşıyın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Cafe Hizmetleri Kalite Belgelendirmesi
  Cafe Hizmetleri Kalite Belgelendirmesi konusunda EKOL sizlerin yanında. Hemen işletmeniz için ISO standartlarında bir kalite belgesine sahip olabilir ve faaliyetlerinizi başarılı bir şekilde sürdürebilirsiniz.
 • Koruyucu Maske Üretimi CE Belgelendirmesi
  Koruyucu Maske Üretimi CE Belgelendirmesi - Maske CE Belgesi taleplerinizde Ekol Belgelendirme sizlere hızlı bir şekilde belgelendirme aşamalarını sunar ve işletmenizin CE Belgesine sahip olmasını sağlar.
 • Lokanta Hizmetleri Kalite Belgesi
  Lokanta Hizmetleri Kalite Belgesi ihtiyaçlarınızda, işletmenizin daha kaliteli, daha sistematik ve daha iyi bir hizmet sunabilmesi adına EKOL BELGELENDİRME sizlerin yanında olmaktadır.
Bizi Takip Edin :
Ekol Belgelendirme
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 747 10 62
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Ara