Sepetim Sepetim

Online ve Sertifikalı Kişisel Hijyen Eğitimi

Online ve Sertifikalı Kişisel Hijyen Eğitimi ihtiyaçlarınızda anında destek alabileceğiniz ve sertifikanıza sahip olabileceğiniz firma Ekol Belgelendirme sizlere bir telefon kadar yakın.

İnsan sağlığının önemini 2020 senesinde daha iyi anladık. 2020 senesi itibari ile daha da iyi anlamamız gereken günlerdeyiz. Sağlık için zararlı olabilecek tüm ortamlardan, hastalıklara yakalanmamak için uzaklaşmamız gerekir. Kişisel hijyen herkesinde Covid 19 nedeni ile göreceği gibi artık sadece kendileri için değil aynı zamanda çevrenizdeki kişiler içinde önem arz etmektedir. Günlük yaşantımızda kişisel hijyenin dikkat edilmesi gereken noktalarını bilmeli ve bunlara göre hareket etmeliyiz.

Artık herkesinde bildiği gibi bulaşıcı hastalık türleri ve bulaşıcı olmayan hastalık türleri patojenlerden kaynaklanmaktadır. Fiziksel temas yolu ile bazı hastalıklar kişiden kişiye bulaşabilmektedir. Hijyen ile ilgili konuları takip ederek çevreyi temiz tutmayı da bilmeliyiz. Sağlıklı yaşayabilmek için ve kendimizde birlikte çevremizi temiz tutabilmek için hijyen eğitimi almak gerekir.

SERTİFİKALI HİJYEN EĞİTİMLERİ

Ekol Belgelendirme ile sertifikalı hijyen eğitimleri alabilirsiniz. Hijyen ile ilgili olan eğitimler genellikle firmaların yemekhanelerinde, restoranlarda vb.. gıda hizmetleri ile ilgili olan işletmelerde, konaklama faaliyetlerinde bulunan firmalarda, gıda üretimi yapan sektörlerde, insan vücudu ile temas konusu bulunan temizlik faaliyetlerinin verdildiği firmalarda aranmaktadır. Bu tarz firmalarda çalışan personellerin MEB ONAYLI HİJYEN BELGESİ alması gerekir.

Ekol Belgelendirme sizin için MEB Onaylı Hijyen Belgesi düzenleyebilmekte ve kısa süre içerisinde online olarak sertifika sahibi olmanızı sağlayabilmektedir. Konu ile ilgili ihtiyacınız olan bu sertifikaya hangi şehirde olursanız olun, Ekol Belgelendirme aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Lokantalar için hijyen eğitimlerinde uygun fiyatlarımız personel sayınıza göre değişmektedir.

Toplu alan kullanımında bulunan firmaların, sinemaların, cafelerin, barların, tiyatroların, kuafor salonlarının, masaj salonlarının, sauna merkezlerinin, berberlerin vb.. bir çok iş kolunun " Kişisel Hijyen Eğitimi " almasını zorunlu kılmıştır. Bu sektörlerde ve diğer belgeye sahip olması gerekenlerin hijyen eğitimi alması gerekiği tüm alanlarda Ekol Belgelendirme sizlerin yanında olmaktadır. Ekol Belgelendirme olarak kişisel hijyen eğitimlerinde mekan ve zamandan bağımsız olarak online eğitimlerimiz sizlere verilmektedir. Nerede olursanız olun, bizi arayarak kısa bir süre içerisinde hijyen sertifikanızı alabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme´nin sizler için sunulan bu eğitimlerindeki detaylar şu şekildedir.

* Tuvalet temizliği dersleri
* Kişisel koruyucu olan temizlik dersleri
* Koruyucu giysi kullanımı ile ilgili dersler
* Bulaşıcı hastalıklardan korunma yöntemleri ile ilgili dersler
* Gıda hijyeni eğitimleri ve dersleri
* Mutfak hijyeni eğitimleri ve dersleri
* İşveren ve İşçilere Yönelik Sağlık Yasaların aktarımı
* Virüsler ile ilgili eğitim ve dersler
* Bakteriler
ile ilgili eğitim ve dersler
* Parazitler
ile ilgili eğitim ve dersler
* Mantarlar
ile ilgili eğitim ve dersler
* Enfeksiyonlar
ile ilgili eğitim ve dersler

daha fazlası için bizi arayın..


İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • I-REC Belgesi
  I ?REC Belgesi yani yeşil enerji sertifikası ile alakalı bilgi edinmek ve en iyi danışmanlardan hizmet almak isterseniz hemen Ekol Belgelendirme´nin web sitesinde yer alan numaralardan irtibata geçebilirsiniz.
 • ISO 56000 Eğitimi
  ISO 56000 Eğitimi ile alakalı profesyonel kadrosu ile Tüm Türkiye´de hizmet veren Ekol Belgelendirme firmamıza hoşgeldiniz. Bir çok bilgiye sitemizden erişebilir ve anında bilgi alabilirsiniz.
 • Iso 9001 Kalite Sertifikası Ekonomik Fiyatlar
  Iso 9001 Kalite Sertifikası Ekonomik Fiyatlar ile küresel pazarda markaların ihtiyacı olan ISO belgelerinin içerisinde yer alan ISO 9001 belgesi için firmamız markanız için projelendirmelerin yapılması, uygulanması, yürütme ve çalışmalar?
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp