Sepetim Sepetim

Tıbbi Cihaz Ürün Danışmanlığı

Tıbbi Cihaz Ürün Danışmanlığı ve medikal ürün danışmanlığı için Ekol Belgelendirme firmasının onlarca referansı arasında sizlerde yer alabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. ISO 13485 Belgesi Medikal Tıbbi Ürünler Kalite Yönetim Danışmanlık Danışmanlığı talepleriniz için Ekol Belgelendirme sizlerin yanında. Medikal alanda bir çok belgelendirme ve danışmanlık için firmamız tercih edebilirsiniz. Bu alanda hizmetlerimizden biri olan ISO 13485´e gelin birlikte göz atalım.

ISO 13485 BELGESİ

Medikal, tıbbi cihzların geliştirilmesi, üretilmesi, tasarım ve montaj işlemlerinde, hatta satış sonrası hizmetlerinde dahi bir kalite yönetim sistemi kurmak gerekmektedir. Tıbbi cihazlar ile ilgili müşteri memnuniyetlerini karşılayabilmeniz için firmanızı kanıtlamanız adına ISO belgesine sahip olabilirsiniz. ISO 13485 ile müşterilerinizin ihtiyaçlarını ne kadar karşılayabilirsiniz kontrol edebilir ve kalitenizi ortaya koyabilirsiniz. ISO 13485 belgesine sahip olan firmaların kalite yönetim sistemine de sahip olması demektir. Ürünlerin, servisin ve teknik hizmetlerin kaliteli bir yönetim sistemine uyumlu hale gelmesi bu ISO belgesi ile olmaktadır.

ISO 13485 VE ISO 9001 belgeleri kalite yönetim sistem standartları üzerine kurulan belgelerdir. Bu ISO belgelerindeki bir çok şart ISO 9001´in baz alınması ile ortaya çıkmıştır. Özel olarak tıbbi cihazlar için hazırlanmış olan bir takım detayları da barındıran ISO 13485 standartı için hemen firmamızdan bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

ISO 13485 standardı belgesi için firmanızın gerekli olan süreçleri tamamlaması gerekmektedir. Bu prosedürlerin ayarlanması ve kontrol edilmesinde ne gibi yollar izlemeniz gerektiğini Ekol Belgelendirme danışmanlarından destek alarak yapabilirsiniz. ISO belgelerindeki tüm sıkı kurallara hakim, tüm detayları bilen danışmanlarımız bilgi ve tecrübesi ile firmanızın yanındadır. Medikal ürün hizmet danışmanlığımızdan yararlanarak ürün ve hizmetleriniz için belgelendirme aşamalarını hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Medikal ürün danışmanlığı fiyatları için hemen Ekol´ü arayın.

ISO 13485 TIBBİ CİHAZ VE MEDİKAL ÜRÜNLER KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Kalite yönetim sisteminin oluşturulması için Ekol Belgelendirme uzman eğitmenleri sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Standart süreçleri hızlı bir şekilde aşmanızı ve tamamlamanızı sağlayacak olan firma yetkililerimiz tüm detaylara hakim olarak ilgili belgede yer alan standartlara uygun bir hale gelmenizi sağlamaktadır. Toplam kaliteli etkinliklerinizi arttıracağınız bu danışmanlık ile eksikleriniz giderilecek ve belgelendirme kuruluşumuz tarafından ilgili ISO belgesine hazır hale getirileceksiniz.

Başarılı bir şekilde tıbbi cihaz ürün danışmanlığı, tıbbi cihaz belgelendirme danışmanlığı ve tıbbi cihaz ürünleri kalite yönetim sistemi hizmetleri için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • HACCP Gıda Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri
  HACCP Gıda Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri için Ekol Belgelendirme sizlere en kaliteli hizmeti vererek, işletmeniz ve ürünleriniz için en iyi sonuçları almanızı amaçlamaktadır. Hemen sitemizden bilgi alın veya bizi arayın.
 • ETI (Ethical Trading Initiative) Kuralları
  ETI (Ethical Trading Initiative) Kuralları ile alakalı sizler için hazırlanan bu içeriğimize hemen sitemizden gözatabilir ve konu ile alakalı daha detaylı bilgi edinmek istediğinizde bizi arayabilirsiniz.
 • Vegan Sertifikasısı Fiyatları
  Vegan Sertifikasısı Fiyatları için Ekol Belgelendirme firmamızın web sitesinde yer alan müşteri temsilcileri numaralarından hemen teklif alabilirsiniz. Nerede olursanız olun, size en uygun teklifleri her zaman Ekol sunar.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp