Sepetim Sepetim

Reach Belgesi ve Kayıt İşlemleri

Reach Belgesi ve Kayıt İşlemleri için aradığınız danışmanlık firması Ekol Belgelendirme sizlerden gelen tüm talepleri aynı gün içerisinde değerlendirmekte ve kısa süre içerisinde markanızı belgesine kavuşturmaktadır.

Avrupa Birliğine yapılan kimyasal madde ihraçları için doğrudan etkili olan REACH belgeleri için Ekol Belgelendirme profesyonel kadrosu ile sizlerin yanında. İhracatçı firmaların ihtiyacı olan REACH belgelerini firmamız sizler adına temin edecektir. Unutmamalısınız ki firmaların REACH mevzuatları gereğince ihraç etmek istedikleri tüm ürünlar ECHA yani Avrupa Kimyasallar Ajansına kayıt olmak zorundadır.

Kelime anlamına bakılırsa, Reach kelimesi ingilizceden dilimize ulaşmak, uzanmak, yetişmek anlamındadır. Kimyasal maddeler mevzuatlarındaki yasalar ve yönetmeliklere hakim olan Ekol danışmanları sizler için AB tüzüğünde geçerli olan bu belgenin tüm aşamalarını başarılı bir şekilde tamamlamaktadır.

REACH Belgesi zorunlu olmasındaki asıl amaçlara bakmak gerekirse, bu belge sayesinde kansere sebep olacak, zehirli etki oluşturacak, genetik yapılarımıza olumsuz etkiler sağlayacak, doğa içerisinde yer aldığında uzun süre boyunca yok olmayacak olan, kirliliğe sebep verecek olan kimyasal ürünlerin üretimlerinin, denetlenmesi demektir. Kimyasallar malesef küreselleşen dünyamızda olumsuz etkilerini son dönemlerde en çok gösteren maddelerdir. Kimyasallara karşı insan sağlığı ve gelecek nesiller adına çevre düzeyini kontrol altına almak için REACH belgesi oldukça önemlidir.

REACH belgesi ile kimya endüstrisi yenilenebilir ve rekabet ortamı üst seviyede olabilir. Kimyasal maddelerin zararlarını yok etmek, ortadan kaldırma ve en aza indirmek için hemen firmamızın kurumsal web sitesi üzerinden bize ulaşım sağlayabilir ve markanız, ürünleriniz için ilgili belgeye sahip olabilmeniz adına gerekli adımları danışmanlarımız eşliğinde atabilirsiniz.

REACH belgesi ile AB pazarında hareket etmek zorunda olan ürünlere bakacak olursak, alaşımlar, plastik ürünler, borular, döküm gibi yarı mamüllü ürünler, yağlar, gazlar, yakıtlar, oyuncak ve mobilyalar, kozmetik ve aksesuar ürünleri yer almalıdır. Kırtasiye malzemeleri, Pigmentler, boyalar ve yapıştırıcılar,Deterjanlar, tekstil ürünleri, ayakkabılar ve deriden üretilenler, elektronik ve elektrikli ürünler gibi ürünlerdir.

Daha fazla bilgi ve detay için hemen bize ulaşın, Ekol Belgelendirme sizlere en iyi fiyatları en kaliteli bir şekilde sunacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Müşteri Şikayetleri Yönetimi ISO 10002
  Müşteri Şikayetleri Yönetimi ISO 10002 Belgelendirme Sistemleri´nde uzman kadromuz ile Türkiye´nin her yerinde sizlerin hizmetindeyiz. Ekol´ü arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Iso 9001 Belgesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti
  Iso 9001 Belgesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetimizden yararlanmak isteyen herkese, uygun fiyat garantisi ile, alanında uzman eğitmen ve danışmanlar ile hizmetlerimizi Ekol Belgelendirme markası altında sunmaktayız.
 • MEB Okullarına ISO Belgelendirme Hizmeti
  MEB Okullarına ISO Belgelendirme Hizmeti için sizlerin hizmetinizdeyiz. Ekol Belgelendirme olarak Türkiye´nin tüm bölgelerindeki okullar için ihtiyaç duyulan ISO sertifikaları için hemen bizden teklif alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp