Sepetim Sepetim

Onaylı CE Sertifikası

Türkiye´de Onaylı CE Sertifikası sahibi olmak için alacağınız danışmanlık hususlarında Ekol Belgelendirme olarak sizlerin hizmetindeyiz. Hemen sitemizde yer alan numaraları arayabilirsiniz. Çok sayıda avantaj barındıran Ce sertifikası büyük öneme sahip bir belgedir. Bu belge firma kalitesini gösterir. CE sertifikası Avrupa Birliği kapsamında bulunan bir belge olmakla birlikte sağlık ve güvenliğin işareti olarak da bilinmektedir. Yani onaylı CE sertifikası ile Avrupa Birliği pazarında rahatça satışlarınızı yapabilirsiniz. Eğer firma olarak sizlerde kalitenizi kanıtlamak ve Avrupa pazarında satışlarınızı gerçekleştirmek isterseniz bu belgeye sahip olmanız gerekecektir.

Onaylı CE sertifikası almak için bazı adımları takip etmek gerekir. İlk aşamada ürününüzün CE işaretiyle uyumlu olması önemlidir. Bunun için AB yönetmelik kapsamında ürününüzün uygunluk durumunu belirlemelisiniz. Ardından ürününüzü test edebilir ve test sonuçlarınızı belgeleyebilirsiniz. Ürününüze ait bir teknik dosya belirlemeniz takip etmeniz gereken bir diğer adımdır. Ürünün uygun olup olmadığının belirlenmesi için bir kuruluşa gönderim yapayı da unutmamalısınız. Sonuç olarak kuruluş ürününüzü değerlendirerek uygunluk belgesi olan onaylı CE sertifikasını verir.

 Sizlerde bu sertifikaya sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İzlemeniz gereken tüm adımları müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Daha fazla bilgi almak ve fiyat listemize ulaşmak için iletişim numaramızı çevirebilirsiniz. Dilerseniz de kuruluşumuza gelerek detaylara ulaşabilirsiniz. CE belgesi almak isteyenler kuruluş araştırması yapmaktadır. Kuruluş araştırması yaparken hizmet kalitesi, deneyimleri, personelleri gibi durumlar ele alınır. Bu durumda fiyatlar üzerinde değişikliklere yol açabilir. Firma olarak sizlere en iyi hizmeti vermekle birlikte en uygun fiyatlar üzerinden hizmet sağlamaktayız. Üst düzey bir hizmet için whatsapp üzerinden bizimle irtibata geçerek tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Onaylı CE Sertifikası Testleri

Ekol Belgelendirme olarak size 1 telefon kadar yakınız. Türkiye´nin neresinde olursanız olun bizi arayabilir, danışmanlık alabilirsiniz.

Onaylı CE Sertifikası Testleri


Onaylı CE sertifikası almak için gerekli şartları yerine getirmeniz gerekecektir. AB yönetmeliğine uygun ürünlerin belirlenmesi için bazı testler mevcuttur. Bu testler ürünün türü ya da uygunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Testler dâhilinde ürünün performansı, tasarımı, üretimi ve güvenliği gibi faktörler bulunur. CE sertifikası almak için gereken testler arasında birkaç durum ele alınır. İlk olarak elektromanyetik uyumluluk testi olarak bilinen testler karşımıza çıkar. Bu test ile ürünlerin elektromanyetik ortamlarda çalışma durumu test edilir. Elektrik güvenliği testi ise ürünlerinizin güvenli bir şekilde kullanılmasını denetleyen bir başka test türüdür. Yüzey sertliği testinde ürünlerinizin yüzeyindeki sertlik ve dayanaklılık durumu test edilir. Sıcaklık testlerinde ürünün sıcaklık ve soğukluk durumu değerlendirilerek düşük ve yüksek sıcaklıklardaki çalışma durumu değerlendirilir. Bu sayede ürünün dayanıklılığı kontrol edilmiş olur.

Bir değer test türü ise kimyasal testlerdir. Bu testler ile ürününüzün kimyasallara maruz kalma durumundaki performansı ve güvenilirliği test edilir. Ürünlerinizin darbe ve dış etkenlere karşı direnç durumu mekanik testler ile belirlenir. Böylece ürünün dayanıklılığı ve darbe karşısındaki durumu değerlendirilir. Ürünlerin ses ve titreşimlerinin test edilmesinde de akustik testler sıklıkla tercih edilir.

Radyasyon testi olarak bilinen testlerde ise ürünün radyasyon durumuna karşı tepkisi incelenir. Son olarak da görsel testler yapılarak ürünlerin dış tasarımı, imalat ve etiketlenmesi gibi durumları değerlendirilir. Yapılan tüm bu testlerin ortak amacı ürünün uygunluk durumunun belirlenmesidir. Testlerde uygun bulunan tüm ürünler CE sertifikası almaya hak kazanmaktadır. Bu belgeye sahip olmak için de uygunluk değerlendirmesi yapan bir kuruluştan yardım almanız gerekecektir.

Çok daha fazlası için sitemizde yer alan Ekol Belgelendirme numaralarını arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Iso 14175 Belgelendirme
  ISO 14175 belgesini almak ve fiyatı ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar için web sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilir ve firmamızdan en uygun fiyatları alabilirsiniz.
 • ISO 14064 İçin Gerekli Evraklar
  ISO 14064 İçin Gerekli Evraklar hakkında bilgi alabilmek için Ekol Belgelendirme firmamız ile irtibata geçebilir ve en uygun fiyatlar için sitemizde yer alan numaramızı arayabilirsiniz.
 • CE Belgeli Maske Üretimi
  CE Belgeli Maske Üretimi yapabilmeniz için gerekli olan bilgiler ve hangi maskeleri üretmek için CE Belgesi almak gerekli gibi soruların yanıtlarını Ekol Belgelendirme web sitesinden hemen inceleyebilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp