Sepetim Sepetim

REACH Belgesi Denetim ve Sertifikasyon

REACH Denetim ve Sertifikasyon konusuna dair merak ettiğiniz bir çok bilgiye Ekol Belgelendirme firmamız aracılığı ile ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını firmamızdan alabilirsiniz.

REACH kapsamı içerisinde yer alan ithalatçıları ve üreticileri ilgilendiren bu belge türünde kayıt olunması gerekmektedir. İlgili ithalatçılar ve ürün üreticileri REACH kaydını Avrupa pazar ithalatları için yapmak zorundadır. Ekol Belgelendirme olarak ihtiyaç duyduğunuz anda REACH belgesi için sizlerin yanındayız.

Avrupa Birliği ithalatçılar için tedarik edilen maddeler, karışımlar, eşya ve ürünler için REACH regülasyonuna uygun bir firma konseptinde bulunduğunuz, ilgili belgeye sahip olduğunuzu görmek isteyecektir. REACH yönetmeliklerindeki detayları bilmek ve firmanızı, ürünlerinizi bu yönetmelik detaylarında yer alan gerekliliklere uygun bir hale getirmeniz gerekmektedir.

REACH belgesi olmayan bir çok kurum, kuruluş sorunlar yaşamakta ve ilgili belgeye sahip olamamaları halinde Avrupa Pazarında yer alamamaktadır. Bu kapsamda teknik bilgisi oldukça yüksek, işine hakim danışmanlarımız size REACH BELGESİ almanız için tüm aşamaları, tüm gereksinimleri sunmaktadır. Ekol Belgelendirme olarak REACH kaydınızı başarılı bir şekilde yapabilmeniz, gerekli olan tüm danışmanlık hizmetleri ile birlikte sunmaktayız. Avrupa´ya yapacağınız ihracatlar için firmanızın ihtiyaç duymuş olduğu tüm belge ve dökümanlar firmamız tarafından başarılı bir şekilde sizlere hazırlanabilmektedir.

REACH KAYDI

Firmanızın kimyasal maddelerinin zorunlu olarak kaydını yaptırmanız sayesinde Avrupa pazarına rahat bir şekilde ürünün erişmesini sağlayabilir ve aynı zamanda maliyet konusunda da firmamız ile çalışarak en uygun fiyatlardan bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleriniz ve hizmetleriniz için alınacak olan bir REACH Kaydı, Belgesi sayesinde firmanızın, markanızın güveni, kalitesi de artacaktır.

Türkiye´nin neresinde olursanız olun Ekol Belgelendirme olarak REACH analizinizi yapmaktayız. Ürünlerinizin risklerini içeren risk analizleri, firmanız için uygunluk belgesi aşamaları, maddelerin envanterleri, ön kayıt için gerekli olan tüm detaylar ve kayıt esnasında firmanız adına danışmanlarımızın temsilcilikleri ile hızlı bir işlem ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz. Hemen incelediğiniz web sayfamızın iletişim sayfası aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

REACH Kapsamındaki Ürünlerden Bazıları

* Kozmetik, aksesuar
* Kırtasiye
* Pigmentler, boyalar, yapıştırıcılar
* Deterjanlar
* Tekstil, ayakkabı, deri
* Alaşımlar ve plastikler
* Yağ, yakıt ve gazlar
* Borular, döküm gibi yarı mamül ürünler
* Oyuncaklar
* Mobilya
* Elektronik ve elektrik ürünleri

Detaylı bilgi ve her türlü sorunuz için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı daima arayabilir ve her zaman ücretsiz bilgi alabilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Prefabrik ve Konteyner Üreticileri İçin Ce Belgelendirme
  Prefabrik ve Konteyner Üreticileri İçin Ce Belgelendirme ihtiyaçlarınız için kurumsal web sitemizde yer alan telefon numaramızı hemen arayabilir ve en uygun fiyatlardan bizden hizmet alabilirsiniz.
 • Teknik Dosya Nedir?
  CE Sertifikası alacağınız zaman karşınıza çıkan teknik dosya hazırlama ile alakalı merak ettiğiniz herşey Ekol Belgelendirme ile size sunuldu, Teknik Dosya Nedir? sorusunun yanıtı bu içerikte.
 • ISO 26000 Sertifikası Nasıl Alınır?
  ISO 26000, organizasyonunuzun sosyal sorumluluğunu arttırmak için gerekli detayları sizlere sunar. Uzun süreli sosyal sorumluluk stratejisi inşa etmek istiyorsanız ISO 26000 standartlarına göre hareket etmeniz gerekir.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp