Sepetim Sepetim

Şirketler İçin Sürdürülebilirlik

Şirketler İçin Sürdürülebilirlik hizmetlerini Ekol Belgelendirme olarak sizlere sunuyoruz. Kurumsal sürdürülebilirlik adına uzmanlarımız ile sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Çevresel anlamda firmalardan insanların beklentileri vardır. Sosyal duyarlılık ile çevre duyarlılığı son dönemlerde oldukça önem kazanmıştır. Nitekim yaşanan çevre olaylarından, küresel ısınmadan ve bir çok farklı durumdan yaşananlar gözler önündedir. Şirketlerin ekonomik olarak beklentileri içerisine girebilmesi için ve pazardaki yerini daha da sağlamlaştırabilmesi için sürdürülebilirliğe önem vermesi gerekmektedir. Farklı bir ifade yoluna gitmek gerekirse bu durum firmaların ekonomik anlamdaki tüm faaliyetlerinde, üretim aşamalarında, işleyiş süreçlerinde çevresel sorumluluklarını bilerek hareket etmesi gerekir.

Sürdürülebilirlik ile birlikte sosyal hedefleriniz, ekonomik hedefleriniz, çevresel hedeflerinizi bilmeli ve bunlar arasındaki dengeyi doğru oluşturmalısınız. Firmamız Ekol Belgelendirme olarak ihtiyacınız olan  tüm belgelendirme süreçlerinin yanı sıra sizlerin sürdürlebilirlik ile ilgili tüm taleplerinde de yanında oluyoruz. Alanında uzman danışmanlarımız ile heran çevreye duyarlı üretimler, faaliyetlerin olması ve firmanızın bunlarla bağlantılı olarak ekonomik anlamda büyüyebilmesi, rakiplerinden bir adım önde olması, kurumsal anlamda itibarının arttırılması, hizmet kalitesindeki artışın sağlanması da beraberinde gelecektir.

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Firmaların ekonomik büyümesi, çevreye verdiği önem ve sosyal gelişimi desteklemesi kurumsal sürdürülebilirliğin önemli hususlarıdır. Kurumsal işletmelerin iş stratejilerinde etik olması ve sosyo-çevresel faktörlere önem vermesi günümüzde önem arz etmektedir. Kültürel ve ekonomik miraslarımıza odaklanarak uzun soluklu değerler oluşturmanız, dünyanın daha yaşanabilir bir hal alması için dikkatli davranmanız tüm müşterilerinizi ve müşteriniz olma potansiyelini taşıyan çevredeki insanları etkileyecektir. İş dünyasındaki tüm organizasyonlarda yer alabilmeniz için firmanızı, firma personelinizi eğitiyor ve sürdürülebilirlik ile ilgili tüm detayların aktarımını sağlıyoruz.

Kurumsal sürdürülebilirlik hususlarında firmalar içerisinde oldukları toplumların, bulundukları Dünya´nın çevre kurallarının dikkate alınması gerekir. Faaliyetlerinizi daha iyi bir ortamda sürdürebilmek için tüm kavramların farkında olmanızı sağlıyoruz. Kısa sürede ekonomik anlamda sizlere yarar sağlayacağını göreceğiniz farklı bir bakış açısını sunacağız. İşletmenizin finansal anlamdaki hedeflerine odaklanması için Ekol Belgelendirme danışmanları Türkiye´nin neresinde olursanız olun sizin yanınızda.

İçerisinde bulunduğumuz dönemde artık kurumsal sürdürlebilirlik her firmanın yönetim faaliyetleri kapsamında olmak zorundadır. Firmaların özellikle üst yöneticilerinin kararlı olması ve desteklemesi ile kurumsal sürdürülebilirlik meydana gelmektedir. Destek alarak tüm faaliyetlerin kurumsal sürdürülebilirlik standartlarına uygun olarak sürdürülmesi gerekir.

İŞLETMEYE YARARLARI

* Firmanın sektördeki marka imajını arttırır.
* Firmanın piyasadaki rekabet koşullarına ayak uydurması ve avantajlı konumda olmasını sağlar.
* İşletmenin üretimlerindeki maliyetlerin düşmesine neden olur ve firma içerisinde verimliliğin artması sağlanır.
* Tedarikçiler arasında tercih edilen firmalar arasında yer almanıza olanak sağlanır.
* Ülkemizde ve dünyanın farklı bir ülkesindeki yasalara kolay ve hızlı bir şekilde entegre olabilmeniz sağlanacaktır.
* Firma çalışanlarının her zaman tercih ettiği firma olursunuz, rakip firmaların personeli dahi sizle çalışmak ister.
* Sektöre yatırım yapmak isteyen firmaların sürdürülebilirlik uygunluğunuz nedeni ile tercih ettikleri arasında gösterilirsiniz.
* Firma hissedarlarınız popülerliğinizden, kaliteli hizmetlerinizden dolayı daima mutlu olurlar.

Ve daha nicesi. Konu ile ilgili daha fazla bilgi ve teklif talepleri için hemen Ekol Belgelendirme´yi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Restoran Kalite Belgelendirme
  Restoran Kalite Belgelendirme hizmetimiz hakkında bilgi almak ve işletmenizde ISO standartlarında bir hizmet ile müşterilerinize sunmak, müşterilerinize hizmet vermek için EKOL´den danışmanlık alabilirsiniz.
 • ISO 10004 Nedir?
  Ekol Belgelendirme´de sizler için tüm detaylar düşünüldü. İhtiyacınız olan tüm ISO sertifikaları için uzman kadromuz ile tüm Türkiye´de hizmet veriyoruz. ISO 10004 Nedir? yanıtı için içeriğimizi inceleyin.
 • Sterilizasyon Validasyonu Testleri
  Sterilizasyon Validasyonu Testleri ile ilgili bir çok detaya yer verdiğimiz kurumsal sitemiz aracılığı ile sizlerde bilgi sahibi olabilir ve ilgili hizmetimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp