Sepetim Sepetim

TS EN 15713 Belgesi Nedir ve Nasıl Alınır?

TSE EN 15713 Belgesi Nedir? ISO 15713 Belgesi Nasıl Alınır ve Fiyatı nedir gibi soruların tüm yanıtlarına Ekol Belgelendirme´nin bu içeriğinden ulaşabilirsiniz.

TS EN 15713:2009 firmalara basılı olarak planların yer alması konusunda, dökümanların bulunması için, çizimlerin yer alması için, HDD, sim kart, ses cihazlarında, video kayıt cihazlarında, bilgisayar ekipmanlarında, kimliklerde, ödemeler ile ilgili kartlarda, yükleme kartlarında, tıbbi olan tüm kayıtlarda, röntgen gibi gizli malzemelerde, gizli ve aynı zamanda güvenli bir şekilde taşınabilmek amacı ile, imha edilmesi gereken durumlarda imhası ile alakalı bazı yöntemleri ve kontrollerin tavsiyelerini sunan özel bir sistemdir. Gizli Malzemenin Güvenli İmhası ile alakalı olan bu standart ISO 9001, ISO 27001 ve OHSAS 18001 yönetim standartları ile tam uyumlu bir şekilde kurulum sağlanabilmektedir.

ISO 15713 Belgesi Almak İçin;Bu belgeye sahip olmak isteyen ürün ve hizmet sağlayıcılarının küresel çevre anlayışı kapsamında tedarik zincirlerindeki çevre dostu olması gerektiği ile alakalı baskı altında oldukları bilinir. Hemen her sektörde çevresel kaygılarını ve stratejilerini iyi belirlemiş olan işletmelerin rakipleri ile daha kaliteli bir avantaj elde etmesi mümkün olacaktır. TSE EN 15713 standardını benimsemiş olan firmaların hammadde tüketimleri, enerji tüketimleri daha az olacak ve geri dönüşüme sağladıkları yararlar daha fazla olacaktır. Su kirliliğinin önlenmesi, hava kirliliğinin önlenmesi ve çevresel olan yasalara uyumluluk ile ortaya çıkabilecek sorunların en aza indirilmesi sağlanır. Ekol Belgelendirme´nin bu alanda başarılı ve tecrübe sahibi olan danışmanları Türkiye´nin heryerinde TS EN 15713 belgesi almanız için hizmetlerini sizlere ulaştırır.

Ekol Belgelendirme´den alacağınız profesyonel TS EN ISO 15713 danışmanlık hizmeti sayesinde alıcıların ismine saklı olan bilgileri yok eden firmaların uyması gereken tüm şartların sağlanması gerekir. Bu kapsamda ortaya çıkan bilgi güvenliğinin sağlanabilmesi, belli standart ebatların bölünmesi vb.. durumlar için yol gösterici olacak detaylar vardır. Tüm sürece hakim bir şekilde sizi yönlendirecek ve işletmenizin, markanızın kısa süre içerisinde bu belgeyi almasını sağlayacağız. Bu hizmet ile alakalı daha fazla bilgi almak ve Ekol Belgelendirme´nin size sunacağı fiyat teklifini öğrenmek isterseniz incelediğiniz web sitesinde yer alan iletişim numaralarından herhangi birini arayabilirsiniz.

TSE EN 15713 Gizli Malzemenin Güvenli İmhası StandardıEN 15713 standardına baktığımızda burada müşterileri için gizli bilgileri yok eden firmaların uyması gerekli olan tüm koşulların bazı standartlar kapsamına alınması sağlanır. Bilginin güvenliğinin sağlanması için size yol gösterici olacak olan bu sistemdeki personel güvenlik taramalarının yapılması, tesislerdeki güvenlik hususları, hassas bilgilerin toplanması ve bunların korunması durumları, malzemelerin imhası hallerinde yapılacak olan güvenlik önlemlerinin neler olduğu, yönetimler ve gizli olan madde imhalarının kontrol edilmesi detayları ele alınacaktır. Ekol Belgelendirme sizlere imha süreçlerindeki izlenebilirlik  ile alakalı tüm detayları en iyi danışmanları ile sunmaktadır.

ISO 15713 Gizli Malzemenin Güvenli İmhası´nda çevresel performansların iyileştirilmesi, çevre kirliliğinin izlenmesi ve kirlilikte azaltılma gayeleri öncü olacaktır.

TS EN 15713 Belgesi & EN 15713:2009 Gizli Malzemenin Güvenli İmhası SertifikalandırmaTüm süreci Ekol danışmanları yönetmektedir. Bu sertifikanın geçerlilik süresi 3 sene olacaktır. Her sene vize ücretinin ödenmesi ile süreç uzatılmaktadır. Firmaların TSE EN 15713  sertifikasına sahip olabilmesi ile çevreye duyarlı işletme oldukları, doğayı korudukları ve gizli malzemelerin güvenli imhası oluşumlarını yaratmaları için buradayız. Sistemlerin uygun bir şekilde kurulması ile meydana gelecek sürecin kontrolü ile firmanızı TSE EN 15713 belgesi almaya hak kazandıracağız. TS EN 15713 Standardının ana konu başlıklarını aktarmak gerekirse;

 • Kapsam
 • Normatif Referanslar
 • Terimler ve Tarifler
 • Şirket tesisleri
 • Sözleşmeler ve Denetim İzi
 • Taşeronluk
 • Personelin Güvenlik Taraması
 • Gizli Malzemenin Toplanması
 • Gizli Malzemenin Saklanması
 • Gizli Malzemenin Taşınması
 • Gizli Malzeme Kategorileri
 • Uç Ürün İmha Denetim İzi 


TSE EN 15713 Belgesi Veren Firmalar ile ilgili yapılan aramalarda rastladığınız Ekol Belgelendirme´de ürün ve hizmet alanındaki tüm işlevlerin takibi yapılmakta ve tüm süreç kontrol edilmektedir. Kalitemizden asla ödün vermeden sizlere katkıda bulunuyor ve işletmenizi istenen bu sertifikayı almaya hak kazanacak duruma getiriyoruz. Çevresel göstergelerin değerlendiği ve bu durumun ekolojik etkiler nedeni ile gittikçe arttığı şu dönemlerde performanslarınızı iyileştirmek adına buradayız.

En iyi teklifleri almak ve Gizli Malzemenin Güvenli İmhası´na sahip olabilmek için çekinmeden Ekol Belgelendirme´yi arayabilirsiniz. Türkiye´nin her ilinde hizmet verebilmekteyiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Primark Belgesi
  Primark Belgesi ile ilgili bilgi almak ve danışmanlık faaliyetlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilir ve Ekol´den teklif alabilirsiniz.
 • Medikal Cihazlarda FDA Başvurusu ve Onayı
  Medikal Cihazlarda FDA Başvurusu ve Onayı için izlenecek yol haritası, başvurunun yapılması için danışmanlık ve sertifikasyon için gerekli olan bilgiler adına Ekol Belgelendirme firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
 • Neden Vegan Sertifikası Almalıyım?
  Neden Vegan Sertifikası Almalıyım? sorusunun en iyi yanıtı için bu içeriğimizi inceleyebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekol Belgelendirme firmasının sağladığı VEGAN BELGELENDİRME hizmetinden yararlanmak çok kolay.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp