Sepetim Sepetim

Restoran Kalite Belgelendirme

Restoran Kalite Belgelendirme hizmetimiz hakkında bilgi almak ve işletmenizde ISO standartlarında bir hizmet ile müşterilerinize sunmak, müşterilerinize hizmet vermek için EKOL´den danışmanlık alabilirsiniz.

Müşterilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılayabilmek markanız, firmanız ve restoranınız için ne denli bir getirisi olacağını hiç hayal ettiniz mi? Yiyecek ve içecek hizmetlerinin verildiği işletmelerde müşterilerinizin beklentilerini karşılayabilme, sunum, iletişim ve hijyen konuları oldukça önemli bir hal almaktadır. Son dönemlerde en çok dikkat edilenlerin başında hijyen gelmektedir. Koronavirüs durumundan sonra artık tüm işletmelerde hijyen kuralları maksimum düzeyde olmalıdır. İşletmenize gelecek olan müşterileriniz ilk başta hijyene dikkat edecektir. Hijyen artık firmalarda her zaman ilk dikkat edilmesi gereken bir kriter olmuştur.

Cafenizin, restoranınızın, lokantanızın üretim aşamaları, servis konuları, hijyen hali, oturma planı vb.. kriterlere dikkat etmesi işletme sahibi için artık önem arz etmektedir. Kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan markaların belli düzeydeki standartlara dikkat etmesi gerekir. İşletme verimliliğinizi arttırmak için belli standartlara uymak önceliğiniz olmalıdır.

RESTORAN - CAFE KALİTE BELGELENDİRMESİ

Cafe, lokanta ve restoranlarda kalite belgelendirme işlemlerinin yapıldığı Ekol Belgelendirme ile markanızın bilinirliliği, restoran hizmetlerinizin kalitesi ve tanınırlığı artacaktır.  Ekol Belgelendirme´nin sizlere sunduğu lokanta, cafe ve restoran kalite belgeleri sayesinde düşük bir maliyet ile yüksek kalite elde edersiniz. Verimli bir işletme olacağınız bu yolda müşterilerinizin kısa süre içerisinde kalite artışını göreceğini sizde farkedeceksiniz. Bir çok lokanta, kafe ve restoran üretim ve hizmet kalitesine dikkat etmemektedir, Sizler markanızda, işletmenizde bunlara dikkat ettiğiniz andan itibaren gözle görünür bir faydayı algılayabilirsiniz. Kalite yönetim sistemlerinde EKOL Belgelendirme olarak ISO 9001 kalite sistemini sizlere entegre ediyoruz.

ISO 9001 standardının entegrasyonlarının yapıldığı cafelerde, lokanta ve restoranlarda işverenler ve çalışanlar her zaman iyi bir bilgi birikimine sahip olduğunu gösterir. Restoran kalitesi belgelendirme hzimeti sayesinde doğru hizmet, uygun maliyet politikası ile sunulur. Aynı zamanda firmanızın müştelerine yaklaşımı, servis açma, servis toplama vb. alanlardaki değişiklikler de gözlemlenecektir. Restoranlara entegre edilen ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı ile müşteri potansiyelindeki artış ve işletmenin kurumsal görünümü değişecektir.

Ekol Belgelendirme firmasının incelemekte olduğunuz kurumsal web sitesi aracılığı ile Restoran & Cafe Kalite Belgelendirme hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan numaralarımız ile bize ulaşabilir ve uzman danışmanlarımızdan kalite yönetim standartları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kalite yönetim standartlarını yerine getiren firmalar yeterliliğin sağlandığı anda restoranları, cafeleri ve lokantaları için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazanacaktır. Firmaların global pazarda ayakta kalması, pazar şartlarına ayak uydurması için her türlü teknolojinin takibinin yapılması ve günümüz şartlarındaki tüm detayları bilmesi gerekir. Firmamız size ve markanıza uygun olan kalite standardı entegrasyonunu sağlayacak ve hizmetlerinizi bir tık öteye taşımanızı sağlayacaktır. Uygun fiyatlı restoran kalite belgelendirme hizmeti için hemen incelediğiniz web sitesinde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

ISO 9001 standardı her firmaya entegre edilebilir ancak global dünyada yiyecek ve içecek sektöründe bulunan tüm işletmelerin hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmasının önemi her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle Restoranlar için, Cafeler için ve Lokantalar için kalite belgelendirmesi önem arz etmektedir. Aklınıza takılan sorular ve işletmeniz için ihtiyaç duyulan hizmetler için Ekol´den bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 27001 Belgesine Sahip Olun
  Ekol Belgelendirme ile kısa süre içerisinde ISO 27001 Belgesine Sahip Olun. Aklınıza takılan tüm hususlar ve diğer detaylar için çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.
 • ROHS Belgelendirme
  ROHS Belgesi ile alakalı bir çok verinin yer aldığı Ekol Belgelendirme kurumsal sitesinde sizler için her bir detaya yer verildi, hemen kurumsal sitemizden inceleyebilir ve anında teklif alabilirsiniz.
 • MSDS (MGBF) Formu Hazırlama Firması
  MSDS (MGBF) Formu Hazırlama Firması ile ilgili aramalarınızda rastladığınız Ekol Belgelendirme firması eğitmen ve danışmanları bu alanda kendini geliştirmiş ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Detaylı bilgi almak için hemen bizi a
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp