Sepetim Sepetim

Sürdürülebilirlik Değerlendirme Sistemleri

Sürdürülebilirlik Değerlendirme Sistemleri için bilgi alabileceğiniz ve firmanızın ihtiyacı olan tüm hizmeti uzman danışmanlardan temin edebileceğiniz EKOL BELGELENDİRME firmamıza hoşgeldiniz.

Özellikle 2020´li yılların sonunda daha fazla adını duyduğumuz sürdürlebilirlik hususları hızla gelişen ve artış gösteren dünya nüfusu ile ilgilidir. Sanayileşmenin artmasının yanında doğal kaynaklarında hızlı ve kontrolsüz bir şekilde tüketilmesi. Tüketimlerde yaşanan dikkatsizlikler ve daha fazlası ile beraber sorunlar oluşabilmektedir. Bu yaşantıya, bu yaşam tarzına durm dememiz gerekmektedir. Daha doğru kaynak kullanımı ve doğaya karşı yapılan yanlışlardan dönmemiz oldukça önemlidir.

Sürdürülebilirlik
ile ilgili özel bir alan yoktur. Bu hemen her alanı kapsamaktadır. Dünya üzerinde var olan canlıların sürekli olabilmesi ve nesilden nesile aktarılabilmesi için önemlidir. Kaynaklarımızı doğru kullanmalı ve sağlıklı bir dünyayı gelecek nesillere bırakmalıyız. Hemen her çalışmanın doğa ile uyumluluğunu sorgulamak gerekir. Kurumsal firmaların doğanın dengesini bozacak üretimlere, hizmetlere izin vermemesi ise bu hususta en önemli başlıklar içerisindedir.

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HİZMETİ

Kurumsal firmaların sürdürülebilirlik ile doğru orantılı, uygun bir şekilde hareket etmesi hem kendi prestijleri açısından hemde firmaların personelinin çocuklarının, firma sahiplerinin evlatlarının gelecek nesillerde daha rahat yaşayabilmesi için önem arz etmektedir.

Ekol Belgelendirme olarak kurumsal sürdürülebilirlik alanında ihtiyacınız olan her an her yerde yanınızdayız. Kurumsal sürdürülebilirlikte işletmelerin tüm stratejileri gözden geçirilmektedir. Çevre faktörleri, kültürel faktörler, maliyet hesaplamaları vb.. bir çok detaya odaklanmak gerekir. Firmaların daimi olan bir paydaş değeri yaratabilmesi için danışmanlarımız gerekli çalışmaları yürütmekte ve Türkiye´nin neresinde olursanız olun sizlere hizmet verebilmektedir. Sürdürülebilirlikte ortaya çıkarılan tüm detayların uzun ömürlü olduğu ve gelecek için bir zarar teşkil etmediği bilinmelidir. En verimli çalışma düzeni sürdürülebilirlik sayesinde oluşturulabilmektedir.

Sürdürülebilirlik yalnızca firma için değil aynı zamanda personelleriniz içinde iyidir. Personellerinizin gelişimi açısından özel etkileri olan bu durum kısa süre içerisinde ekonomik anlamda da sizi rahat ettirecektir. Unutmamalısınız ki parasal anlamda getiri elde etmeye çalışırken yapılan hatalar çevre ve sosyal anlamda bazı istenmeyen etkileri doğurabilir ve bu etkiler neticesinde firmanız olumsuz bir çok durumla karşı karşıya kalabilir.

Bugün dünya üzerinde istisnasız her bireyin sürdürlebilirlik hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Toplumsal bilinci oluşturabilmek için öncelikle siz ve sizin gibi firmaların adımları atması gerekir. Firmanızda verilecek olan eğitimler sayesinde firma çalışanlarınız dışarıdaki hayatlarında da bunlara dikkat edecek ve bir zincir gibi bu işlemler yayılacaktır. Toplumsal bilincin oluşturulması için ilk adımı atmak ister misiniz?

Hemen EKOL Belgelendirme firmamızı arayarak bu alanda en iyi bilgilere sahip olabilir ve teklif taleplerimizi öğrenebilirsiniz.

Ekol Belgelendirme Sürdürülebilirlik alanında en bilgili, en tecrübeli danışmanları ile hizmetlerini sağlamaktadır.

Kurumsal Sürdürülebilirliğin Üç Temel İlkesi Vardır. Bunlar

*  Sürdürülebilir Ekonomi
*  Sosyal Sürdürülebilirlik
*  Sürdürülebilir Çevre


olarak karşımıza çıkmaktadır. Konuya ilişkin daha detaylı bilgi almak ve uzmanlar ile yola çıkmak isterseniz hemen incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasında bulunan numaralarımızı arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • MDR Teknik Dosya Türleri
  MDR Teknik Dosya Türlerini Ekol Belgelendirme´nin sizler için hazırlanan bu sayfasından inceleyebilir ve konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm hususlar için bize ulaşabilirsiniz.
 • ETI (Ethical Trading Initiative) Kuralları
  ETI (Ethical Trading Initiative) Kuralları ile alakalı sizler için hazırlanan bu içeriğimize hemen sitemizden gözatabilir ve konu ile alakalı daha detaylı bilgi edinmek istediğinizde bizi arayabilirsiniz.
 • ISO 26000 Standardı Özet Bilgiler
  ISO 26000 Standardı Özet Bilgiler için Ekol Belgelendirme´nin uzmanları sizler için bu içeriği hazırladı, hemen inceleyebilir ve en uygun teklifler için sitemizde yer alan numaramızı arayabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp