Onaylı ISO 31000 Risk Yönetimi Standardı

Onaylı ISO 31000 Risk Yönetimi Standardı ile ilgili merak edilen bir çok sorunun yanıtını Ekol Belgelendirme olarak kurumsal web sitemizde siz değerli ziyaretçilerimiz için yanıtladık.

Özellikle firmaların riskleri, prensipleri ve yönergelerini iyi bir şekilde yönetebilmesi için tasarlanan ISO 31000 ülkemizde büyük ölçekli işletlemeler, büyük kamu firmaları, küçük kamu firmaları ve tüm özel kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Kurumsal Risk Yönetimi Ssitemi yukarıda bahsi geçen tüm işletmeler için doğru ve etkili bir biçimde kullanıldığında büyük faydalar sağlamaktadır. İlgili standart kapsamında risk yönetimindeki stratejiler, kurumların karşılaşabileceği riskler vb.. başlıklar üzerinden ilerlemektedir. ISO 31000 standartları ile kurumların hedeflerine ulaşabilmesi için güvence sağlanmakta ve firmanın riskleri sistematik bir şekilde değerlendirilmektedir. ISO´nun sistematik yönetim çerçevesinde ilerlenen bu yolda firmaların karşılaşabilecekleri muhtemel zararların yaratacakları etkileri en aza indirecektir. Kurumların elinde bulunan tüm bilgilerin kullanılması, analiz edilmesi ve son aşamada alınacak kararların elde edilmesi durumudur.

RİSK YÖNETİMİ STANDARDI

ISO 31000 için merak ettiğiniz tüm bilgileri ilgili hizmetimizin ana başlığında sizlere sunduk. 
Buraya tıklayarak ISO 31000 için ana maddelere göz atabilirsiniz. Bu içeriğimizde ise sizlere ekstra bilgiler Ekol Belgelendirme danışmanları tarafından aktarılmaktadır. Zamanınız olmadığı durumlarda, en iyi teklifleri alabilmek, sorularınızın yanıtlarını öğrenebilmek için hemen bize iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan ulaşım sağlayınız..

Bu standart sayesinde firmalar ve kurumlar önemli olanı elde edecektir. Önemli olan risklerin fırsatlara çevrilmesidir. Hangi risklerin firsata çevrilebileceğini önceden görmek ve bu kapsamda hareketleri yapmak için
ISO 31000´e entegre olmak gerekir. Risklerin meydana getirdiği durumlardan firmanızın kazanç sağlamasını, risklerin oluşturacağı kötü etkilerden kaçınmanın sağlanması için Ekol Belgelendirme danışmanları ile hareket edebilirsiniz. Ekol Belgelendirme´nin sizlere sunduğu bu hizmet kapsamında danışmanlık hizmeti alır ve firmanızın yapısını, hedeflerini süreçlerini, varlıklarını danışmanlarımızın ele almasını sağlarsınız. Danışmanlarımız ISO 31000 ile ilgili bir çok firmaya hizmet vermiş ve firmaların hizmetlerinde, ürünlerindeki tüm aşamaları bir bütün olarak ele almıştır. Her açıdan firmanızı inceleyecek olan Ekol danışmanları ile sizlerde markanızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Firmanız için bu imkanları değerlendirmeniz gerekir.
ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi danışmanlığı için bizi arayabilirsiniz. Elde edeceğiniz bu standart sayesinde zorlukların üstesinden gelir ve zorlukların yaratacağı ortamlardan dahi şirket karlılığınızı arttırabilirsiniz. İşiniz ile ilgili büyüme yoluna gitmek için ISO belgeleri ve standartları önemlidir. Uluslararası pazarda kabul görmüş olan bu standart sayesinde finansal hareketleriniz ve özellikle ürünlerinizin dış pazarda rahat bir şekilde hareket etmesi kolaylaşacaktır. Risk yönetimleri kapsamında firmamız uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.

NEDEN ISO 31000 KURUMSAL RİSK YÖNETİMİ

ISO 31000 danışmanlıkları ve standartları kapsamında firmanız hedeflerinizi, işletme yapınızı, süreçlerinizi, hizmetlerinizi, varlıklarınızı, projelerinizi ve ürünlerinizi kontrol eder. Her açıdan kontrol edilen bu başlıklarda risk yönetimi prensiplerine, mevzuatlarına ve yönergelerine uygun bir şekilde hareket başlatılır. Karşınıza çıkan fırsatları bilir, tehtidlere önceden önlem alırsınız. Etkili bir şekilde risk yönetimi yapmak ve zarar önleme için gerekli adımları atmak sizi, firmanızı her zaman daha kaliteli konuma taşıyacaktır.

Ekol Belgelendirme´den alacağınız ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi hizmeti ile firmanızın içerisinde sorumluluk duygusu oluşacak ve personeliniz bu kapsamdaki aldıkları eğitimler ile daha bilgili hareket edecektir. Çalışanlarınızın içlerinde risk alanındaki farkındalığın oluşması için Ekol danışmanları gerekli adımları atacaktır.

ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetimi kapsamında ilerlenecek olan yoldaki tüm süreç etkili bir şekilde yönetilecektir. Riskleri bilerek durumlara, olaylara yaklaşmanız mümkün olacaktır.

Kaynaklarınızı etkili bir şekilde kullanabilmek için biz buradayız. Rakiplerinizin arasında rekabet ortamının çok fazla olduğu bu dönemde firmamız ile birlikte adımlarını atacağınız ISO standartları sayesinde rakiplerinizden önce olacak ve rekabet üstünlüğü elde edeceksiniz. Bununla beraber markanızın değerleride artacaktır.

Türkiye´nin neresinde olursanız olun, firmamızdan ISO 31000 danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayın.


İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • UBB Ulusal Bilgi Bankası Kayıt Hizmeti
  UBB Ulusal Bilgi Bankası Kayıt Hizmetine dair Ekol Belgelendirme´nin sizlere sunacağı hizmetler ve detaylar için bu içeriğimizi inceleyebilir ve aklınıza takılan her türlü soru için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
 • Kurumsal Karbon Ayak İzi
  Kurumsal Karbon Ayak İzi ile alakalı destek almak istediğinizde kurumsal sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ve en uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.
 • ISO 13027 Hijyen Standardı Nedir?
  ISO 13027 Hijyen Standardı Nedir? Nasıl alınır? sorularının yanıtı için Ekol Belgelendirme firmasının sizler için hazırlamış olduğu bu içeriğe hemen gözatabilir ve alanında uzman kadromuzdan hemen teklif talep edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp