Sepetim Sepetim

Primark Belgesi

Primark Belgesi ile ilgili bilgi almak ve danışmanlık faaliyetlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilir ve Ekol´den teklif alabilirsiniz. Tekstil sektörünün dünyaca tanınmış markası olan Primark, aynı zamanda alanında liderliği kabul görmüş global bir şirkettir. İrlanda merkezli olarak kurulan bu şirket uyguladığı politikalar ve müşteri odaklı çalışmalarının neticesinde giderek büyüymüş ve dev bir firma haline gelmiştir. Öyle ki sektöründe lider konumuna yükselerek belirli kurallar koyma noktasına kadar gelmiş bulunmaktadır. Kendi fabrikaları ve ürünlerinin yanı sıra faaliyet gösterdiği bölgelerdeki şirketlerle de çalışarak müşterilerine hizmet etmektedir. Fakat bu konuda kendisine tedarikçi olmak isteyen şirketler için bazı standartlar ve sorumluluklar şart koşarak bunların sağlanmasını zorunlu tutmaktadır. İlgili standartları ve zorunlulukları sağlayan şirketler Primark belgesi almayı hak kazanarak artık ürünlerini Primark çatısı altında müşterilerine ulaştırabilmektedir.

Bu konuda uluslararası geçerliliği olan belgeyi almak için yetkilendirilmiş bağımsız kuruluşlar bulunmaktadır ve bunlardan birisi de firmamız olmaktadır. Birçok irili ufaklı tekstil şirketleri Primark tedarikçisi olabilmek amacıyla firmamızdan danışmanlık hizmeti almaktadır. Süreç sonunda ilgili standartları sağlayarak denetimlerde başarılı olan şirketler için bu belge tahsis edilmektedir. Siz de şirketiniz için bir Primark tedarikçisi olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız bu konuda sizlere gerekli bilgileri ileterek tüm sorularınızı büyük bir titizlikle cevaplayacaktır. Dilerseniz WhatsApp destek kanalımız aracılığıyla da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Primark Belgesi | Danışmanlık Eğitim ve Denetim Hizmetleri


Bir şirket için uluslararası geçerliliği olan bir belgeyi almak ve bu belgenin yükümlülüklerini sürdürülebilir hale getirerek uygulamaya koymak oldukça önemlidir. Şirketin marka değerinin ve rekabet gücünün artması başta olmak üzere birçok konuda artıları olan bu belgelerden birisi de Primark belgesi olmaktadır. Dünyaca ünlü tekstil devinin bir tedarikçisi olmak isteyen firmalar öncelikle bu belgeye sahip olmak zorundadır. Bu belgeyi alabilmek için ise bağımsız danışmanlık firmalarından hizmet alınması gerekmektedir. Bahsi geçen danışmanlık firmalarından birisi olarak uzun yıllardan beri bu konuda sayısız şirkete hizmet vermekteyiz. İrili ufaklı birçok şirket uzmanlarımız rehberliğinde Primark süreçlerini gerçekleştirerek bu belgeyi almaya hak kazanmış bulunmaktadır. Engin bilgi birikimi ve profesyonel yaklaşımı ile bu konuda tecrübeli olan danışmanlarımız ilgili süreçleri başarılı bir şekilde yürüterek denetimlerin rahatlıkla tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Siz de şirketiniz için bu belgeyi almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme bu alanda başarılı bir kadro ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Primark Belgesi | Danışmanlık Eğitim ve Denetim Hizmetleri

Primark belgesi almaya hak kazanan şirketler gerekli standartların yanı sıra sosyal ve çevresel anlamda birtakım sorumlulukları da yerine getirmeyi taahhüt etmektedir. Bu belgeyi alan şirket çevresel etkileri azaltma, çalışanları için adil ve eşit çalışma koşulları sağlama, insan haklarına ve etik değerlere saygı gösterme, rüşvet ve yolsuzlukla mücadele gibi birçok önemli konuda şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket ettiğini ilan etmektedir. Bu da şirketinin güvenilirliğinin artmasına, marka ve imajının yükselmesine önemli katkılar sağlamaktadır. Tüm bunlar da Primark ürünlerinin tercih edilebilirliğini artıran önemli etkenler olmaktadır. Anlaşılacağı üzere oldukça büyük bir öneme sahip olan bu belge için mutlaka profesyonel bir danışmanlık firması ile çalışılması önemlidir. İlgili sürecin sağlıklı ve güvenilir bir biçimde yürütülebilmesi için mutlaka uzman isimlerle çalışılması gerekmektedir. Bu konuda profesyonel olarak hareket eden danışmanlarımız tam olarak ihtiyacınız olan isimlerden oluşmaktadır. Tüm süreç boyunca daima yardımınızda bulunarak amacınıza ulaşmanıza büyük katkı sağlayacaktır.

Çok daha fazlası için Ekol Belgelendirme´ye sitesinde yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • İnovasyon Nedir?
  ISO 56000 İnovasyon Yönetimi belgelendirme hizmeti veren Ekol Belgelendirme´de İNOVASYON kelimesi ele alındı. Bu içeriğimizden hemen bilgi sahibi olabilir ve Ekol´den ISO teklifi alabilirsiniz.
 • FSC Belgelendirme Hizmetleri
  FSC Belgelendirme Hizmetlerinde bulunan EKOL Belgelendirme ile irtibata geçerek, faaliyet alanlarınız için gerekli olan, sizi bir adım öteye taşıyacak olan bu belgeye hemen sahip olabilirsiniz.
 • En Uygun MSDS Hazırlama Ücreti
  Ekol Belgelendirme sizlere En Uygun MSDS Hazırlama Ücreti tekliflerini sitesi üzerinden sunabilmektedir. Malzeme güvenliği bilgi formları için bizi her zaman arayabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp