Sepetim Sepetim

Tıbbi Cihazlar Yönetmeliği (MDR) Danışmanlık Hizmetleri

Tıbbi Cihazlar Yönetmeliği (MDR) Danışmanlık Hizmetleri için Ekol Belgelendirme firmasını arayabilir ve firmadan anında konuya ilişkin bilgiler dahilinde destek alabilirsiniz.

MDR (MDR 2017/745/EU)  detaylar ve kurallar kapsamında yurt dışında yer alan rakip firmalarınız hazırlandı. Sizlerde son dönemde bu konuya ilişkin değişim içerisinde yer almak için, firmanızın etkilenmemesi ve faaliyetlerine aralıksız devam etmesi için Ekol´den destek alabilirsiniz. Firma personelinizin konuya hakim olması, yeni bilgileri edinmesi için eğitim süreçlerimizi hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Tıbbi Cihaz Tüzüğü (MDR) Kimlere Göre

* Yönetim kadrosu bu eğitime katılmalıdır.
* İcra kurulları bu eğitimlere katılmalıdır.
* Ürün müdürleriniz bu eğtimlerde bulunmalıdır.
* Üretim departman personelleriniz bu eğitimlerde bulunmalıdır.
* Ar-Ge departmanlarınız bu eğitimlere katılmalıdır.
* Kalite kontrol departman personelleriniz bu eğitimlere katılmalıdır.
* Mevzuattan sorumlu olan tüm personeller bu eğitimlere katılmalıdır.

Tıbbi cihaz yönetmeliği ile ilgili bir arama yapıyorsanız konuya ilişkin bazı bilgilerinizin var olduğunu düşünüyoruz. Ancak konu ile ilgili en detaylı bilgileri, en iyi seçenekleri ve çeşitleri öğrenebilmek adına hemen incelediğiniz web sitemizde bulunan Ekol Belgelendirme numaralarını arayabilri ve anında bilgi alabiirsiniz. Ekol Belgelendirme
MDR
Danışmanlığı
konusunda uzman bir kadro ile sizlere nerede olursanız olun hizmet verebilmektedir.

Avrupa Birliği sınırlarında üretilen ve ticaretinde bulunulan tüm cihazların, sağlık alanında ve güvenlik alanındaki tüm standartlara uyması gerekir. İlgili ürünlerin direktiflerine uygun olmaları için CE işareti almaları da gerekecektir. Ce işareti olmadan hiçbir pazarda, hiçbir işlem yapamayacağınızı bilmelisiniz. Ürünleriniz için CE İŞARETİ ALMAK ADINA Ekol firmamızdan destek alabilirsiniz.

TIBBİ CİHAZLARDA CE İŞARETİ ALMAK

Tıbbi olan cihazlarınızın Avrupa Birliği pazarında rahat dolaşımı ve ticareti için Ce İşareti sahibi olması gerekir. Ekol Belgelendirme Tıbbi cihaz tüzüğünde yer alan tüm detayların size aktarılması ve entegre edilmesinin yanı sıra
Ce belgelendirmesi hizmetini de vermektedir. Detaylı bilgi edinmek için dilerseniz web sayfamızda yer alan CE belgelendirme menüsünü ziyaret edebilir veya direk en iyi fiyatları alabilmek adına bize ulaşabilirsiniz.

Yenilenen MDR mevzuatı ve yönetmeliği 2021 senesinde uygulanmaya başlanmıştır. Avrupa Birliğinde tibbi cihaz üreticilerinin neden olduğu son dönemlerdeki bazı önemli skandallar nedeni ile bu yönetmeliği güncellemiş ve MDR´yi kabul etmiştir.

Sizlerde yeniliklere hızlıca adapte olmak ve firmanızın standartlarını MDR ´ye göre yeniden şekillendirmek için hemen EKOL´den destek alabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme olarak
Tıbbi Cihazlar Yönetmeliği ( MDR ) sistemine firmanızı entegre edecek tüm özelliklerin farkında ve bilgisindeyiz. Hemen danışmanlarımızdan hizmet alarak bu alanda faaliyetlerinizi sorunsuz bir şekilde sürdürebilir ve üretimlerinizde bir aksama yaşamadan tüm pazarlardaki konumunuzu koruyabilirsiniz. Rakiplerinizden 1 adım önde olabilmek için hemen kurumsal web sitemizi inceleyin.

MDR Danışmanlık

Tıbbi cihaz üreticileri ve Onaylanmış Kuruluşlar (NB) için MDR´ye karşı ilgi artmaktadır. Ülkemizde Ekol Belgelendirme firması ile çalışarak en iyi bilgiye sahip danışmanlar ile hareket edebilir ve ürünleriniz için CE İşaretlendirmesine sahip olabilirsiniz.

Tıbbi cihazlarınız için onaylanmış bir kuruluş olan EKOL BELGELENDİRME ile hareket etmek, firmanızın ihtiyacı olan tüm belgelere sahip olabilmek adına firmamızdan teklifler alabilmek ve daha fazlası için hemen bizi arayabilirsiniz.


MDR TEKNİK DOSYA

MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA
MDR TEKNİK DOSYA

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 26000 Belgesinin Faydaları
  ISO 26000 Belgesinin Faydaları ile alakalı bu önemli bilgilerin yer aldığı içeriği EKOL BELGELENDİRME firmamızın kurumsal sitesinden hemen inceleyebilir ve en iyi teklifleri anında alabilirsiniz.
 • MDR Eğitimi - Tıbbi Cihaz Tüzüğü
  MDR Eğitimi - Tıbbi Cihaz Tüzüğü hakkında en geniş kapsamlı bilgilere erişmenizin yanı sıra ülkenin en bilgili, en tecrübeli danışmanları ile yola devam edebilir ve ihtiyacınız olanı en kısa sürede alırsınız.
 • I-REC Belgesi
  I ?REC Belgesi yani yeşil enerji sertifikası ile alakalı bilgi edinmek ve en iyi danışmanlardan hizmet almak isterseniz hemen Ekol Belgelendirme´nin web sitesinde yer alan numaralardan irtibata geçebilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp