Sepetim Sepetim

Prefabrik ve Konteyner Üreticileri İçin Ce Belgelendirme

Prefabrik ve Konteyner Üreticileri İçin Ce Belgelendirme ihtiyaçlarınız için kurumsal web sitemizde yer alan telefon numaramızı hemen arayabilir ve en uygun fiyatlardan bizden hizmet alabilirsiniz. 2023 senesinin Şubat ayında ülkemizde yaşanan afet sebebiyle en çok ihtiyaç duyulan yaşam alanları arasında konteynerlar gelmektedir. Son dönemlerde üretimi hızlanmış olan bu ürünler için AFAD ve diğer resmi kurumların aradığı bazı özellikler bulunmaktadır. Bunların içerisinde ise sağlık ve güvenlik hususları ile alakalı olan en önemli belgelerin başında ise CE belgesi gelir.

Ürettiğiniz ürünlerin gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında rahat bir dolaşıma sahip olabilmesi için CE Belgesine, Ce işareti ile ilişkilendirilmesine ihtiyacınız vardır. Ekol Belgelendirme olarak üretimlerini yaptığınız, son dönemlerde artan talep ve ihtiyaca yetişebilmek için hızlandırdığınız Yaşam alanlarından prefabrik ve konteyner ürünleri için en uygun teklifleri vermekteyiz. Ce belgesi ve diğer tüm belgelere için kısa süre içerisinde denetimler, kontroller yapılmakta ve sizlere belgeyi almanız için danışmanlık verilmektedir. Aynı zamanda belgenin de alınmasını sağlayan Ekol Belgelendirme´yi hemen arayarak teklif  & destek alabilirsiniz.

 

Konteyner Yaşam Alanı Nedir?

 

Hemen her alanda kullanımı yaygın olan yaşam alanları için ideal ısı yalıtımı ve ses yalıtımı ile kullanımı daha mümkün olan Konteyner ürünleri hızlı bir şekilde üretilebilen ürünler arasındadır. Konteyner yaşam alanlarına elektrik, su ve wc bağlanılabilmekte, gerekli giderler kurularak hızlı bir şekilde kullanıma uygun olan ürünlerdir. İnşaat ve yapı alanında uzun senelerdir kullanılan bu ürünler, malesef ülkemizde yaşanan doğal afet sonrasında bölgede kullanılabilmek adına bir çok yeni firma tarafından hızlı üretime geçilmiş ve insanlığa fayda sağlamak adına üretilmiştir. En uygun konteynerların pazara sağlanabilmesi için bazı standartları karşılıyor olması da gerekir. Bu kapsamda Ekol Belgelendirme´yi arayarak en uygun fiyatlardan Konteyner üreticileri için tüm belgeleri temin edebilir ve aynı zamanda ürün pasaportu olarak bilinen CE belgesi de sağlanabilir.

Konteynerlardan meydana getirilen yaşam alanları iyi bir yalıtım ile iklim koşullarına dayanıklı olmaktadır. Maliyet açısından da düşük maliyetli yaşam alanlarıdır. Rahat sevkiyat yapılabilir, taşınabilir ve farklı bir bölgeye kurulabilir. Bir çok kez farklı yerlere taşıyarak bu yaşam alanlarını kullanabilir ve aynı zamanda doğal afetler arasında bizi en yıkıcı olan depremlere karşı da dayanıklıdırlar.

Konteyner üreten tüm firmaların belli standartları baz alması ve özellikle deprem bölgesine üretilecek konteyner ürünlerinde de AFAD´ın istemiş olduğu özelliklere uygun olarka üretilmesi istenir. Son teknoloji imkanlar ile üretmiş olsanız bile CE belgesi olmayan hiçbir konteyner ülkede serbest dolaşamayacaktır. Kullanım amaçları doğrultusunda bu ürünler elektrik tesisatına, sıhhi tesisata uygun olmaktadır.

Sizlerde Ekol Belgelendirme´nn alanında uzman danışanlarından destek alabilir ve hızlı bir süreçten geçerek CE Belgesine anında sahip olabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Ce Belge Başvurusu İçin Gerekli Evraklar
  Ce Belge Başvurusu İçin Gerekli Evraklara Ekol Belgelendirme web sitesinden erişebilir ve bu evrakların bir araya getirebilmesi için uzmanlarımızdan her zaman destek alabilirsiniz.
 • ISO 26000 Sertifikası Nasıl Alınır?
  ISO 26000, organizasyonunuzun sosyal sorumluluğunu arttırmak için gerekli detayları sizlere sunar. Uzun süreli sosyal sorumluluk stratejisi inşa etmek istiyorsanız ISO 26000 standartlarına göre hareket etmeniz gerekir.
 • Neden Vegan Sertifikası Almalıyım?
  Neden Vegan Sertifikası Almalıyım? sorusunun en iyi yanıtı için bu içeriğimizi inceleyebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekol Belgelendirme firmasının sağladığı VEGAN BELGELENDİRME hizmetinden yararlanmak çok kolay.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp