TS EN 15713:2009 Gizli malzemenin Güvenli İmhası Belgelendirme

Gizli Malzemenin Güvenli İmhası Yönetim Sistemi ile firmalara basılı planların imha edilmesi, dökümanların imha edilmesi, çizimlerin imha edilmesi, sim kartların imhası, hdd disklerinin imhaları, ses kayıt cihazlarındaki imha işlemleri, video kayıt cihazlarındaki imha işlemleri, bilgisayar bileşenlerinin yok edilmesi, kimlik kartlarındaki imha işlemleri, yükleme kartları ve ödeme kart sistemlerinin imhası, tıbbi kayıtların imha edilmesi gibi tüm aşamları içermekte olan bazı yönetim ve kontrol tavsiyelerini içerir..

TSE aracılığı ile hizmet belgelendirmesi işlemlerinde Ekol Belgelendirme sizlere profesyonel destek sunar. Tüketicilere firmaların sunması gerekli olan hizmetleri TSE ve ölçütleri ile alakalı olan bazı uygunlukların teyit edilmesi için biz buradayız. TS EN 15713 Belgesi & EN 15713:2009 Gizli Malzemenin Güvenli İmhası kapsamında bizden alacağınız hizmet ISO 9001 ve OHSAS 18001 ile tam uyumlu olacak çalışabilmektedir.

Ekol Belgelendirme sizlere Gizli Malzemenin Güvenli İmhası ile alakalı olarak arşiv belgelerinin gizlilik ilkesine dayanarak güvenli bir şekilde ve emniyetli bir biçimde bertaraf edilmesi ile alakalı olan bu standardı en uygun fiyatlarla almaya hak kazandıracaktır. Alanında uzman danışmanlarımızdan Güvenli İmha Sertifikası almak için hizmet alabilirsiniz.

TS EN 15713 BELGESİ TEKLİFİBilginin güvenli şekilde sağlanması ve sistem kapsamında yol gösterici detaylar ile ortadan kaldırılması mümkündür.  Ekol Belgelendirme sizlere personeller için güvenlik taramalarının yapılması, tesislerin güvenli olması, hassas bilgileirn nasıl toplanabildiği ve korunabildiği, malzemeleriniz için imha durumlarında tüm aşamanın kontrolünün ele alınması ve güvenlik durumları, yönetim hizmetleri ve gizli maddelerin imhasındaki kontrolün edinilmesinde en iyi aşamaya gelmeyi sağlayacak ve sizleri kısa süre içerisinde bu standarda dahil olmaya hak kazandıracaktır. Firmalar bu standarda dahil olduklarında rekabet gücünün artması ve bunun yanı sıra müşteri güveninin kazanmasını da elde edeceklerdir.

TS EN 15713:2009 Gizli malzemenin Güvenli İmhası Belgelendirme talepleriniz için uzman kadromuza sitedeki canlı destek hattından ve iletişim sayfasında yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz.

Tehlikeli ve Tehlikesiz Atıkların Toplanması , Ayrıştırılması ve Bertarafı Hizmetleri; Bina Tesis Yıkımı Faaliyetleri ve diğer tüm adımlarda Ekol Belgelendirme danışmanlarından alınan hizmetler ile sürdürülebilirlik kavramlarına uygun bir şekilde yenilikçi yaklaşımlar ile süreci kontrol altında tutacaksınız. Çalışanlarınız ve yönetim ekiplerinizdeki belgelendirme sistemleri sayesinde doğru adımlar atılacaktır. Alacağınız danışmanlık hizmeti ile tüm sürec performansı ölçülecek ve sürekli iyileştirmeler sağlanacaktır.

TSE EN 15713:2009 ile tedarikçilerimiz  ve alt yükleyicilerinizde her zaman güvene dayalı iş birliği içerisinde olacaksınız. Ekol Belgelendirme siz değerli müşterileri için her zaman çözüm üretmekte ve sizlerin memnuniyetine odaklanarak sürecin takibini yapmaktadır.

TS EN 15713:2009 Gizli malzemenin Güvenli İmhası Belgelendirme Konu Başlıkları Aşağıdaki Gibidir;

* Kapsam
* Normatif Referanslar
* Terimler ve Tarifler
* Şirket tesisleri
* Sözleşmeler ve Denetim İzi
* Taşeronluk
* Personelin Güvenlik Taraması
* Gizli Malzemenin Toplanması
* Gizli Malzemenin Saklanması
* Gizli Malzemenin Taşınması
* Gizli Malzeme Kategorileri
* Uç Ürün İmha Denetim İzi

Ekol Belgelendirme ile en uygun fiyatlardan hizmet almanız mümkündür. Tüm belgelendirme talepleri ve detayları için canlı destek hattımızdan veya whatsapp hattımızdan hemen bilgi alın.

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!